Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Ko Juus sakaat par jauno OPEL MERIVA?

Deksteram

Ne jau nu tev man mācīt, kā izlietot manu godīgi nopelnīto ienākumu! Ar savām algām bez problēmām varam nomaksāt kredītu par dzīvokli Ls 200 mēnesī, līdzingu par mašīnu - Ls 105 mēnesī, samāksāt par bērna dārziņu Ls 185 mēnesī + ik palaikam aizbraukt kādā ceļojumā un dzīvot ļoti normāli.

Izvērtējot šā brīža izdevumus, domājams, ka vēl kādus 50-70 Ls varētu ziedot jaunākas mašīnas līzingam.

Magistram

Tieši pretēji. Pirkstus vēdeklī neesmu liecis nekad, arī šupulī tādi man nenāca by default, tā kā esmu audzis pārticīgā, bet ne bagātā ģimenē! Tā lūk.

Par dažiem iauto useriem gan to nevarētu teikt.

Tēma: Ko Juus sakaat par jauno OPEL MERIVA?

Marchiks_ rakstīja:

nomiks rakstīja: Es arī pinībā atbalstu VWfanu par iauto gada cilvēku!!!

Ja ne spaini dīzeļdegvielas balvā, tad bezmaksas visus iauto piedāvātos pakalpojumus jau nu balvā Redaktors varēja piešķirt!

TDI ir 100% taisnība - pat tajos brīžos, kad VWfans vai viņa Meriva konkrēti tiek aplikta, VWfans lieki nestreso, bet sniedz konstruktīvas atbildes vai argumentāciju uz katru aizvainojumu!!!

To useru, kurš te runāja par 900 Ls, kas ir mazāk nekā mēnešalaga, varu tikai apsveikt ar to, ka ir to iauto lietotāju vidū, kuri pelna krietni virs vidējā.

Varu pačukstēt, ka, spriežot pēc VWfana valsts amatpersonu deklarācijas par 2005.gadu (par 2006.gadu vēl nav iesniegta), šāds ikmēneša ienākums netto viņam nebija.

Arī es, piemēram, šobrīd varu tikai sapņot par 900 Ls (netto) mēnešalgu.

Ar šādu mēnešalgu domāju, ka es arī noteikti brauktu nejau ar Citroen, bet ar kādas citas markas auto!

Tici man, pat ar tādu algu nevelk uz jaunu auto.

Tici man, velk gan. Ar nosacījumu, ja ģimenē neesi vienīgais pelnītājs.

Šobrīd es nepelnu 900 Ls mēnesī (bet nav arī, protams, 300 Ls), toties sieva arī salīdzinoši normāli pelna. Un šobrī apsveram iespēju savu Picasso mainīt uz atkal pilnīgi jaunu auto. Tik esam vēl izvēles priekšā kādu iegādāties. Jaunais 5vietīgais Picasso vēl nav Latvijā pieejams, tāpēc vēl sarakstā nav iekļauts. Katrā ziņā šobrī izvēle pastāv starp jauno Honda CR-V (~23 500 EUR), Opel Zafira (~20 000EUR), Honda FR-V (~21 500 EUR).

Un šī ir tā cenu kategorija, kādā ar saviem ienākumiem varam iekļauties! p.s. Ja jaunais C4 Picasso iekļausies šajā cenu kategorijā, tad tiks rūpīgi apsvērta arī šā auto iegāde!

Tēma: Ko Juus sakaat par jauno OPEL MERIVA?

Es arī pinībā atbalstu VWfanu par iauto gada cilvēku!!!

Ja ne spaini dīzeļdegvielas balvā, tad bezmaksas visus iauto piedāvātos pakalpojumus jau nu balvā Redaktors varēja piešķirt!

TDI ir 100% taisnība - pat tajos brīžos, kad VWfans vai viņa Meriva konkrēti tiek aplikta, VWfans lieki nestreso, bet sniedz konstruktīvas atbildes vai argumentāciju uz katru aizvainojumu!!!

To useru, kurš te runāja par 900 Ls, kas ir mazāk nekā mēnešalaga, varu tikai apsveikt ar to, ka ir to iauto lietotāju vidū, kuri pelna krietni virs vidējā.

Varu pačukstēt, ka, spriežot pēc VWfana valsts amatpersonu deklarācijas par 2005.gadu (par 2006.gadu vēl nav iesniegta), šāds ikmēneša ienākums netto viņam nebija.

Arī es, piemēram, šobrīd varu tikai sapņot par 900 Ls (netto) mēnešalgu.

Ar šādu mēnešalgu domāju, ka es arī noteikti brauktu nejau ar Citroen, bet ar kādas citas markas auto!

Tēma: Kada vispar ir dzive Megane?

Vai gadījumā Pirmajam nebija Megane II? Vai es kaut ko jaucu?

Par Megane nemāku teikt, bet Scenics gan ir ļoti izturīga mašīna.

Jau vairākkārt šajā portālā esmu rakstījis par sava senča viedokli par Scenic. Viņš no nulles līdz 250 000km ir nobraucis trīs Scenicus - gan pašu pirmo, gan feisliftoto modeli un šobrīd brauc ar jauno.

Protams, katram auto gadās dažādas līelākas vai mazākas ķibeles, bet visā visumā lūzt daudz mazāk unir daudz uzticamāks nekā citi taksometri (fāterīts ir taksists) - pat MK ne tuvu nestāv klāt.

Vienīgi jāsaka, ka tieši pirmais Scenic (1998.gada) esot lūzis vismazāk. Ne velti vēl joprojām RTP rīcībā ir daži Scenici, kuru nobraukums jau ir sasniedzis pusmiljonu!!!

Tēma: Latviešu sinonīmu vārdnīca

pārbrauktuve = gājēju pāreja

pasniedzējs - garderobists teātrī

Microsoft - mazs un mīksts*

*tas gan vairāk no svešvārdu vārdnīcas

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

_PN_ rakstīja: Šorīt viena meriva tik ļoti centās izkost (tiesa nesekmīgi) A160, ka bembim nācā vilkt garām pa pretējo joslu.

Ņemot vērā to, ka VWfans uz darbu iet kājām, tad viņš tas noteikti nebija

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

Uggga rakstīja:

Biju domājis to, kurš Merivai zin patēriņu septītajā zīmē aiz komata. Laikam tomēr VWfans.

Nu, ja runa ir par cipariem aiz komata, tad tas tiešām ir Merivu pavēlnieks - VWfans

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

Uggga rakstīja: Vakar taisni iedomājos par wvfanu, kaut kur pazudis

Lūdzu nejaukt ar WVfanu ar VWfanu! Tās ir divas dažādas personas!

Tēma: Sajūga lufte

Šim remontam noteikti ir jābūt garantijas remontam.

Noteikti ieskau vērsties PTAC un tad arī tiesā. Protams, sākumā vajadzētu dabūt kādu rakstveida cedeli arī no paša dīlera par to, ka pa garantiju nečinīs.

Tēma: Pirkt,pārdot,mainīt V/N zīmes

DM rakstīja: ....man ir sajūta, ka krāniņš ir palicis garāks

Un sievai arī tāda pati sajūta???

Tēma: Pirkt,pārdot,mainīt V/N zīmes

Maardza rakstīja: reģistreejām mašinu..gribējāb bišķin "krutāku" nr un prasījām, ko piedāva no izvēles nr...

aptuveni tā:

xx - 9933

pa 20 Ls..

IMHO XX 9933 ir pietiekoši normāls numurs, lai par tāda saņemšanu mazliet ziedotu CSDD attīstībai

Tēma: Pirkt,pārdot,mainīt V/N zīmes

Maardza rakstīja: reģistreejām mašinu..gribējāb bišķin "krutāku" nr un prasījām, ko piedāva no izvēles nr...

aptuveni tā:

xx - 4449

vai

xx - 9933

pa 20 Ls..

rezultātā dabūjās standarta xx - 6131, kas manuprāt pat īpaši neatšķiras no tiem izvēles nr..

Pēc kādš paziņa reģistrēja auto un standartā dabūja xx- 7707..

Nez, pēc kādiem parametrim tur "kāš" tos 20LVL????

Man par savu NC 48 nemaz nebija žēl ziedot mazliet vairāk kā Ls 20.

Tēma: Pirkt,pārdot,mainīt V/N zīmes

Man personīgi ciparu kombinācija 9777 nešķiet kruta kombinācija. Katrā ziņā 900 ir daudz krutāka, bet ar nosacījumu, ja objekts, uz kura atrodas šāda numura zīme, ir SAAB 900.

Izskatās, ka Sviestc savu 9000 ir nomainījis uz jaunāku 900. Tā ir?

Tēma: kaa riikoties taalaak

Vispār, cik man zināms, tad CSDD kompetencē neietilpst skaidrojumu sniegšana par to, vai ceļa zīmes ir izvietotas pareizi vai nē. Tas ir katra attiecīgā ceļa īpašnieka kompetences jautājums, šajā gadījumā - Rīgas domes satiksmes departamenta. Jāvēršas ar iesniegumu tur.

Bet vispār situācija tiešām debīla. Es arī līdz šim biju pārliecināts, ka tur var turpināt braukt ar 70 km/h. Būšu uzmanīgāks!

Tēma: Nozagts balts Audi A4

Tāpēc jau priekš DM tā zivs arī škiet īpaši smirdīga!

Autoram - LĪDZJŪTĪBAS arī no manis!

Tā viņš ir, tu krāj, krāj naudiņu, lai beidzot nopirktu sev labāku auto, bet nepaspēj vēl par pirkumu papriecāties, ka to jau ir paņēmis kāds cits.

Es arī domāju, ka tas ir leišu un latviešu tuvbºālības un ilgstošas sadarbības auglis, diemžēl...

Tēma: Automašīnas numuru DB

DeSuns rakstīja: Vai kādam ir pieeja automašīnu numuru datu bāzei? Ir nepieciešams atrast automašīnu, kura DUS man samīcīja durvis. Novērošanas kamerās īsti nevar saskatīt numurzīmi, bet ir redzams ka tas ir VW Passat(1997-2002) un redzams, ka numurs sastāv tikai no diviem "pilniem"(vizuāli) burtiem un diviem cipariem (nav ne i ne l ne 1). Domāju, ka neko daudz šādu pasātu nevar būt, kam numurs no 2cipariem.

Caur CSDD nodevu kalkulatoru iet šausmīgi lēni, pa vienam vadot iekšā tos numurus. Vajadzētu dabūt visu datubāzi un nofiltrēt pēc diviem cipariem un markas.

Policija, protams, noplātīja rokas un pateica, ka diezvai viņi vispār meklēs (lai gan viņiem ir pieejama šī db).

Cik es esmu rīkojies ar CSDD datu bāzi, tad zinu, ka pēc tādiem kritērijiem kā divi burti + divi cipari + VW Passat (1997-2002) nevar atrast. Ir jāzina vai nu īpašnieka personas kods vai vārds, uzvārds, vai dzīvesvieta. Savukārt mašīnai ir jāzina konkrēts reģistrācijas vai šasijas numurs.

Protams, noteikti, ka tik kruta bāze kā pašiem CSDD darbiniekiem tā nav, bet tā ir oficiālā CSDD datu bāze, kurā ir teisības ielūkot ierobežotam personu lokam, kas nav CSDD darbinieki!

Tēma: Sods par plēvēm 60Ls

Yonas rakstīja:

Apspiesto tiesību aizstāvēšanai pēdējā laikā ir populāri rīkot praidus.

Tad nu tu kā jurists varētu kaut ko tādu organizēt. [/c]

Nekā!

Jurists parasti jūtas apspiests tikai pēc klienta pieprasījuma, kas nozīmē to, ka praidu rīko klients, bet jurists iesaistās, kad par fekāliju mētāšanu praidistu jeb apspiesto sauc pie atbildības!

Tā lūk!

Ja visas tiesību nromas būtu 100 % koerktas, nepārprotamas un pamatotas, tad man tāpat kā vēl daudziem šīs planētas iedzīvotājiem būt jābrauc uz Īriju lasīt zemenes

Tēma: Sods par plēvēm 60Ls

Yonas rakstīja: [šaubos, vai tavu līdzdalību satiksmē varētu traktēt kā privāto dzīvi. Pie tam ļoti daudziem braukšana iekš auto ir darbs, kas nu nekādi nav privātā dzīve.

Pagaidām viena vakance uz Satversmes tiesneša amatu nosacīti vēl ir brīva!

Jau teicu, ka es tikai tā utopiski spriedelēju. Pamatojumu varētu arī kādu spēcīgāku izdomāt, ja būtu nepieciešams. Tāds ir mūsu - juristu darbs!

Tēma: Sods par plēvēm 60Ls

Ozz rakstīja:

Skaties deels, tavs teevs sheit ganiija cuuk...govis!

...Jā, interesanti man kā vēsturniecei

Tēma: Sods par plēvēm 60Ls

deksters rakstīja: Bij tāda dziesma- 'Te ir tava dzimtene,saulainais krasts..'

Maļeņkaja ošibočka polučilosj - ... smilšainas krasts..

Tēma: Sods par plēvēm 60Ls

Sinn rakstīja: Varbūt tā būs IESPĒJA pateikt Latgales iedzīvotājiem, ka viņiem nemaz tik slikti neiet?

Tēma: Sods par plēvēm 60Ls

A nafig mums vispār vajag to sassodīto Pitalovas apgabalu??? Lai palielinātu sociāli nelabvēlīgu iedzīvotāju skaitu??? Tur vēl drūmāk kā Latgalē klājas!!!

Tēma: Sods par plēvēm 60Ls

Vai SuperZigis ar citām valstīm nav domājis plašo krievzemi un tās sadraudzības valstis?

Tēma: Sods par plēvēm 60Ls

SuperZigis rakstīja:

a ja nu seja tik briesmiga, ka ta ir labaak ko tad ? Ko , ja pec tadas sejas ieraudzishanas bernudarza berni dabuj caureju un psihologisko traumu

Spriežot pēc tava avatara, tāda situācija varētu būt diezgan reāla!

Tēma: Sods par plēvēm 60Ls

Kuš, kuš!

Es jau tikai tīri teorētiski te spriedelēju.

Piekrītu, ka šādam aizliegumam ir jābūt un 100% atbalstu, ka vajag administratīvi sodīt tos, kas šo aizliegumu neievēro.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti