Nu re- nisani skailaini pa lēto ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nopirkt jau to auto var, bet kur to likt? Visas ielu malas pilnas ar tādiem.
Mazāk dzert vajag, viens paziņa sūdzējās ka pazaudējis maku, iekšā bija 300€.....
Manuprāt pa izrūsējušiem caurumiem visas tās ķimikālijas lēnām sūcas ārā, ekoloģiski pietiekami drošā līmenī, jūras mikrobi to visu pārstrādā
Nuja, vajag kā aiz okeāna- ir Porsche911 un ir pony car- macan
Un 1,9 litri uz 100 km ar hibrīdu , uh tī!
Pirms Dominas Ieriķu ielā liela ūdens peļķe - plīsis ūdensvads?
Tēma: NSNF pasākumi turpinās
šitas no spam no fun bija kādreiz elmāra laikos galvenais topiks ![]()
un, cerams, šitie ārzemju papuasi neapskādēs Biķernieku trases betona apmales?
Tēma: Ventspils šoseja
nu kas tie tādi šodien, piektdienā, prom no rīgas uz ventspili? nu tik lēnus braucējus vēlu vakarā vēl nebiju sastapis, mierīgi dudina ar 60-70 km/st. uzreiz garām šitādiem un tālāk jau mierīgāk un tukšāks ceļš
Tēma: Datorspēles, simulatori
Grand Prix Legends ir forša spēle, cilvēki visas slavenākās trases izveidojuši paši, trašu daudzums ir milzīgs, utt utt
Tēma: Latvānijā
Jā tā tik ir tēma. Zāle jau vēl tā bet parasti arī visādi akmentiņi lido pa gaisu un sabojā krāsojumu...
Tur ir interesanti braukt, nav garlaicīgi. Un bedres to visu padara vēl aizraujošāku. Un tad vēl trolejbusi tur brauc cauri.
cerams, jūrmaleni saremontēs pietiekoši labi, lai var atkal braukt ātrāk