pozijam 1 min fora
bii emm pret emm bee ![]()
likmes: 1:20... tramvaja labaa ![]()
pozijam 1 min fora
bii emm pret emm bee ![]()
likmes: 1:20... tramvaja labaa ![]()
kasinsh79 rakstīja: Provodka, piemēram. Tās pēc vairāku Latvijas ziemu pārciešanas vairs vienkārši nav.. Un uzreiz pēc garantijas tās atjaunošana maksā
Ļoti kaprīzi šie IVECO. Kas brauc ar Sprinteriem bēdu nezin, tajā pašā laikā itāļu brīnums pa servisiem vien dzīvojas. Tas tiešām no transporta firmu pieredzes Latvijā. Kā teica kāds vācietis, no kura iegādājāmies labu Sprinteri, da sind Mercedes un alle andere sind nur Schrottwagen
tajaa pashaa laikaa... jaaskataas ir tikai vaacijaa vaaktie.. tie kas naak turku i iveco liimenii
paareejais: motori labaaki kaa folksim... bundzja puust taapat... hadene ir oki
BET... liidz 3.5 tonnaam dubultie ritenji buus TIKAI ivekjim ja vien auto nav regjistreejot muhljiits
Tēma: Atdod 1m3 akmeņogļu!
dajosh stranje uglja... melkogo no dokuja...
tonna oglju tak nekas naff
aaa... mosh jeedziigaak panjemt briketes kameer pa leeto (65Ls/T) ?
ivekjis manupraat glujkainaaks ir... bet matoriishi labaaki...
tb mazos apgriezienos labaak velk... (subjektiivs varbuut veerteejums bet taada sajuuta bij ar 2.5tdi LT braucot)
skaies uz >3.5T vai tie kas naak LT46 un Ivekjis 4912?
Pirmais: tur jau tas aakjis.. paraadiit ka ir SAVA domaashana... un nevis puudeliitis kas smuki nocirpts
tagadinjaas buus reprezentaacijas teels...
bembistiem piespiedu akseleraacijas un max aatrumu ierobezjotaaju.. 100km;20s un max aatrums 105km/h
par ierobezjotaaju noraveeshnu noraveet boles un pieliimeet pie pieres
ple... nu es veel saprotu ka cepjas par prezja ieveeleeshanu bet ne jau te ar putaam uz luupaam kautko burkshkjkeet par teemu: senchu ciininju un asins izlieshana muusdienu LV iedziivotaaju labaa
p.s. pasham riebj... pats ar cepos.. bet tagad cmuki skatos no malas
p.p.s. uz referendumu neaizvilkos.. pasi hrenvinjzinkuriebaazu
+ viss kas notiek ir jau kaada mineets teksts: tiek dariits viss lai elektroraatam nebuutu laika domaat/ciiniities par soliijumu izpildi.. a pirms veeleeshanaam padziedam saldas profu sacereetas dziesminjas un relax uz naakamajiem 4iem gadien
par prezidentu... ja nu tam cilveekam ir viss kaartiibaa ar domaashanu pashapzinju lepnumu utttt un ja vinja runaas saciitais nav vnk iemaaciits texts no dzeeshlapas... tad nu pirmais ko vajadzeetu izdariit: izmantot savas tiesiibas un nahrenizeet iesaakumaa valdiibu pshreizeejaa izskataa.. un peecaak ja tiek tie pashi stumdiii biidiiti atpakalj... nah saeimu un jaunas veeleeshanas ....
saproti tak pati ka gruuti.. lai neteiktu vairaak neredzot nedzirdot utt kauko pateiktu
bet tak njemies pati ar transportiem.. vai tieshaam neviena bikshainja naff ko piippauzee pie auto aizvilkt un lai jams paluur?
vai arii serviss kaukur blakus ![]()
Ingaaaaa rakstīja: no rīta braucot uz darbu, aizgāja autiņam kautkas ciet
no sākuma sāka raustīties braucot, tā kā slāpst nost braucot, uz trases pat uz 90-100 kautkas īsti labi negāja, un pēctam pa pilsētu, pie katra krustojuma, kamēr neitrālajā tikmēr nekas kā sāc braukt spied gāze līdz pat galam, vienalga slāpst nost, uz 50-60 nemaz nepabraukt, braucot uz 90 līdz ofisam tiku, kā tikt līdz mājām nezinu, varbūt būs atgājies, bet ja nē ...
sveces, filtrs
vai kas cits
marka motors (benziins ja sapratu) utt
ja sveces tad neitraalajaa slaaptu...
gaisa filtrs taa peekshnji nemeedz aiziet ciet
degvielas filtrs
penziinsuuknis
Yonas rakstīja: Tikko kā gandrīz kļuvu par tēvu.....
neiedeva
![]()
![]()
![]()
![]()
peec PN nemaz i neprasiis ar ko gulj... ![]()
![]()
ar kaajeleem vismaz liidz zemei tiec? ![]()
pozitiivais rakstīja: malači...bet gan jau tur atkal nožulījās...un tā kaut kā
nu bet tak jau vakar abi auroja.. auzas.. rudzi un aiz zirga pa taisno ![]()
![]()
![]()
deksters rakstīja:
Kindzulis rakstīja: nesapratu vienu: kaadeelj Tu veel skaidraa?
Stūrmanis pietempās par abiem Galerijā bilde tak ir
![]()
![]()
aatri gan jamajam izdevaas triks ar tuksho pudeli ![]()
![]()
![]()
pozitiivais rakstīja: arlabnakt...
nu vot taa... pameta aci apkaart un ieraudziija prioritaati: gulta ![]()
deksters rakstīja: Re kā mums šodien nogāja
www.4rati.lv/...
gratulaacijs ![]()
Dekster: pacheko tak pats ar kaadu plakaatinju vicinaaties
tiiri cmuks... gan miglains.. ![]()
pozitiivais rakstīja:
...un grauzu popkornu...
vot i plje... nah sukaans... taadu ... ee.. mmm grauzeeju deelj ar nevelkos uz supaa dupaa kiiiinoo tejaateriem... taa smaka riebj... ![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4