ei tu, vācies uz reklāmas sadaļu, ko tu te lien
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
ei tu, vācies uz reklāmas sadaļu, ko tu te lien
ha ha paklāju noma
nu tad jau pavisam slikti, ja lien te, iauto
Nu ko, šodien puteņa diena? Jābrauc ar sabiedrisko ![]()
vācijā vienu tālbraucēju šoferi sodījuši ar diviem gadiem cietumā, video apskatāms delfi, par bīstamu apdzīšanu
DB traģikomisks raksts: autoīpašnieki nav gatavi maksāt reālo cenu par remontu vai apkopi mans viedoklis - tieši otrādi - oficiālie servisi savas cenas uzpūtuši kosmosā! autoservisu īpašniekiem neesot darbaspēka: nu tad varbūt 80% maksājiet darbiniekiem un sev 20%, nevis otrādi? detaļu cenas traģikomiskas: viena M10 skrūvīte maksā 8 eiro! a par ko ne?
šodien klapē ciet tērbatas ielu? nez, kā tas izskatās? būs jāaiziet paskatīties! ![]()
sveiciens 2020 gadā! litri par komentāriem, tas ir pareizi
bet vajag sakoriģēt līmeņu atbilstību reālajai situācijai, kā minimums katru gadu nāk klāt viens līmenis, piem. ja lietotājs no 2002 gada, tad sanāk 18 līmenis, nevis 7 ![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
130 ir ok, priekš kam 160-170, pārmērīgi dilst riepas un bremzes
Hm, sola ļoti jocīgus laika apstākļus - šodien būs viss vienā maisā - ta saule, tad lietus, pēc tam sniegs un visam pa virsu - krusa!
Ir ir, nu ta beidzot ziemenes ar radzēm varēs izmantot ![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nu, tā ir liela māksla kaut ko sarežģītu izskaidrot vienkārši. Piemēram, kas ir melnais caurums?
inž. Tesla gribēja elektrību izplatīt pa velti, no torņiem zibeņu formā, ķipa, tu brauc garām tādam tornim un tavam auto iesper zibens elektrības lādiņš
inž. Edisons gribēja elektrību pārdot pa vadiem. Kurš princips uzvarēja? Pareizo, tu uzlādēsi savu auto no kastes ceļa malā par maksu.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Šitas labs
Nuja, iauto bez mums, ekspertiem tāds nīkulis vien būtu ![]()
Jocīgi, vienlaicīgi nogānīties un novēlēt priecīgus svētkus ![]()
te jau nav usa, diez vai šito te atļaus, šķiet, varētu būt liela ķēpa kaut ko tādu realizēt
Bet vispār laikam žurkas grauzīs tādās virsbūvēs caurumus ![]()