Var iekāpt latvijas valsts ceļu mājaslapā, tur ir melno punktu karte, atradīsiet arī šo krustojumu
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Kurus pārkāpejus sodīt?
Var iekāpt latvijas valsts ceļu mājaslapā, tur ir melno punktu karte, atradīsiet arī šo krustojumu
Man nē. Gribēju kā labāk sanāca kā vienmēr.
bet vienu lietu varētu ieviest, tādu skaitītāju stūrī: iAuto šobrīd 15 lietotāji un 37 viesi. Nu tādu mazu lodziņu, kur parādās apmeklētāju skaits portālā tagadnē.
Tēma: gaudo starteris
Oi manam paziņam ar tas pats - auto 18 gadi, un gaudo riteņi, nez kas tas varētu būt? Vai tiešām gultņi? Uh tī....
Tēma: Fords S-Max
Atkal vēl viens nespējnieks gaida kad visi priecīgi aizgūtnēm pamācīs kur var kas jādara kur jāzvana līkrocītim skudrulācim sliņķim dīvānā pirdējam ķipa kas ir kāpēc neesat man atraduši bamperi ar apmazgātājiem?
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Boulinga kausu var sarīkot vēl pēdējo reizi, atcelt jau par vēlu. Bet nākamais pasākums ir šautriņu mešana. Vēlams lielā zālē, lai var sēdēt pie gariem galdiem, ēst, dzert, klausīties mūziku un skatīties, ka iAuto dažādu pasugu eksperti met šautriņas.
Šausmīgi daudz nepareizi uzrakstītu vārdu. Par ko tu strādā un kāda ir tava izglītība ka tu tā necieni sevi un savu valodu. Priekš kam tev stroiķeļam tik lepna mašīna? Pērc bmw 318, uzvelc treniņbikses ar četrām svītrām un brauc laimīgs pie savas m... demonstrēt spēcīgas gurnu kustības
Iauto vajag piedāvāt gribētājiem krūzītes, t-kreklus, pildspalvas ar iauto simboliku
Šautriņu mešanas sacensības ir daudz labāks pasākums - var ēst dzert lielā zālē un kaut kadi pie malas pa sienu mētā šautriņas. Zinot iauto publiku šitādam būtu lielāka piekrišana. Boulings... nū, tas ir daudz garlaicīgāk mūsu tipiskajam stroiķeļam ![]()
Tēma: Kurus pārkāpejus sodīt?
Nuja sanāk liela ātruma starpība visu laiku brauc ar +20 un tad samazina līdz -10 pirms radara
Tēma: vw pasat b5
Kādu bildi varēji ielikt lai var apskatīties las tas par brīnumu. 97 gada? Uh tī!
Tēma: Alauksta iela Rīgā
Autors bija šokā kad pirmo reizi ieraudzīja ka draugs šinī ielā tur pa naktīm savu auto. Nuja, visus kokus ārā un nobetonēt visu ![]()
Kā man riebjas šitādi pajoliņi. Ķipa, kur lai dabū basketbola bumbu? Tūlīt uzreiz bariņš pakalpiņu šeit raksta: Aizbrauc uz Spici, tur sport direct ir daudzas basketbola bumbas!.....
Arī viedokis ka bezjēdzīga dižošanās, daudzi zinātnieki gadu desmitiem gaida iespēju palaist kosmosā kādu izpētes aparatūru bet te viens ķēmojas ar starman un teslu
Eui. Nu nevajag te vairumam lielīties ka mēs no autokluba. Puse te ir tādi kas juridiski kā klubi neeksistē. Tas ka savācas kaut kādi trennūzenēs stroiķeļi ar vienādiem hlamiem un sevi lepni dēvē par kaut kādu ķipa bmw vai ford klubu tas ir tragikomiski....
Nu par to teslu kosmosā nu tātad ātrākais auto visumā cik tur tūkstoši km sekundē ![]()
Tēma: Ekonomiska auto izvēle
Rīga-Tukums, Rīga-Jelgava, Rīga-Ogre, Rīga-Sigulda, ērti un lēti ar vilcienu
Tēma: Ekonomiska auto izvēle
un kā ar sabiedrisko transportu? ja 60 km attālumā, tad izdevīgi ar elektrisko vilcienu, atkrīt visas klapatas ar auto
Tēma: Alauksta iela Rīgā
tur jau tā lieta ka Alauksta iela ir park un ride stāvvieta visiem tiem kas nedzīvo šai ielā.... 1. Jāizveido maksas stāvvietas jebkuram 8-20 2. Jāsadala stāvvietas vietējiem iedzīvotājiem, caurlaides mašīnu logos. Mēneša abonementi vai uz gadu. 3. Pašreizējā situācija ir bardaks.
Tēma: Alauksta iela Rīgā
vai ziemā nebija noteikums, ka jānotīra sniegs apkārt stāvošai mašīnai 1m? ![]()
Tēma: Alauksta iela Rīgā
šeit var redzēt, kā auto tiek novietoti, taisot lielas brīvas zonas līdz apmalei - otrs gals mašīnām pie namu sienām uztaisa ļoti šauras ejas gājējiem, "paldies" autovadītājiem, kas padara gājēju pārvietošanos apgrūtinātu, ar ratiņiem labāk pa šo ielu nebraukt....
Tēma: Alauksta iela Rīgā
Izdevās ielikt bildi. Tātad jautājums: Vai atbalstat tik brutālu automašīnu novietošanas veidu ielā? Jeb formulējam jautājumu savādāk - atļaujam šādi novietot automašīnas visā Rīgā - autostāvvietu uzvaras gājiens pa visu Rīgu! Ir nenormāla situācija - šeit jau vietējie vairs nevar novietot savus auto, jo ikviens no Dreiliņiem, Ulbrokas, Pļavniekiem šeit "nomet" savu auto uz visu dienu un iet tālāk uz centru savās darīšanās. Diemžēl vistuvākajā laikā šeit tiks iekārtotas maksas autostāvvietas, tā ka būs jāmaina savus "paradumus" un jāmeklē citas vietas, kur novietot savus auto!