Kas ta par jubilejām? Kurš vāvuļo, kurš dzer un kurš grib izkauties? ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kas ta par jubilejām? Kurš vāvuļo, kurš dzer un kurš grib izkauties? ![]()
Nu man arī ta kā tek deguns vienā pusē, ko nu? ![]()
Joks ir tāds ka uz bruģa matīsa ielā nekrāso ceļa horizontālos apzīmējumus
Stirnām tur ir ideāli apstākļi- milzīgi lauki un priedaines pusē tas jauno bērziņu mežiņš kur gulēt pēc māgu pielikšanas
Ar ministru panākta vienošanās par tuneļa izbūvi pie Medemciema www.delfi.lv/auto/zinas/ar-ministru-panakta-vienosanas-par-tunela-izbuvi-pie-medemciema.d?id=51926481
nu šitā ir baigā aktuālā problēma... pēdējās vēlēšanās piedalījās cik % ? sanāk ka vēlēšanās mazākums nobalso par ne gluži tiem, par kuriem vajadzētu nobalsot...
un tad kož pirkstos, ka ir visādi kaimiņi savēlēti...
bet paši ta nepiedalījās vēlēšanās.... ![]()
tā ka ievēlēsim pareizos cilvēkus Rīgas domē, ne tos, kā jurašs, kas sola iestādīt miljons koku, katram pensim pa 500 eirikiem mēnesī utt
un Rīgai vajadzīga profesionāla saimnieciska transporta sistēmas attīstība ilgtermiņā ![]()
un vēl plus bērnudārznieki… bardaks ne pa knapo, un tad vēl tie, kas strādā kaut kur Rīgas centrā, bet dzīvo Ķekavā, Ādažos, Jūrmalā... un tad lēni riņķo pa pirmajām centra bezmaksas ielām kā zvaigžņu, vārnu, alauksta, lienes, krāsotāju, mūrnieku utt ielām un meklē autostāvvietu visai dienai līdz vakaram
bet kur lai liek savus auto tie, kas dzīvo šajās ielās?? ir masveidīga vēlme visiem iebraucējiem nolikties ar saviem auto bezmaksas park un ride
(man ir kur likt savu auto un es nevienam nebāžos ar to citiem)
atceros, kad biju mazs - gāju uz skolu kājām, a tagad?! katrs vecāks bieži vien tos pāris kvartālus savu kuslo telefonu bakstošo bērnu pieved pie skolas durvīm! lūk no kurienes aug kājas milzīgajiem sastrēgumiem Rīgā! ![]()
ir kāds nomēģinājis to korona extra alu? to tagad neviens nepērk...
Khe, jaunā izglītība ir mācēt darba grupās smuki pačalot, uzspelēt atslodzei kādu spēlīti un finālā turpināt individulās darbības - bakstīt ar pirkstu telefonā- kas jauns spoki.lv ![]()
šķiet, kad kaut kur pie berlīnes beidzot uzcels to tesla megafabrīķi, tad varētu būt draudzīgākas cenas tām teslām un rezerves daļām, jo šobrīd taču jebko no teslām ved pāri lielajam dīķim...
klau, vai tad neesi dzirdējis, (tad, labrīt! ) ka apple tīšām ieprogrammējis akumulatorus aifoniem uz nobeigšanos, jo vecāks telefons, jo ātrāk aķis beidzas nost, tas tāpēc, lai ātrāk pieņemtu lēmumu pirkt jaunāko modeli - pizņess, nekā personīga ![]()
sveiks, Bradypus! man vajag šito Bluetooth OBD puļķi! iemet man lūdzu te saiti uz to verķi! paldies!
Mums ir uzradies viszaļākais ekologu ekologs! Zaļie un zennieki nobāl juraša vēriena priekšā. Ja nobalsosiet par jurašu, tad Rīgā tiks iestādīts viens miljons koku! Super grētis tunberjs!
Ko satraucās par somiju, tepat latvānijā bardaks ceļu satiksmē ir daudz lielāks....
apsūdzētais jurašs stādīs miljons kokus ja viņu ievēlēs par rīgas mēri. Matemātika - viens liepas stāds maksā teiksim, 5€, tātad jurašs aizņemsies bankā 50 miljonus € ? Absurds. Tātad jurašu nedrīkst ievēlēt par mēri. Kas arī bija jāpierāda. ;)
nu tas Porsche Taycan smuks gan tepat Rīgā - sarkans ![]()
Par to bumu tai 22 gadā šaubos. Kur tad latvji liks sapirktos 5-10 gadīgos dīzeļautiņus? Kazahu oar tugrikiem drīzāk pirks jaunus ķīniešu izstrādājumus
Vo vo trāpīts. Te jau bezizmēra kožļājamā gumijā izstaipīta diskusija, kas pielipusi pie pāris personāžu pirksteļiem un tik maļ un maļ tās transporta ekoloģiskās pelavu dzirnavas - iznākums, tuvu čikam ![]()
Cik tad ir tie piekabju vilcēju? Šķiet ka mazāk par 1%. Attiecīgi tā jau baigā eksotika, ar vieglo auto vilkt piekbi. Galvenais ieteikums- velkošais auto ir jānoslogo, lai nav situācija ka piekabe ir 800kg un auto ir tukša pakaļa, tik vadītājs iekšā pie stūres. Kādu vedamo mantu vajag iekrāmēt aizmugures sēdekļos, bagāžniekā arī vajag kaut ko no vedamā ielikt, lai ir vienmērīgi un normāli vienādi noslogoti riteņi
Kas tanu? Ko piesienas somiem? Bet kam ir čempiini rallijā un F1? Somiem... ![]()
Traki zari un pat koki lūzt, baigais vējš, tik stipri sen nebija gadījies