Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 448 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kaut ko jau izlasīji, bet tā arī nesaprati galveno domu.:D Pāradresācija "nenostrādāja". 😝

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vai man tev atgādināt tavu vērtību skalu un to ka tavi izteikumi jau pēc tavas pašas skalas ir neviennozīmīgi vērtējami un viticamāk ir meli ??? Bet kopsummā būs visai grūti vērtēt normālus cilvēkus pēc tavas skalas, un tevi savukārt pieskaitīt normāliem cilvēkiem.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tev arī entomoloģija šķiet patumša bilde - mušai nemēdz apnikt, tā kā tā ir kaitinoša tieši tev, kaut mušai ir pilnīgi vienaldzīgs "tavs uzbudinājuma" stāvoklis. :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bet tev laikam grūti izprast konceptu, ka tu mani nekā neinteresē, un mans teiktais ir viekolis par/pret tavu rakstītu viedokli, toties tu esi centīgs atbilžu rakstītājs uz pat absolūti nevērtīgu burtu virknējumu, kura izlasīšanai visticamāk tāpat lietoji google translate ... kas laikam taču ir apliecinājums tavai "gudrībai" kā pats izteicies mazliet augstāk ....

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Dīvaini vai ne ?!?  Tik ko te īsti dara Bradypus - atgādini lūdzu ???

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kas tev liek domāt ka tas ir google translate nevis vienkārši nesaprotomu simbolu virknējums ???  Bet mani lepnu dari TU, sen nav bijis tik centīga "sekotāja", jūtos patiesi glaimots ! :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pareiz ir, nav ko diskutēt, ja vēl līdz diskusiju līmenim neesi izaudzis, sēdi un "attīsties" ;)

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Si ex lingua lusciniarum aliquid non intelligis, verisimiliter non respondebis!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bet tu taču te zināmu centību nu jau uzrādi. Parasti cilvēki vai nu notinas no telpas kur uzturas "uzmācīgas mušas" vai atrod "ieroci pret mušām", bet tev šķiet "uzmācīga kompānija" škiet aizraujoša. Vai man būtu darīšana ar mazohistu ???

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Hmm, TU nevari saprast .... bet es esmu stulbs ! Hmm, padomāsim, viens no diviem, vai nu jau esi nolaists līdz manam "stulbuma līmenim" un sakauts ar pieredzi ... vai arī tomēr nemaz tik gudrs "jau sākotnēji" neesi, un tad sanāk  ka apgalvojums par Trampa/MAGA "līdzskrējēju"  gudrības līmeni ir visai tuvu patiesībai ...  NU tad kā īsti ir ???

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ar katru nākamo postu tikai apliecini, ka esi iesaistījies "ar sirdi un dvēseli" nevis esi iesaistīts. :D

Tēma: Lokomotīves ielas krustojums un papildsekcija

Te vienīgais kam ir jāpievērš uzmanība ir šim CSN punktam:  128. Braucot bultas norādītajā virzienā, kas iedegta papildsekcijā kopā ar luksofora sarkano vai dzelteno signālu, transportlīdzekļa vadītājam (arī tramvaja vadītājam) jādod ceļš no citiem virzieniem braucošo transportlīdzekļu vadītājiem. Viss ! Taču ja gribas strīdēties par kāda vainu avārijas gadijumā, tad tehniski var panākt abpusēju vainu, ja vien pretimbraucošam nav šis : 45.9. sarkana krusta signāls uz melna fona informē par to, ka pretim braucošo transportlīdzekļu vadītājiem luksoforā deg aizliedzošais signāls.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ā, labi gan ka saproti cik bezjēdzīgā spēlē esi iesaistījies. Varbūt viss vēl nav zaudēts ?!?  ;)

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

:D:D:D Paldies par tavu nenovērtējamo pienesumu "manis apgaismošanā". Tik kas liek domāt ka es spēju saprast tavus "norādījumus" pie mana "stulbuma līmeņa" ???  Vai "jūsu visgudrība" tagad ķērusies pie kārtējā "aplsīnus, maisiem, cūkām dalīšanas" piegājiena ???

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kāpēc tu domā ka "tik stulbam" kā es vispār var rasties kāds konflikts/disonanse pat pie radikāli pretējiem izteikumiem. To taču tik "gudram" kā tev vajadzētu spēt saprast. :D P.S. mācamies no "labākajiem" a la Tramps :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un tomēr turpini šo "saturīgo diskusiju". Tad jau vai nu esi ļoti tuvu "līmenim" vai tūlīt līdz tam nonāksim. Paldies par atbalstu ! :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Hmm, nez kur tu pamanīji ka kaut ko slēpti daru - es pilnīgi noteikti ne tikai "slēpti" Trampa un MAGA atbalstītājus saucu par stulbiem, un tas pat ir noticis daudz nopietnākas auditorijas kā Bradypus priekšā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Piedod, ja vari ka esi "spiests" diskutēt ar tik stulbu personu kā ES. As dodu atļauju tev neturpināt. Tu taču zini, ka stulbi cilvēki, nolaidīs tevi līdz savam līmenim, un tad "sakaus tevi ar pieredzi" ... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ā, "my bad", nu tātad laikam atkal esi "aizmirsis paklusēt" NEKO nevēloties apspriest.  Bet par uzbāšanos - mani tava personība neinteresē principā, tomēr publiskā diskusijā lietas kas IMHO ir muļķības/stulbības man ir visas tiesības apspriest - nepatīk - taisi savu forumu ar tiesībām moderēt un vāc savus "domubiedrus".

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Citus nē, tikai tos kas ir tādi ir un domā/cer ka es uz to publiski nenorādīšu, tas ko tu gribi vai negribi, vai par ko "raudi" - mani visai maz uztrauc !

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Uz priekšu pastāsti kas tad ir tavā prātā, bet ja par "tīru" politiku - varam pāriet atbilstošā sadaļā !

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tātad uzskati ka lietas TU sauc īstajos vārdos, nu "patiesības nesēj" - tad pastāsti : 1) kuram tu uzdotu izstrādāt jebkādu vakcīnu.  2) kuram tu uzticētu ražot zāles 3) kuram uzticētu pārvaldīt medicīnas nozari 4) kuram nordrošināt sabiedrisko kārtību 5) kuram pārvaldīt valsti 6) vai Donalds Tramps ir noziedznieks, kurš saucams pie atbildības ... varu uzdot vēl kaudzīti jautājumu, uz kuriem tu "nespēj" atbildēt !

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Atkal tikai pierādi ka abstrakti koncepti tev ir par grūtu,  neviens TEV ne ar ko nedraud, pie kam komunismā, tūlīt pēc demokrātijas tev būtu vislabākās izredzes "izdzīvot" ar to tavu retoriku un pasaules uzskatu, bet nevienā citā iekārtā ar mazākuma dikatūru tev nespīdētu nekas - vai nu 100% pakļautos, vai būtu aiz restēm/beigts ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es jau saprotu ka tev ir grūtības ar abstraktiem konceptiem demokrātijas kontekstā, tikai neaizmirsti ka jebkurā variantā ar "mazākuma diktatūru" vienmēr cietīsi un norausies par "kārtu vairāk", un ņemot vērā tavu retoriku - tu būtu pirmais kurš "norautos", pie kam tas notiktu pat tad ja "slepkavošana" netiktu deleģēta "varnešiem" ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

NU bet būsim godīgi vismaz pret sevi - cik daudz ir to cilvēku kuri vispār domā par kaut kādām (jebkādām) sekām savai rīcībai ???  Te vienam šķiet ka vakcīnas vai big pharma ir problēmas sakne, te kādam citam šķiet ka velo bez ķiverēm ir OK, citam ka uz gājēju pārejām var nepaskatoties "pirst pāri", citam ka sekss ar prezi samazina libido utt. utjpr. Tāpat protams vienmēr būs izņēmumi kuram ir perfekti OK vienmēr vilkt pāri pie sarkanās gaismas, jo viņa refleksi utml. to pieļauj, bet tas nenozīmē ka jebkurš muļķis kurš to redzējis no malas var atkārtot bez letālām sekām. Tādiem Berga izteikumiem būtu vienmēr jāpievieno rekomendācija - pamēģiniet, bet ja tas pasliktina jūsu pašsajūtu - minimums konsultējaties ar savu ārstu vai dietologu. Man arī ir radu lokā kas izmanto keto diētas un jūtas labi, BET ja es pie sava dzīves stila un fiziskās noslodzes ēstu pēc tāda principa, mans vēders jau sen būtu "sabeigts" un es nespētu pat pusi no tās fiziskās slodzes izturēt ko es tagad varu. Jā man būtu nepieciešams vienā noteiktā virzienā vairāk kustēties ar lielāku regularitāti, bet nu pavisam nozagt sev miegu no apmēram 6h ko guļu, īsti negribu. Jā ir itkā varianti, ko varētu "pabīdīt" no dienas "izklaidēm", bet tad atkal kāda jēga dzīvot tikai dzīvošanas pēc ???

< 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 448 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti