pārlasīju savu komentu - tipisks opīša spriedums.
nu un?
Tēma: Ziema
esmu braucis ar radžotām pirelli ziemenēm, ar parupju sniega protektoru. varu teikt tikai to labāko. ja ir pietiekoši daudz prāta tīšām neizspolēt radzes, tad trīs ziemas X 15k km ar garantiju.
ziemā svarīgākais ir neiesēsties, braukt un bremzēt droši, ātrumu atstājot otrajā plānā, vai vēl labāk - vasarai, tāpēc ņemam šaurākas.
Tēma: Ziema
ņem labāk šaurākas ar augstāku profilu, spoilerus pasargāsi, pa ledu labāk ies, sniega putrai labāk spiedīsies cauri.
Tēma: Vasaras riepas
stomil ir laba marka. ir precedents kad ar stomilenēm ir nobraukts 140 000 km. un vēl var vilkt. tiesa gan, ar žiguļa izmēra auto.
Tēma: SAAB gāze
nepārvadājiet smagu barību saēdušos pašažierus, un paši arī neēdiet. tad ar gāzi problēmu nebūs ![]()
Tēma: Ziema
valmierā gan foršs laiciņš. rāms, bez nokrišņiem un gaišs kā dienā.
es nebiju domājis, ka polārblāzma var būt tik spoža.
Tēma: Ziema
precizējam
manas apzeltītās ragavas (apzeltījums slēpts grūti pieejamās vietās) pret 3 (trīs) riteņiem (var būt rūsējuši, bet jāspīd) 20 apr. pēc mortāla vai maradora, vai kāviņsauc.
tā ir izdevīga apmaiņa
Tēma: Ziema
atbildu : jā, ir
nez. trīs riteņus pieņemšu apmaiņā pret stūrējamām ragavām - 1gab. nez - tā ir laba apmaiņa.
Tēma: Ziema
lietpratēji teic, ka pavasaris būs ilgs un saulainas dienas mīsies ar jaukiem sniegputeņiem un jautri kraukšķošām peļķēm rītos. atlidojušie gājputni labprāt pulcēsies putnu barotavu tuvumā, tā priecējot savu labvēļu acis.
šogad iztiksim bez apnicīgās vasaras ar tās nomācošo karstumu, odiem, dunduriem, peldēm ūdenstilpnēs, kas pati par sevi ir bīstama nodarbe, sviedriem, pārkarsušiem auto motoriem u.c. vasaras trūkumiem, jo šīgada pavasars septembra vidū nemanot pāries īsā rudenī, un jau oktobra pirmajos datumos sāksies tik ļoti gaidītā ziema ar sirdij tuvajiem rakstītiem dūrainīšiem, ziemenēm, košām leduspuķēm un visu pārējo, no kā tik ļoti šobrīd negribas šķirties.
esat stipri garā, tautieši. ziema atkal svinēs uzvaru
Tēma: Ziema
pa logu redzu kā ziema sāk kravāt koferi. patīkami.
ir reāla cerība izvilkt līdz jaunajiem kartupeļiem.
Tēma: Ziema
varbūt jātaisa nākamais gadalaika topiks, ko? jeb stiepsim moš to ziemu visa gada garumā kā tādu kači aiz astes, kā vienu tādu gumijas gabalu - galošu vai zinies ko, vai kā tādu puņķi. jā pavasars ir puņču laiks. pilnīgi noteikti.
Tēma: Ziema
ja nenogāzīšos no slimības kā pavasara salnas pļauts zieds, ieradīšos lai izdarītu apgaitu.
starp citu, patlaban aiz loga kā pa dzīparu slīdot u.t.t.
Tēma: Ziema
nez, šitie smīniņi liek man domāt, ka viss manis teiktais netiek ņemts par pilnu.
es vai lec no biksēm ārā lai sniegtu kādu derīgu info, bet ko es saņem pretī - to, kas man garām.
Tēma: Ziema
par maņu ir tiešām padomāts, rudens pusē maņai piemeklējām vaņu. nav no ideālākajiem, bet ne arī zemē metams.
mūspusē iespēju klāsts ir plašs. un spējam izdabāt ne tikai maņām.
katrai maņai savu voņu
Tēma: Ziema
tik sarkani saulrieti kā vakar, pat valmierā mēdz būt reti.
sarkans ir uz labu, vai ne ļoti?
Tēma: Ziema
jā, miroņgalvu pasūtīju. tā būs tikai šo ceturtdien. tā ka joprojām esmu kājniekos.
bet ziemu sola ilgu un bargu, tā ka stipri saskumt par vienu zaudētu nedēļas nogali nav pamata.
baiļos sniegs ir līdz jāņiem!
Tēma: Ziema
johaidī, man ar šodien alga. gaiņājušu ziemu ar kādu šķīdumu un tāds nedaudz jocīgs skrūvēšu miroņgalvu.
die's stāvi man klāt!
Tēma: Ziema
ziemas pēcjaunāgada periods, vispār, ir depresīvs un uzliek šo depresivitātes zīmogu lielākajam vairumam garīgās dzīves jomu.
pāries.
Tēma: Ziema
papildinot ziemas tēmu, jāteic, ka
p...... logā, p...... uz palodzes, rāmis kaklā
sirdī mūžigs pavasars
Tēma: Mūzika SAABā
par subu atļaušos nepiekrist. subu varētu mierīgi aizvietot ar parastu virzuļpumpi. vienīgā problēma ir tāda pumpja lielā inerce.
rupji runājot subs neskan bet pumpē gaisu. un izvietojumam nav izšķiroša nozīme. galvenais ir atdalīt membrānas priekšpuses radīto vilni no aizmugurējā, lai tie viens otru nedzēstu un neveidotos akustiskais īssavienojums, kas praktiski iznīcina zemo frekveņču dzirdamību. ! no plika skaļruņa basus jūs nesagaidīsiet NEKAD ! reaģējot uz volumes pogas piegriešanu, viņš raustīsies tā puņķis uz drāts un - basus tik un tā nedzirdēsiet. tādēļ tiek lietoti akustiskie vairogi. vienkāršākais vairoga veids ir parasta, piemēram, saplākšņa loksne, kuras izmēram ir jābūt lielākai par zemākās izmantojamās frekvences viļņa garumu. šāds vaigs ir neērts, tādēļ lieto akustikās kastes - latviski tumbas.
par akustisko vairogu var kalpot aizmugurējā mašīnas palodze, beņčis u.c. plaknes.
pīkstuļus var lietot bez papildus akustiskā uzpariktēm paeicoties nelielam viļņa garumam. pīkstuļu efektivitāti palielina rupori. kaut gan šajā gadījumā tiek nedaudz zaudēta paša augšu špice. automob'iļos lietot ruporus nav lietderīgi.
uz videniekiem attiecas viss par basiem teiktais. citi izmēri.
īpaši svarīgi ir pievērst uzmanību skaļruņu fāzējumam.
tātad ņemam cirvi, zāģi, piļījam, skrūvējam kamēr sasniegts vēlamais rezultāts.
sorrijs par verbālo diareju, bet daži domu graudi no tā visa varbūt noderēs.
vot
Tēma: Mūzika SAABā
kas attiecas uz skaļruņiem, tad to izmēri ir standartizēti, un priekšējam panelim nebūs grūti piemeklēt kādu koaksiāli - tas ir pīkstulis uzmontēts uz videnieka. būs jāpadomā par restes pielāgošanu.
subu pilnnigi noteikti jāievieto tā lai tiktu izmantots grabažnieka tilpums.
ir redzēts subs pieskrūvēts pie pakaļējā beņķi izgriezta cauruma. interesantas izjūtas pie skaļruņa sēdētājam. vienīgais risks, ka pie lielākām jaudām membrāna nedabū vajadzīgo amplitūdu, lai nodzesētu spoli.
nekādā gadījumā nevajag pirkt čīniešu subu. īpaši ja tam ir plastmasas membrāna, it īpaši ja ir hromēts štancēta bleķa korpuss.
labs korpuss ir liets korpuss, tas liecina, ka grāpis ir vismaz pusprofesionāls.
par iekšējo skanējumu