5 litri un V8 tas ir minimums jautrībai
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Alauksta iela Rīgā
vēl ir ļoti labs risinājums savas prihvatizētas vietiņas nosargāšanai, skat foto!
t'atad, iebūvējam savu stabiņu, nolokāmu, ar atslēdziņu, pa smuko!

Tēma: Alauksta iela Rīgā
ir papildinājums firmu mašīnām, kas tiek turētas pa nakti alauksta ielā

Tēma: Alauksta iela Rīgā
jaunumi no alauksta ielas - arī ārzemnieki atraduši siltas vietiņas, re kur baltkrievu baķka nolicis savu x3, noskatījies no mūsu peķkas, kā jāliek autiņš
otrs auto - audi. nolikts tā ka apgrūtina iebraukšanu sētā, diemžēl šim auto uzlika soda kvīti pp

Tēma: Alauksta iela Rīgā
Jurkins, jāiepriecina: Es savu auto lieku apsargātā garāžā, mans auto pa nakti uz ielas nestāv ![]()
Tēma: Alauksta iela Rīgā
un kur ir jūsu pilsoniskās aktivitātes? kur ir kāda bilde vai priekšlikums iekš iAuto, kā uzlabot kaut ko? iuziite? ![]()
Tēma: Alauksta iela Rīgā
Pilnīgi vienalga
. Es tur pat tuvumā nedzīvoju. Vienkārši redzu situāciju, kura jebkurā gadījumā vietējiem būs jāatrisina.
Tēma: Alauksta iela Rīgā
Sanitex, Coca Cola, graudu kaltes no ASV, Binders, Hromets - firmu transports, kas tiek turēts uz Alauksta ielas ietvēm, savairojies ne pa jokam, un kur vēl tādi auto, kuriem nav nekādu uzrakstu uz sāniem, kā peķkam ar to bulku vāģi. Mazajiem klusajiem vietējiem iedzīvotājiem nekas cits neatliek kā pārvākties uz dzīvi citur...
Tēma: Alauksta iela Rīgā
vēl viens daudzmiljardu milzenis atradis labu stāvvietu mazajā ielā - TNT. Jautājums tas pats, nav ko uzbāzties ar bulku vāģa turēšanu pa nakti Alauksta ielā, TNT ir sava autostāvvieta. izmērs arī ir pilnīgi neadekvāts, nosprosto gandrīz visu ietvi

Tēma: Alauksta iela Rīgā
tad vēl ir tāda citāda kompānija - Bite - netīrs noķēpāts auto katru nakti nomests Alauksta ielā, un reklamē citādu kompāniju Biti, vai šitam auto nav jābūt Bites stāvvietā? nav ko aizņemt vietu, cilvēkiem nav kur likt savus privātos auto!

Tēma: Alauksta iela Rīgā
nez ko saka DHL vadība? akceptē pa nakti turēšanu uz svešas ielas, kur var gan uzlauzt, gan spoguli vai lukturi nozagt?

Tēma: Alauksta iela Rīgā

pat tādi daudzmiljardu biznesa milži kā DHL sākuši izmantot mazo Alauksta ielu savu bulku vāģu turēšanai pa nakti, tas nekas, ka vietējiem iedzīvotājiem nav kur nolikt savus autiņus
Klasika, nav ko atbildēt . Sāk kaut ko gvelzt par pavisam par kaut ko citu. Cilvēciņ, priekš kam jums tas grausts no kura tur 45. gada? Arkārtoju, kur liksiet savu brīnumu? Kārtējais vraks ielas malā? Sniedziņu 1m apkārt ziniet jātīra. Visi rīgas guļamrajoni pilni ar autiņiem, visas iebrauktuves, piebraucamie ceļi un ielu malas, pagalmi. Japānā un Ķīnā papriekšu pilsonim jāpierāda, kur turēs savu auto, stāvvietu. Ja nav , auto nereģistrē. Mums arī vajag tādu kārtību. Nekā personīga. Vienkārši esat tipisks piemērs. Neazīstu jūs personīgi un nevēlos nemaz pazīt. Tas ir tāpat kā lieliskā romānā. Vesels bars puskoka lēcēju nezin kāpēc iedomājas ka rakstnieks uzrakstījis tieši par viņiem.
Tēma: Volvo XC90
Galīgi garām šitie smagie auo. Ja jāvadā līdzi smaga otrā un trešā sēdekļu rinda? Labāk audi tt.
Tīri labs izskatās. Būtu ar ko sēnēs un ogās bez bēdu braukt ![]()
Paņem nomas auto un pabraukalē pa pilsētu, pa labi, pa kreisi, taisni, atpakaļgaitā, pa lielveikalu autostāvvietām, vārdu sakot , kur acis rāda, jāpabraukā.