nojaats pats Tu iri
ne nu pirmaa filma... ne nu pirmais kas nesaprot kaa tas iespeejams
vareeji veel piemineet rozju ostiishanu ar gaazmasku ![]()
nojaats pats Tu iri
ne nu pirmaa filma... ne nu pirmais kas nesaprot kaa tas iespeejams
vareeji veel piemineet rozju ostiishanu ar gaazmasku ![]()
deksters rakstīja:
pozitiivais rakstīja:
Kindzulis rakstīja: kaa reiz skatos Oushenu
Rieksts stipri pabaals peec pirmajiem 3iem ...
hot fuzz dumsh bet laps
šis rieksts jāskatās kinītī...labi action kadri...uz 20'TV varētu būt pabāls
arī Oušens tomēr kincī jāskatās ja vien mājā nav vismaz 42' un kinozāle
Kindzulim ir melnbaltais Horizonts Modeļ 150
veel nav
bet soliija sagaadat uz jaunogadu
Gnoms rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
www.fungiforfun.co.uk/...
nav īstā....
tur plje taas sviesta bekas ar bij pie 10it ![]()
pozitiivais rakstīja:
Kindzulis rakstīja: kaa reiz skatos Oushenu
Rieksts stipri pabaals peec pirmajiem 3iem ...
hot fuzz dumsh bet laps
šis rieksts jāskatās kinītī...labi action kadri...uz 20'TV varētu būt pabāls
arī Oušens tomēr kincī jāskatās ja vien mājā nav vismaz 42' un kinozāle
neesmu izlepis
pietiek ar portabli pie tumbeleem ![]()
![]()
kaa reiz skatos Oushenu
Rieksts stipri pabaals peec pirmajiem 3iem ...
hot fuzz dumsh bet laps ![]()
Gnoms rakstīja:
Kindzulis rakstīja: uj vinj zin.. beku kaadu?
Aptauja: kura ir bezceriigaakaa un leenaakaa seene?
viena atbilde i Deksis... bet kaa vinju vizualizeet kaa seeni?
sviesta beka... ja vāra netīrītu, tad stiepjas, ilgi krīt, un tml...
DER !!!!! ![]()
pozitiivais rakstīja: čau!
nu re.. ![]()
![]()
dezjurante klaat ![]()
![]()
![]()
deksters rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Kaspersky rakstīja: Kas te par Āžu saietu?
piesakies par kazu
Kā tas ir-piesakies? Viņš jau IR.
tjip taa kaa nebija vinjas kaarta dezjuureet zem galda... ![]()
uj vinj zin.. beku kaadu?
Aptauja: kura ir bezceriigaakaa un leenaakaa seene?
viena atbilde i Deksis... bet kaa vinju vizualizeet kaa seeni?
![]()
Deksi... uz naakamo posmu aizbraukshu toch.. un kaa uzmundrinaajumam prieksh Tevis panjemshu plakaatinju ar seeni
![]()
Kaspersky rakstīja: Kas te par Āžu saietu?
piesakies par kazu
![]()
pankuukas saeedies vai arii jushana sveetdienas vakara taada.. "ku kuu"
![]()
gnomam piemetusies koma
pazuud visa sliktaa oma
nu var atdot omei strikji
un veel izsaukt elektrikji ![]()
ursis rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
ursis rakstīja: kin dza ,saki man luudzu.
ja ar tevi sabiidiitu shtelli. skapi aizvest 50 km att no Riigas. tas ir iespeejams?
uzzvani 29220238
oki,kad bus reaala runja.
strikji piesieshanai man gaadaat.. vai Tev savs buus? ![]()
Gnoms rakstīja:
ursis rakstīja: ... skapi aizvest 50 km att no Riigas. tas ir iespeejams?
piesien pie eļektričkas....
nelaiz businesu ![]()
![]()
kaada eljektrichka.. ja var piesiet pie busa... ![]()
![]()
![]()
ursis rakstīja: kin dza ,saki man luudzu.
ja ar tevi sabiidiitu shtelli. skapi aizvest 50 km att no Riigas. tas ir iespeejams?
uzzvani 29220238
p.s. kindzuli teltii nemaniit kaa savas ausis... buss ir telts vietaa.... + lai es kaadreiz vienaa staavvietaa ar ekonomiskaas klases mersi staaveetu.. nu nee....
![]()
Kredoxiite rakstīja:
deksters rakstīja: Kindzuls pašlaik iespiedis spilvenu kājstarpē, miegā laimīgs smaida un kasa ausis.
kaut kā ne tā....
vot drīzāk, iespiedis spilvenu starp ausīm, miegā laimīgs smaida un kasa olas.
ple
vecie minetisti...
shtuko kaa nepalais garaam rudzus auzas un zirgu aiz kura pa kreisi jaashauj
![]()
deksis malacs-palaizj smaku
bet...notureedams kaku
tas jau tomeer ir taa veerts
re...ko panaak gribasspeeks
kindzulji zuud
dekster: danke
Ple...kunjgjis spazmaas no njirgshanas ![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
2
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4