tip labriit
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
www.mbclub.lv: Sviestc
Šodien 17:18
Jāā... nebija slikti... Forši sanāca paslidināties! Paldies Mersistiem par atļauju piedalīties un protams ka arī Ūdensputnam par foršo Trasi.
nja...
Pirmais- vai es teicu ka nav taisniba?
nu sajutos diktam vainiigs- ka defoltaa lapa operai nav delfi, tvnets ![]()
tizlais Fridrihs... liikrocis pljuutausainais pusantinjsh
beljgj.. ne visi sestdienas riitaa shaadu skatu mana delfos vai veelkautkur
sukas
neviens neko nepljuutii
iznjemot padebiilu siveenu...
neiru maniijis taadu raxtu/info uttt
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
labriit tipa taa ka
nez kaa muukjenes- es toch pampstu
lai gan vajadzeetu izvilkties aaraa- pigmentus pakjert...
Tēma: Voyager manuālis
geste to bloku krietni leetaak kraameeja... un gan webasto gan eberspacheram
parto akciizi- taa tiek nomaksaata tani briidii kad degviela tiek ievesta valstii? ne taa?
tad nu jautaajums- cik ilgam laikam jaapaiet... lai tankaa cenas paceltu-tb liidz baakai nonaaktu peec 1 februaara ievesta degviela?
atbilde -baakaa degviela ar +6s nonaaks jau riit... neder
to taapat zinu
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
x_rays rakstīja: Kindzuli, ja tu krievam prasisi скока у тя пиевиэнуотаас вертыбас нуодуоклис - tad pac labi saproti uz kurieni tevi PN
zini- vecums sen ne tas
vieteejie sapratiis bet RU- nds i miers
cerkofj ilji baznjica? kakaja raznjica?
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
x_rays rakstīja: un pvn vinjiem nav vispar
nalog dobavljennoj stoimosti... vai tik ar nesanaak pvn?
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
viktors1961 rakstīja: sorry par offtopiku
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Iipashi pieklaajiigais eziitis
Tēma: Domājiet, ko rakstat!
smaidiigais rakstīja:
labi, ka Ogri nepaspēja piesmiet, un Amatu...
par Ogri nez.. bet Amata jau nu shaadiem noluukiem vasaraas vispaar neir izmantojama
sausaa vasaraa "upe" forseejama ar zandaleem kaajaas... i kaajas sausas paliek
toties pavasarii un rudenii- ai jupaamaa ![]()
Tēma: Domājiet, ko rakstat!
Ideots rakstīja:
zeltaroka rakstīja: es savukārt pa kluso atbalstu "Visu Latvijai"
...paskaties dziļāk viņu programmā, sapratīsi, ka ne viss, kas ir zelts- spīd.
+1
pie reizes personaalijas tur taadas... nu nekaadas
(uzvaards vien shajaa situaacijaa neljauj balsot... nemaz nerunaajot par persooooonu kaa taadu)
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
2
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4