Ignored
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: iAuto rallija kauss
Būs neliela leģenda un neliela orientēšanās, tā kā varam gatavoties
Tēma: iAuto rallija kauss
Tas ir bezjēdzīgi, tapēc piedod, Dekster, un ceru, ka tev ir vienalga, bet nekontatktēšos ar tevi.
Tēma: iAuto rallija kauss
Ja tev ir pretenzijas pret viņu, tad piezvani viņam, satiekaties un izrunājat, kas ir uz sirds, lai beidzas šīs domstarpības. Ja nesanāk, tad pieaiciniet trešo cilvēkuku, kurš spēs no malas pateikt, kur ir problēma un jūs atrisināsiet. Tas būs pieaugušu cilvēku rīcība
Es esmu par labām attiecībām.
Un esi lūdzu pieklājīgs
Tēma: iAuto rallija kauss
Es arī piekrītu, ka nolikums jāievēro un esmu disciplīnas piekritējs.
Bet reizēm ir tādi faktori, kas ir izņēmumi.
Tēma: iAuto rallija kauss
Protams, tev taisnība, bet tas ir nolikums uz visu sezonu, bet katra posma variācijas var mainīties. Redaktors par to runāja pirmajā tikšanās reizē, ka viņš var vienpersoniski mainīt spēles noteikumus.
Tēma: iAuto rallija kauss
Varbūt sagaidam nolikumu otrajam posmam un tad skatatmies, kas un kā. Redaktors teica, ka ir iespējams, ka būs orientēšanās. Nolikumu solīja šodien vairāk uz pēcpusdienu.
Saprotu, ka nauda ir svarīga, bet necelsim paniku pirms nav nolikuma.
Nav gan vienādi, jo ir nianses. Nešūmējies, es arī ne katrā saab`ā jūtos labi....
Swiest, būs jau labi. Visi autiņi, kad ir nolaisti līdz kliņķim izskatās slikti
Zigim nav ne vainas.
Mersim ir sava un lieliska vēsture, un kolosāls imidžs
SAAB arī ir savs imidžs.
Tā bija anekdote, ja gadījumā esi tik neaptēsts...
Mersis man ir bijis un vienīgais, kas man viņā nepatika, ka uz nelīdzena ceļa līgojas.