Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 106 >

Tēma: nissan qashqai+2 pret citroen c4 picasso

msh rakstīja: tur kāds stikla gabals var izbīdīties laukā vai nevar, tb lūri, bet gaisu ielaist nevar?

nevar gan. tas ir tikai jumts nevis lūka.

Tēma: totalizators-cik maksās dīzelis 25.dec.?

farruhs rakstīja: Nu nezinu ... es šodien paņēmu statoila soļķi pa 0.50

Tādu pašu soļķi sencis pērk pa 0,30 LVL.

Tēma: nissan qashqai+2 pret citroen c4 picasso

farruhs rakstīja:

... un kā viņiem sastāv ar kondensātu?

Par Citroniem nemāku teikt, bet CR-V nekāds kondensāts nekrājas. Pie tam stikla jumtu var aizvērt ar elekrisku "lūku", t.b. jumta tapsējums aizvelkas ciet un stikla jumts vairs nav redzams.

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

kāpēc fīreris kaupo13 jau gandrīz diennakti neatbild uz epastu, ja tik ļoti vēlas notirgot veselu autoparku?

Tēma: nissan qashqai+2 pret citroen c4 picasso

Uggga rakstīja: Tad jau var teikt, priekš kam kondicionieris, var takš logu atvērt, priekš kam klimatkontroli, var takš kloķi pagrozīt utt.

turpinot iesākto...

elektriskie logi nav vajadzīgi - var taču vērt ar roku, ļitoki arī braukšanas komfortu nevairo, es nemaz nerunāju par auto mazgāšanu - vispār bezjēdzīgs pasākums. Nah vispār audioiekārtu? - var taču dziedāt pats un pasažieri.

Un tā var turpināt vēl un vēl...

Tēma: nissan qashqai+2 pret citroen c4 picasso

zhuks rakstīja: Intersē visi pieejamie autosi ar 5+2 vietām. Bija doma arī par dimanta Grandis. Varbūt varat teikt kaut ko par šo. Varbūt ir vēl kādas auto markas, Zafira vēl laikam bija.

Hyundai Trajet, VW Touran

Tēma: nissan qashqai+2 pret citroen c4 picasso

msh rakstīja:

Kāpēc kā kaščeja konkurents netiek minēts cirvis? Un priekš kam tas panorāmas jumts vajadzīgs - braucot urbini degunu un skaiti zvirbuļus?

Tāpēc, ka CiRVis izmēros ir lielāks. Jāpiekrīt gan, ka ne CuRVim, ne arī pārējiem manis nosauktajiem SUV nav 7 sēdvietu.

A panorāmiskais stikla jumts dikti patīk bērniem. īpaši vakaros, kad skaidras debesis un var aplūkot zvaigznes. Savukārt vasarā tas salonu padara gaišāku.

Tēma: nissan qashqai+2 pret citroen c4 picasso

Manuprāt, abi šie auto ir savstarpēji nesalīdzināmi obejkti.

Ja C4 Picasso ir minivens, kas varētu konkurēt ar VW Touran, Mazda5, Opel Zafira, Renault Scenic, Toyota Corolla Verso, u.tml., tad Qashqai varētu konkurēt ar VW Tiguan, Hyundai Tucson, Renault Koleos, KIA Sportage - tas gadījumā, ja pērk 4x4 komplektācijā.

Pēc skata smukāks (subjektīvi) ir C4 Picasso. šo auto joprojām uzskatu par šobrīd tirgū pieejamo visskaistāko auto.

Serviss tūdīgs ir gan VEHO, gan Nordei un Motorcentram. Līdz ar to šajā pozīcijā nav nosacīta līdera.

C4 Picasso ir 5-vietīgs, bet Qashqai+2 ir 5+2 vietīgs. Tās divas vietas ir dikti mazas un savus bērnus es tādos krēslus laikam nekad nesēdinātu. C4 Picasso arī var būt 7-vietīgs, ja izvēlas Grand Picasso.

Bagažnieks lielāks ir iekš C4 Picasso (var ņemt Grand Picasso, tur vietas būs vēl vairāk).

Dīzeļi ir labi gan Citroen, gan Nissan. Tiesa, ekonomiskāks būs C4 Picasso, bet tas arī varētu būt niķīgāks.

Ja tiešām izvēle pastāv tikai starp šiem diviem auto, tad es ņemtu C4 Picasso debeszilā krāsā ar panorāmisku stikla jumtu un 1,6 HDi dzinēju un elektrohidraulisku 6 pakāpju kārbu ar automātisku vadību.

Šādu auto šobrīd VEHO var nopirkt par EUR 21 720 (tai skaitā auto bāzes cena - EUR 19 950, kā papildaprīkojums - panorāmisks stikla jumts - EUR 750, atverams bagažnieka logs un jumta spoileris, bremžu papilduguņi - EUR 300, 16' vieglmetāla diski Baikal - EUR 400, dzinēja aizsargs - EUR 100, signalizācija - EUR 220).

Tēma: Banky & Līzingu atņemtie auto

Master_D rakstīja: Kur jamos tirgo? Kāds zin?

Jeb visi aiziet pa kluso telefonu...

www.utrupe.lv (ja nemaldos, Parex)

www.lizings.lv (ja nemaldos, Swedbank)

"ūtrupē" šķiet cenas ir labākas.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Ozz rakstīja: bračka ar uzskatiija ka pastaaviiga baaba tas ir labi

bet finaalaa sakaitiija, ka daudz leetaak buutu bijis tomeer pirkt par naļiku sajutaas paarmaksaajis

labs

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

rt rakstīja:

3dzīvokļi, 5kredīti, viss noriebās un gribēju ātrāk visu nokārtot

krīze pievīla, 1,5 gads pietrūka

Piedod, bet laikā, kad liela daļa nespēj tikt pie sava vienīgā nekustamā īpašuma, nav īsti iecietīgi bēdāties, ka nevar kredītus nomaksāt par 3 nekstamajiem īpašumiem.

Nezinu kas un kā, bet šobrīd attīstās īres tirgus. Gan jau, ka pats zini labāk, kā tos savus pārējos 2 dzīvokļus pārvērst ja ne peļņu nesošā instrumentā, tad vismaz tādā, kas nerada zaudējumus.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Yetti rakstīja:

es pildos lukoilā... arī kas līdzīgs statoila atlaižu kartei....

Tu viens strādā, vai sieva ar'?

Strādājam abi. Lai gan sieva pagaidām vēl sēž mājās un izmanto bērnu kopšanas atvaļinājumu. Abi pelnam aptuveni vienādi.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

RLaguna rakstīja:

tav vajadzēja sastādīt jauno budžetu

jā, kopā ar VWfanu

RLaguna rakstīja:

4 santīmi vispār nekas nav

Tev un man nē, bet kādam iespējams, ka jā. Ja pildās 5 reizes mēnesī, tad kopā tie ir 20 santīmi jeb viena komisijas maksa par Parex internetbankā veiktu maksājumu.

Lai gan, ja 20 santīmi ir nozīmīgi, tad tiem laikam Nestē nav ko meklēt...

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

rt rakstīja: P.S. ja par tēmu, tad mani krīze skar tieši.

drīz palieku bez darba ar kredītu uz 2gadi un summu ~10 līdzšinējo mēnešalgu apmērā ko nu?

~ 6 mēnešu maksājumus esmu iekrājis, pus gadu vēl var vilkt

kam lai pārdod moci?

Traki. Pa manam sanāk, ka ikmēneša kredīta maksājums sastāda 41,7 % no taviem ienākumiem. Diezgan daudz, ja pelnītājs esi vienīgais. Ja strādā ģimenē abi, tad nav tik traki. Gan jau atradīsi citu darbu šo 6 mēnešu laikā un viss nokārtosies!

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Yetti rakstīja:

cik Tev bērnu?

2.

Neesmu rakstījis, ka tas būtu aktuāli man. Overdraftos nelielu jau kādu gadu varbūt vairāk.

p.s. pats pildos Statoil, izmantojot 1,6 santīmu atlaidi

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Sretsked rakstīja: <

cik proči pieaug no 25 latiem pa 2-3 dienām?

Ja overdrafta likme ir 18 % gadā, tad tie ir 0,05% dienā (tiek pieņemts, ka gadā ir 360 dienas).

Konkrētajā gadījumā par 3 dienām sanāk Ls 0,04.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Einsteina aprakstītais scenārijs Nestē bija pirms vairākiem gadiem. Nu jau ilgāku laiku nekas lieks netiek rezervēts - tikai reāli izlietotā summa. Un īstenībā ar karti maksāt ir vēl izdevīgāk, jo no tava konta reāli naudu noņem pēc 2-3 dienām. Ja, piemēram, visu laiku dzīvojas pa overdfraftu, tad finālā sanāk mazāks procentu maksājums apr izmantoto summu. Lielai daļai LV iedzīvotāju tas ir ļoti aktuāli!

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

piekrītu Seenei

Ar karti ir nevien izdevīgāk, bet arī ērtāk - var pieliet bāku "līdz lūpai" nevis tikai, piemēram, par 10 Ls (kā to dara msh). TAd jārēķina, cik vēl varēs bākā ieliet un traki ir tad, ja samaksāto degvielu nav kur ieliet, jo sanāk pārrēķināties

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

kolumbs rakstīja:

Imka rakstīja: Nevajag kādam numberu

www.db.lv/...

Drīzāk tas saistīts, ka ierobežos tirdzniecību ar numurzīmēm.

www.db.lv/...

Cenšas iztirgot kamēt vēk var ar devīzi, ka ne jau aiz labas dzīves pārdod numuru...

Ekskluzīvie (individuālie) numuri ir privātpersonas īpašums atšķirībā no parastajā kārtībā saņemtajām un pa blatu saņemtajā numrua zīmēm), līdz ar to ar tām brīvi varēs tirgoties arī tad, kad aizliegs šādu andelēšanos.

Tēma: CP jauna vieta ienaakumiem

Peksiic rakstīja: peedeejaas paaris dienaas esmu manijis pastiprinaatu CP uzmaniibu Akmens tilta galaa virzienaa uz p-daugavu. Vakardien pat ap 17 tur staaveeja kaadas 5cp ekipaazjas + subaaris. Kautko vinji vilka aaraa no shtopara. Laikam jau tos, kuri nabija piespraadzeejushies.

Pamatā viņi ķer agresīvos braucējus, kas vēl uz Akmens tilta no krastmalas griežas no vidējās nevis kreisās malējās joslas.

Un klientu viņiem netrūkst!

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

rudens68 rakstīja:

Starpcitu visas privātprakses ir OBLIGĀTI jāapdrošina . Daudzas slimnīcas apdrošina ķirurgus

nu skaidrs. tagad zināšu.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Lai nu kā ir ar to ārsti un Grasmani, bet normālās valstīs ārstiem ir obligātī jāiegādājas civiltiesiskās apdrošināšas polise. Un tad miljonu maksā jau apdrošinātājs.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

msh neiespringsti.

Autobusā braucu no galapunkta līdz galapunktam, līdz ar to sēdēt tieku vienmēr. Līdz autobusam arī kājām tālu nav jāiet (3 minūtes no mājām), tā kā tas problēmas nesagādā.

Ja ir draņķīgs laiks, tad mierīgi iekāpju savā auto un komfortabli nokļūstu darbā.

Un tas tavs otrais variants - stāvēt uz ceļa ar paceltu roku, ka tik nahaļavu. vispār

Kļūsti reiz nopietns, puika!

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Ozz rakstīja:

muļķiibas...

auto sen nav nekaada luksusprece. driizaak es teiktu, ka sabtranss ir luksuss kuru var atļauties tie laimiigie, kas pulkstenii neskataas un stundas neskaita.

auto man ietaupa vismaz paaris stundas diennaktii, nemaz nerunaajot par nerviem un , iespeejams, veseliibu nesaauksteejoties kaadaa pieturvietaa pusstundu gaidot autobusu.

Kā nu kuram.

Es, piemēram, pēdējā laikā diezgan regulāri uz darbu un mājās bruacu ar sabiedrisko transportu - sākumā ar autobusu Olaine - Rīga, tad ar trolejbusu. 1) sanāk lētāk (piebilde - trolejbusa mēnešbiļeti sarūpēdarba devējs), 2) sievai ir lielāka pārvietošanās brīvība, ja pēkšņi kaut kur izdomā aizbraukt!

Man absolūti nekādas problēmas nesagādā pārvietošanās ar sabiedrisko transportu. Tas, ka ilgāk, piekrītu. Ar auto ceļš no mājām uz darbu aizņem aptuveni 35-40 minūtes, ar sabiedrisko - 1h 15 minūtes. Tāpat arī atpakaļ. Toties autobusā var palasīt kādu grāmatu vai žurnālu, bet mašīnā to ir iespējams izdarīt tikai uz salu tilta

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

cap rakstīja: Šādi cilvēki cieš visvairāk relatīvajā izteiksmē.

Pēc manas saprašanas šādiem cilvēkiem vispār nevajadzētu līzingā iegādāties mašīnu. Ir jāsaprot, ka faktiski jebkurš auto ir luksusprece, pat ja tas ir vecs dīzeļgolfs. Tā ir reāla pozīcija, kur mājsaimniecības var ietaupīt ievērojamu daļu sava budžeta. Cits jautājums, ja auto ir kā darba instruments.

Protams, ka viss iepriekšminētais ir vispārināts un nevar noliegt, ka ir iespējami izņēmumi ar "šprotu fasētājām un gatera strādniekiem"

Es pirms pirku dzīvokli kārtīgi apsvēru, cik lielu daļu summas varētu atvēlēt ikmēneša maksājumam. Izvēlējos maksājumu tādu, kurš manā ģimenes budžetā lielu robu neiecirtīs, kā arī gadījumā, ja strauju kāpj EURIBOR likme, spētu kredīta maksājumu samaksāt. Principā varēju uzlikt lielāku mēneša maksājumu, samazinot kopējo atmaksas termiņu un arī finālā pārmaksāto summu, un spētu to arī samaksāt, taču tad pastāvētu lielāka nedrošības sajūta par rītdienu, kā arī šodien nespētu dzīvot tā, kā to daru šobrīd!

< 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 106 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti