Un ka varētu vjetnamā taisīt auto virsbūves no bambusa šķiedrām
Nu ķipa kā stiklašķiedra
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Un ka varētu vjetnamā taisīt auto virsbūves no bambusa šķiedrām
Nu ķipa kā stiklašķiedra
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kas tas par auto tas Pandoras?
klau, vari palīdzēt? kas īsumā jādara, lai nokārtotu iedzīvotāju karti stāvēšanais pie savas daudzstāvenes savam auto? kur jāiet rakstīt iesniegums vai kas jādara pa punktiem kādā kārtībā kādas darbības? paldies par atbildi!
Tēma: iAuto portāla jaunumi
bet klau, var komentēt pa īstam tikai to, kas ir nomēģināts, tā, pa gabalu, virtuāli var tikai novērtēt ārējo un iekšējo auto dizainu, bet īstās sajūtas var notvert un pastāstīt, tikai izbraucot ar auto reāli īstenībā, dzīvē
Tēma: iAuto portāla jaunumi
arī nekas personīgs, tikai pajokoju savā nodabā par tiem litriem
sveiciens iAuto dīvānexpertiem ziemassvētkos!
lai labi un daudz klabinās klaviatūras!
Nu car guru katrs varēs atļauties, nav jau jāpērk par desmitiem tūstošiem eirikiem pašam savs braucamais
Un kāpēc tikai reizi mēnesī un tikai centra ielas Rīgā tiks slēgtas auto satiksmei? Vajag arī tādas ielas kā Vārnu iela, Zvaigžņu iela, Laboratorijas iela, Alauksta iela - reizi pa reizei slēgt, lai var sajust, kā tas ir ka iela ir tukša un brīva no auto un var iet ar kājām kaut pa ielas vidu tā ir ekoloģija!
Boulings - nu tā.... Bet zolītes turnīru gan varētu uzrīkot!
ir risinājums - un noteikti nepopulārs - jāiekārto maksas stāvvietu zona un iedzīvotājiem, kuri dzīvo ielā, jāizsniedz stāvvietu kartes, pazudīs visi tie, kas brauc no citurienes, nomet auto centrā un iet tālāk uz centru darīšanās...
nu tie privātie auto vēl tā - pagalmos un citur - bet šo situāciju, kad nav kur novietot auto, vēl pasliktina pēdējā laika tendence, ka jau sāk braukt uz mājām visādu busiņu šoferi, man te manā ielā jau lien visādi dpd, ups, bites, binderi, ceļu pārvaldes un citi. kas notiek? nu nav dzīvojamo māju ielas nekādas nakts stāvvietas šitiem transportlīdzekļiem! vienkārši nav vietas vairs pat saviem privātajiem auto!
b'ļāviens, kasinsh79 - 12310 litri
esi komentējis ne pa jokam
man 10x mazāk ![]()
nu ko - sākušies pirmssvētku sastrēgumi, jo liela daļa družaini braukalē šurpu turpu pa dižpilsētu, meklējot vienalga kādas dāvanas par vienalga par kādu cenu, arvien vairāk grābj un pērk arvien bezjēdzīgākus priekšmetus - līdz absurdam tragikomiski, ir par ko uzjautrināties ![]()
ar sabiedrisko transportu uz un no Ziepniekalna - ilgāk un retāk... kas tas par stulbumu? viena autobusa 80 pasažieri tagad brauks ar 80 vieglajiem auto pa Rīgu? vēl bariņš sastrēgumu mīļotāju un stāvvietu meklētāju ik dienu pa Rīgas ielām piepulcēsies jau esošajiem?
par porshe macan reklāmrakstu vienu gan es ievēroju - Porsche aicina pārkāpt noteikumus - aplūkojiet tuvāk bildes - visās auto demonstratīvi tiek novietots nepareizi - šķībi vai šķērsām autostāvvietas horizontālajiem apzīmējumiem. tas ir mājiens ar slotu? Ja tu esi biezais un tev ir porše, tu vari atļauties likt auto kā iegribas? debīli foto.....spļāviens tiem, kas noteikumus ievēro....
es komentētu arī rakstus , kas ir ievietoti iauto, tikai litrus par to iauto nedod...
Privātā auto novietošana pie mājas jau kļūst par visas Rīgas problēmu. iAuto experti, kādi risinājumi?