Man arī pašam patīk slēgt ātrumus, tomāti ir domāti čaiņikiem
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Man arī pašam patīk slēgt ātrumus, tomāti ir domāti čaiņikiem
Tēma: Alauksta iela Rīgā
tā, uzradusies viena nekaunīga Maša - nemotora Škoda Fabia ar Coca Cola Zero Sugar uztriepēm uz sāniem. Samazina stāvvietu skaitu ielā par vienu vietu...jautājums - vai CC vadība zina, ka autiņš tiek pamests žuļikiem pa nakti Alauksta ielā? Cik zinu, CC autiņi stāv desmitiem kārtīgās rindās Pļavnieku noliktavas teritorijā aiz sētas un ar sargu. Kāpēc Maša iedomājas, ka ir izņēmums?

Es tagad vairs nepirkšu CocaCola, principā.
Tēma: Alauksta iela Rīgā
turpinot par Alauksta ielu - ir arī patīkamas ziņas, viena nama siena izrādās, apgleznota ne pa jokam, bet smuki

tā kā esmu amatieris, īsti nezinu, kas tas tāds tai sienā, varbūt iAuto dīvānu experti var izskaidrot, kas tur domāts
Tēma: Alauksta iela Rīgā
vēlams zem tilta nelikt mašīnu, jo darbojas PP plāksterīšu līmētāji, sašutuši vietējie iezemieši sūdzas, zvana un raksta.
no manis vēlējums tam baltajam nissan juke = nav solīdi aizšķērsot gājējiem ceļu

Tēma: Alauksta iela Rīgā
tiem, kas brauc no Ulbrokas, Sauriešiem un Dreiliņiem, ir iespējas nomest savu auto pa dienu, lai dotos strādāt uz centru vai darīšanās Zemitānu dzelceļa stacijas laukumā, tikai paņemiet līdzi gumijas zābakus

Tēma: Alauksta iela Rīgā
jauns papildinājums - vēl divi dienesta spēkrati turpmāk stāvēs pa naktīm Alauksta ielā


Tēma: iAuto portāla jaunumi
Labi rezultāti.
Vēl varētu sadalīt iAuto dīvāna ekspertiem ielūgumus uz auto izstādi. Ar noteikumu ka eksperts uzcep rakstiņu par iespaidiem. ![]()
Tas autopilots ir domāts nespējniekiem. Īsti vīri paši vada savus auto.
Tēma: Alauksta iela Rīgā
No Čaka un Avotu ielas namiem aizgājuši 20 000 iedzīvotāji. Jo nav kur nolikt mašīnas. Tātad, uztaisot Alauksta ielā parastās maksas stāvvietas, arī no šejienes izvāksies daži simti iedzīvotāji ar visām mašīnām.
Es ar abām rokām esmu par to ka ikviens eksperts drīkst izteikt savu viedokli par jebkuru iauto tēmu. Nu, iebildumi tikai ka tos trīsstāvīgos lamuvārdus tā kā nevajadzētu komentāros lietot, mums te tomēr ir tāds solīds auto portāls.
Māju man patiktu būvēt no akmens lego klučiem. Kad apnīk, var izjaukt un uz būvēt savādāku. Tik laikam atkal būvvaldē būs jāsaskaņo....
Tur nav četras ? Zīmes tur bija jābūt paceltam īkšķim ![]()
Masks sācis tirgot no tuneļu rakšanas iegūtos akmeņus
sataisa lego klucīšu formā un tirgo nost. Forši būvēt jebko, tik krāmē virsū vienu otram ????
Tēma: Alauksta iela Rīgā
paskaidrošu, šie vārti ir nelietojami, jo iekšpusē ir milzīga bedre, tur nevar caurbraukt, papildus drošībai var izvietot dažādas sarkanbaltas lentītes un citus aksesuārus.
tā ka, mācieties iezemieši ,kā jāprihvatizē rīgas pašvaldībai piederošas stāvvietas ![]()
Tēma: Alauksta iela Rīgā
arī alauksta ielā ir silikona ieleja, šeit tiek dibināti un izveidoti startap uzņēmumi, kā piemēram kūlākās tehnoloģijas tiek pielietotas, lai iegūtu un noturētu savu stāvvietu, šeit katrs zemes pleķītis tiek aizstāvēts ar apbrīnojamu izdomu un amatnieku prasmēm. lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu, ir jāpielieto arvien jauni un inovatīvi risinājumi:
