Ozz rakstīja: jaa, bišku ir gan...
kaa diizeļi uzvedaas
ljoti normaali
tb bez papildus speekiem no malas
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Ozz rakstīja: jaa, bišku ir gan...
kaa diizeļi uzvedaas
ljoti normaali
tb bez papildus speekiem no malas
Tēma: Leduspulieris 2009
Nezinite rakstīja:
Kindzulim tīselis??
jap... bet shoreiz pasha dumiiba pie vainas ka Ozzim bij talkaa jaabrauc ![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
SEA rakstīja: Un Ursis scuka mani nepagaidīja... Es tak atvilku vēlvienu A|Stailsti uz pasākumu, kas tu par džentlbeņķi, mļe...
pats vainiigs
bez tam njemot veeraa Ursha raudi iespeejamo skaadi- domaaju ka jamajam tu ar visaam stailisteem nebija ne praataa ![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
respektiivi- attaisa valjaa to kas iet... i piekopee klaat to kas palicis ![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
grrrr
maps.google.com/...
,-95.677068&sspn=42.581364,124.716797&ie=UTF8&ll=56.959952,23.923502&spn=0.014367,0.060897&t=h&z=15
mosh shitaa?
Tēma: Leduspulieris 2009
Nezinite rakstīja: nu zinu to pagriezienu! Ja neizņem līkumu, tad uzlido uz vilciena sliedēm
ja skataas uz viaduktiem- tad augsheejaa kreisajaa malaa...tur kur aiziet nobrauktuve Juurmalas virzienaa
maps.google.com/...
,-95.677068&sspn=42.581364,124.716797&ie=UTF8&ll=56.959952,23.923502&spn=0.014367,0.060897&t=h&z=15
Tēma: Leduspulieris 2009
paaaavisam nezinaama vieta
Juurmalas shoseja/pagrieziens uz Babiiti
Tēma: Leduspulieris 2009
nu ta
zjeel protams...ka netiku uz Straupes nostuuri... kaa radaas- bijis ir interesanti
bet.. tjaa pashaa laikaa- uetesteta ir tuvaak Pasaules Nabai esosha trase... un jaatziist- ir ok
Deksis ar bij paguvis pieskriet uz vienu otru apliiti... komentee lai pats ![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
tjaks-beidzot nu iru izvaakjiijies
ja kaadam i veeleeshanaas ietesteet jaunu trasi- un iespeejas pusstundas-stundas laikaa nokljuut liidz apvadceljam(preciizaak-babiites viaduktam) var proveet braukt- bet veelams uzzvaniit 29220238
Tēma: IBM T22 + diagnostic
jaaietaisa pieklaajiibas peec
cena neir gadiijumaa bik pasaaliita?
![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
tik liekaas ka Sviestam taisniiba buus- tie tur... nu tipa ziemeljautobrauceeji 4h tak neizturees
un UP aknas ar nav no dzelzs... neskatoties uz shofera ruudiijumu ![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
Nememmiit- tak braucam- ja pakjer liidzi
zaljais briinums nupat tik pielecis un uzlikts laadeeties- ka izradaas nav praatiigi atstaat magji iesleegtu ![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
atmazkas tak...
bail zaudeet... visi satreneejushies...naglenes apaavushi ![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
shoreiz es pass
nevaru vien sanjemties un paskatiities joka peec uz DD praisu... un negribaas riskeet ar sirdstrieku...
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
2
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4