gada citaats:
es neesmu pesimists...es esmu darbaa...
A.Cimdars
![]()
gada citaats:
es neesmu pesimists...es esmu darbaa...
A.Cimdars
![]()
deksters apvainojies seezj
shinii dienaa zekji pleesh
-nerunaajiet juus ar mani?
parunaashu ka es ar krabi
nopleesis tas iikshkji jeelu
krabis atnaaca...bet veelu...
deksters domiigs kaajas slauka
nevar brist tak kuudras laukaa
vecaas biksees pauti raugaas
ka tik zalkshi nelien spraugaa...
nu jaa....
kuros nostuuros jaaiet iebaazt PAR? un kas liidzi vajadziigs? poteeshanaas pase vai izzinja par trakumseergu?
deksim esot vakar iespruudis...kuciitee
jams nepadomaaja ka skruuvspiiles visai attaali izskataas peec draazjamobjekta... ![]()
klons rakstīja: joprojām nevaru rupji atbildēt...cenšos līdzināties Pozy un būt solīds
![]()
![]()
![]()
madaama aiz muguras seezj un lasa? ![]()
klons rakstīja: tiku
un cik glaabeeju izsaukshana izmaxaaja
kas saka ka labs riits?
kaads labs... tikko veel izskatiijaas ka buus saulainismukisiltilaba diena.. a tagad?
arlabunakti ![]()
pozijs = gariigi neliidzsvarots tips ar punjkjaina bembista tieksmeem uzvediibu un sekojoshu plaatiishanos netaa... kaut patiesiibaa uzvilka staavvietaa noparkotus audi bembi un veel kaukaadu
taapeec ar noteikti drushka nerunaa... nu cik ilgi var braukaat ap vienu staavvietu konkurentus pienaaciigus mekleejot
![]()
nja.. izskataas ka trasi raxtot gulees abi
...vagoninjaa ![]()
![]()
viagris rakstīja:
Kindzulis rakstīja: tapeec ka shobriid priekshmetu saakshu atgaadinaat ja neizguleesjos nah....
Arī precēsies 07.07.07
jau dariits ... 21.09.96 ![]()
tapeec ka shobriid priekshmetu saakshu atgaadinaat ja neizguleesjos nah....
grrrr a kas tad eiro auto straadaaja
katra gadiijienaa sorre ![]()
viagris rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
viagris rakstīja:
Kredoxiite rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
foto.inbox.lv/... ar visu veco busu
Opel ranault kopija
Opel Renault Nissan kopija
tik kad Tu straadaaji ( ja nu tagad neko neesmu sajaucis) skanstes ielas renii.. hren sazvaniisi i kauko dabuusi
Skanstes ta Skanstes, tikai Nissan'ā
un eiro auto naf bjis? nu tad kaa jau mineeju.. "" ja neesmu sajaucis"" ![]()
deksters rakstīja: Kindzuli, ja Tu pirms gulētiešanas paskaties spogulī, Tu vari mierīgi aizmigt?
pipec.. kaa reiz paluureeju.. nez kaa tagad buut
miegs vairs nenaak... foonaa dullie anglju polichi... alko iekshaa un doma ka kaadu jaasuuta kaukur...
dekster: Tu iesi?
viagris rakstīja:
Kredoxiite rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
foto.inbox.lv/... ar visu veco busu
Opel ranault kopija
Opel Renault Nissan kopija
tik kad Tu straadaaji ( ja nu tagad neko neesmu sajaucis) skanstes ielas renii.. hren sazvaniisi i kauko dabuusi
Kredoxiite rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
foto.inbox.lv/... ar visu veco busu
Opel ranault kopija
renis masters-opel movano-nissan primastar laikam
motors iveco
salonaa ar uz visaadaam plastmasaamitaalju ziimogs...
paareejais pieejams eiro auto...
Tēma: Itāļu raķeti pārdodu
edzulis rakstīja: Šovakar sanāca pabūt šīra darbvietā, bet šīri nesastapu
buutu paraadiijis ka pats pa pautiem uzshaut vari un nemaz nevajag Lindai prasiit? ![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
2
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4