Un bļe, kas tos milzu krosoverus dod braukt tām vistām? Pareizi!
uzminējāt! Nu tad varbūt labāk nopērc savai bābai Fiat 500 vai Smart?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Un bļe, kas tos milzu krosoverus dod braukt tām vistām? Pareizi!
uzminējāt! Nu tad varbūt labāk nopērc savai bābai Fiat 500 vai Smart?
Tas RR arī bija iespaidīgs.
Tēma: BMW pa grāvjiem vien
Atkal par vienu bmw fanu mazāk...lai vieglas smiltis... www.delfi.lv/a/50716429
Uh, jābrauc uz bulgāriju, tur pārdos izsolē 11 nebrauktus bmw, 94. gada izlaidums ![]()
Tēma: Iekļaušanās ātrumā
Norvēģijā šo ātruma pārsniegšanu atrisināja vienkārši samazinot atļauto braukšanas ātrumu līdz 80 (astoņdesmit) km/st. Ja Latvijā vismaz ziemas laikā tas būtu spēkā, tad izdotos samazināt vismaz uz pusi bojā gājušo skaitu, un ievainoto skaitu arī.
Leju 98 benzīnu un viss. Vienalga kurā vietā. Katrai firmai ir savas piedevas 98 benzīnam, līdz ar to degvielas padeves sistēma tiek visādos veidos kopta ar cauri plūstošo benzīnu ![]()
Tēma: Iekļaušanās ātrumā
Nuja. Kad brauc un vienlaikus lūr mobilajā spoki.lv, tad ir grūtības saskatīt ceļazīmes
Radaru tirgotāju firmas francijā priecīgi berzē roķeles - būs jauni pasūtījumi ![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Demo mašīna ir laba izvēle, bieži vien ļoti laba komplektācija, cena noplakusi, salīdzinot ar jaunu, mobile.de vācija bieži vien ir labi piedāvājumi
Tēma: Iekļaušanās ātrumā
nu bet, ja družaini iekrampējušies savu auto stūrēs, caur brillēm un pieelpotajiem aizsvīdušajiem stikliem kaut ko mēģina saskatīt uz ceļa priekšā, un ja vēl sniega čupa uz jumta, kura bremzējot noslīd priekšā stiklam - klasika ![]()
Nu, imantnieki? Jāķeras pie lāpstām sniegu apkārt tīrīt. Laimes lāci negaidiet.
Tēma: Iekļaušanās ātrumā
Nu tad sanāk ka visus lohus vislabāk nostumt no ceļa pa grāvjiem lai nemaisās un netraucē īstajiem patiesajiem braucējiem
Tēma: Kukulis Rīgas satiksmē
Un vēl. Tie 800 taukšķi ir aizdomīgi maz. Jābūt vismaz 20% no summas kukulim. Knabam jārok dziļāk.
Vo bļe. Vēl nav izmaksāts. Nu a ja tagad to briļļaino pāri beidzot no krēsliem izsvēpēs dižpilsētas domē. Kas tad būvēs 11 tūkst. autostāvvietu ielu malās? Būs tak visādas deputātu komisijas vai tur nav 20% korupcija utt. Atkal atliks uz gaišo nākotni. Un čaka ielu arī atliks. Baigi daudzi projekti gaida rindā, un visur ir iestrādāti sasmakai domātie 20%. ![]()
Tēma: Vissezonas riepas.
Dīvaini par ko bazars. Ziemā es velku siltos zābakus ar rievotu zoli. Vasarā staigāju ar viegliem un plāniem mokasīniem. Nu tad priekš kam mocīties ar visu sezonu riepām. Nešis ne tas. Ne īsti der ziemai ne vasarai
Tēma: Kukulis Rīgas satiksmē
Vai ta rīgas galvenai briļļainis arī raksta saviem sešķorkām tikai zīmītes un ar rakstāmmašīnu?