Šitā ir laba doma, katram auto vajag uzstādīt motorstundu skaitītāju. Un kad saliek kopā vērtēšanai ar km skaitītāju, tad ir objektīvāks priekšstats, cik daudz nolietots ir auto
G klase iegūst ekstremālo versiju ar 940 zirgspēkiem
www.tvnet.lv/7039364/g-klase-iegust-ekstremalo-versiju-ar-940-zirgspekiem
diez - kur viņi pazaudēja 60 zirgspēkus?
Diezgan paradoksāla situācija veidojas ap desmit un vairāk gadus veciem auto. Piemēram, 2008. gada izlaiduma "VW Golf TDi" sludinājumos vidēji tiek norādīts 248 500 km liels nobraukums, savukārt sešus gadus jaunākam (2014. gads) "Volvo V70 D5" vidējais nobraukums lietotu auto sludinājumos ir 267 450 km, kas ir vairāk nekā gados vecākam "Golf" markas spēkratam
Subaru XV varētu būt laba izvēle. Var iebraukt diezgan dziļi pa meža ceļiem sēņot.
tur kaut kāds kristaps rāpjas pa klintīm. A kāds sakars ar iauto? Ja viņš brauktu ar auto pa klintīm tad būtu sekošanas vērts
a kas tur notiek tajās salās?
šofera sūdzību grāmata - tā vajadzēja uzrakstīt virsrakstā
bet, nu varētu būt interesanti visādi gadījumi aprakstīti
labi jau labi, sapratu, atbalstu
protams!
650 ir iauto dižākais spīdeklis, jaunās latviešu valodas izkopējs un apkopējs
nākotnē visi ar apbrīnu lasīs viņa romānus, lugas un dzejas!
neatbalstu diskusijas veidošanu par citiem - ne-auto - jautājumiem, ja būtu zemūdens medības un harpunēšana starp nogrimušiem, noslīkušiem auto vrakiem, tad vēl varētu to kaut kā sasaistīt ar auto tēmu 
labākie lietotie auto:
1. Opel Astra
2. Skoda Yeti
3. Lexus IS
4. BMW 4 Grand Coupe
5. KIA C`eed
6. Ford Focus
7. Seat Leon
8. Honda CR-V
9. Dacia Duster
10. Nissan Leaf
www.carbuyer.co.uk/reviews/recommended/best-used-cars
Video: Mans 15 gadus vecais 'Volvo' nerūsē – no ārpuses it kā nekas, bet TA saņem trijnieku
www.delfi.lv/auto/celu-reportieris/video-mans-15-gadus-vecais-volvo-neruse-no-arpuses-it-ka-nekas-bet-ta-sanem-trijnieku.d?id=52362649
pamācoši - dīzeļgrabažu volvo ar 500 cik tur tūkstošu nobraukumu cienītājiem....
a te ir pilns ar jocīgiem kukaiņiem, tikai tagad pamanīji? 
jautājumu nepareizi noformulējāt - vajadzēja, kas NEPATĪK un kas pietrūkst
man nepatīk, ka klikšķinot uz telefona numuru, prasa aizpildīt kur redzami luksofori vai kaut kādas kalnu grēdas - traģikomiski un smieklīgi
Google Maps kuriozs:
ko tik nevar uziet



kur tad tas viesu nams ir? google maps rāda kaut kādas betona plāksnes industriālajā zonā Tukumā Rūpniecības ielā?
BMW kā 'bao-ma', VW kā 'da-žong' – ķīniešu izruna pasaulē populārām auto markām
Latīņu burtu transkripta izrunā ķīnieši izmanto savas valodas skaņas, kurās salīdzinājumā ar latīņu alfabētu, piemēram, nav "v" burta. Rezultātā pasaulē populāras preču zīmes ķīniešu valodā tiek izrunātas principāli citādi, piemēram, "Honda" kā "ben-tian", "Lexus" kā "lei-ke-sa-si", itāliešu "Alfa Romeo" kā "Aerfa Luomiou" utt.
nu diemžēl, vai par laimi, elektroauto (saulainais, zaļais utt) laikmets tuvojas, un tad, kad uzliks nodoklīti dīzeļu turētājiem, lai tiktu no viņiem vaļā, tad būs vispārēja visas tautas elektrizācija jo kā teica kazbārdiņš, tieši tas ir komunisms
visvairāk tieši tas riebjas lietoto auto pārdot gribētājos - pats notriec savu auto līdz nebraucamam stāvoklim un tad meklē, kam iesmērēt/ pārdot savu notriekto autiņu....
godīgi ir - uz tolmetu vai lom.lv!
jā, cepuri nost, pacelt šitādu auto
kuriozu apkopojums, ir, ir tādi lasīti
www.tvnet.lv/7027685/iekarojams-ferrari-ko-nevar-pardot-jau-tris-gadus
vo, labs piedāvājums, a jūs te par kaut kādiem hlamiem - 2 golfiem......
nu, vispār labāk visādas vecas auto detaļas, metam iekšā, tas būs par iAuto tēmu - betonēšana ar izlietotām auto rezerves daļām
amērikā vispār kaimiņi nebūvē sētas savā starpā - un izskatās daudz labāk. smuks mauriņš, kāda puķu dobe, priekš kam sēta?