BBC ar der shaadiem noluukiem...
bet nu par ikarusu- kur tad bij un ko tad dariij?
saprotu ka ar mobzi gruuti- bet nu tomeer...
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
BBC ar der shaadiem noluukiem...
bet nu par ikarusu- kur tad bij un ko tad dariij?
saprotu ka ar mobzi gruuti- bet nu tomeer...
Tēma: VEGU AUTO
Kaspersky rakstīja: A tur vairs nav neviens cits, uz ko trāpīt pieņemšanā
Normāls kadrs it kā, hvz, moš sliktā omā bija?
teoreetiski- piekriitu
normaals... bet tikko aiziet runa par kasjakiem kas sataisiiti- vai terminjiem- ataa ...
Tēma: VEGU AUTO
viss kaa vienmeer- no situaacijas atkariigs
hvz.. vai tik tepat ieksh atsuuxmeem par servjiem ar varen nelaagu vaaru bij Tavs vaardabraalis piemineets... laikam jau neiru vieniigais kas uz to traapiija ![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
nez nez... kad jams vipendronus met pie malas...tad ar meedz atziit arii shkjietami neiespeejamas lietas
bet vispaabaa nefisinaaju vis.. pats sasipies
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
kas to lai zin... vai nevajadzeeja likt pie anjukiem...
bet lai kaa Edzjulis ar rAudi paarvietojaas un veel saka ka tiiri laps
![]()
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
un vienalga Centi gatavie...
pljin...tik tagad izlasiiju par to slidotavu
Gvinpiinotava ![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Ideots rakstīja: šodien uz Kurzemi jābrauc paskatos pa logu, i negribās....
bet O.Kalpaka piemiņai jābrauc .
![]()
![]()
apsatracis....
Kalpaks nevar pagaidiit liidz siltaakam laikam ?
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
mnja... aizvekloties liidz logam ...bilde druuma
toch snieg...
Tēma: VEGU AUTO
ja nekljuudos Valdis tur tads bij... bet zvaniit nebij jeegas... nu diktam aiznjemts bija
par sheeminjaam...neba nu man Tev vinjas jaastaasta... pats labi zini kaa tas notiekaas pie noteikuma ka pienjeemeejs un eksperts/taameetaajs (hvz kaa pareizi bij) ir labi paziistami ![]()
Tēma: Anekdote ... :)
juuzveris rakstīja: balsojuma rezultāti:
fishki.net/...
labs
vakat tv5 vakara zinjaas zem jaunaa ru prezja bildes- PREVED MEDVED ![]()
![]()
(nopietni)
Tēma: VEGU AUTO
kraasotaajs- daltonikjis...pienjeemeejs raspizgjajs kursh neatceraas kas soliits (pieraxtiits) soliijumi kaa no paarpilniibas raga...kvalitaate- ar miinus ziimi
katraa gadiijumaa...ja suuta uz turieni apdroshinaataaju taameetaajs alja eksperts- pajautaa cik % jams no taa sanjem ![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
nuhajs rakstīja: Kindzuli vajadzētu parādīt ārstam.
labaak ne... peecaak jams pats buus atraadaams
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
nja...
isteniibaa nerullee vis...
i pavisam nopietni- rullee tas kas pasham patiik
un nevis to ko pasham patiik... bet tas jau vairaak uz neauto... ![]()
![]()
mx_black rakstīja: ZENIT objektiivi kaadam neaiznjem vietu maajaas?
shvaagjers taadus uz svara iekampa ieksh Latgaliites
i cik atceros ss ar bija kaukaadi briinumi...