Bucefals rakstīja:
Tik kruta kā Nomikam ar 6-7 Ls/mēnesī par 60h pagaidām nav piedāvājis neviens operators. Acīm redzot numuru par maz.
Manā uzņēmumā varētu būt ap 1000 pieslēgumiem
Tēma: mobilo operatori
Bucefals rakstīja:
Tik kruta kā Nomikam ar 6-7 Ls/mēnesī par 60h pagaidām nav piedāvājis neviens operators. Acīm redzot numuru par maz.
Manā uzņēmumā varētu būt ap 1000 pieslēgumiem
Tēma: mobilo operatori
Peksiic rakstīja: nomiks gan laizj meenesii 25 sutkas pa telefonu pljuutii
kāds tu acīgs
- 60 stundas. sorry!
Tēma: mobilo operatori
Ronalds_ rakstīja: Uz doto momentu, cik man zināms nav nekā labāka par tele2 biznesa pieslēgumu. Sarunas uzņēmuma iekšienē bezmaksas vai pa pilnīgu sviestmaizi (0 - 1.5 santīmi/min) Tele2 tīklā 2 santimi/min uz LMT, LATTELEKOM 4.5 s/min. Abonēšana ar numura noteicēju 1 ls mēnesi. Bet šis jau privātpersonām nav pieejams. Tā tele2 brīvajiem tarifiem nav ne vainas.
Par tele2 gļukiem - nu ļoti reti gadās ka ar 1 reizi nevar sazvanīt. Bet neticu ka LMT ir pilnīgi bez gļukiem
Arī LMT piedāvā starp uzņēmuma darbineikiem sarunas pilnīgi bezmaksas un uz citiem operatotiem par sviestmaizes cenu. Bet katram uzņēmumam var būt savi tarifi, jo to lielums atkarīgs no pieslēgumu skaita.
Tēma: mobilo operatori
Jau 9 gadus esmu LMT kleints un ar kvalitāti un izmaksām esmu apmierināts.
Tā kā arī darba mobilajam ir LMT pieslēgums (par aptuveni 600 stundu sarunām rēķins ir 6-7 Ls), tad vispār nav nekādu jautājumu.
Arī lietoju DUAL mobilo, lai vienlaikus varētu lietot divas SIM kartes, bet reāli jau sanāk, ka par savu privāto es LMT lieki atskaitu 8 Ls (tarifs Formula
, jo to izejošiem zvaniem nelietoju.
Tā nu ar šo karti es papildinu statistiku, albuma apjomu iekš draugiem el vē, kā arī sūtu citas dažādas maksas SMS (8 Ls robežās, saprotams).
Ronalds_ rakstīja:
Kad es tur braucu bija zīme "Iebraukt aizliegts", nevis ķieģelis. Un zem šīs zīmes var braukt, ja tur dzīvo vai brauc ciemos, vai piegādā preci. Mentam būs diezgan sarežģīti pierādīt, ka es tur nedzīvoju.
"Iebraukt aizliegts" ir ceļa zīme Nr.301, kas tautā tiek saukta par "ķieģeli".
Savukārt "Braukt aizliegts" ir ceļa zīme Nr.302, kas tautā tiek saukta par "saulīti".
Saksaņā ar Ceļu satiksmes noteikumu 382.1. punktu 301.zīme "Iebraukt aizliegts" aizliedz iebraukt jebkādiem transportlīdzekļiem.
Bet saskaņā ar šo noteikumu 382.2.punktu 302.zīme "Braukt aizliegts" aizliedz braukt jebkādiem transportlīdzekļiem.
Papildus CSN 385.punkts noteic, ka 302. zīmes darbība neattiecas uz transportlīdzekļiem, kuri nogādā vai brauc saņemt kravu, un speciālajiem transportlīdzekļiem (piemēram, autoceltņiem), kas brauc veikt darbus zonā, kas apzīmēta ar šo ceļa zīmi. 302. zīmes darbība neattiecas arī uz vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 3,5 t un kuru īpašnieks (turētājs) dzīvo vai strādā šajā zonā, un uz taksometriem, kuri brauc pēc pasažiera vai ar pasažieri.
Tāpat 286.punkts nosaka, ka 302. .zīmes darbība neattiecas uz automobiļiem, kurus vada I, II vai III grupas invalīds (automobiļiem jābūt piestiprinātai vadītāja invalīda pazīšanas zīmei), automobiļiem, kuru pasažieri ir I, II vai III grupas invalīdi, un automobiļiem, kas apzīmēti ar invalīdu stāvvietu izmantošanas karti.
Tēma: Jaunie Citroen
Minētās bidles iet kopsakarā ar raksta tēmu. Tās tikai pierāda, ka Citroen pat ne visai jauni modeļi ir pietiekami droši smagās avārijās, bet, ar vienu nosacījumu, ja arī pasažieri lieto visus drošības pasākumus.
Tēma: Jaunie Citroen
krishus rakstīja:
vo ,pļē, neizturīgs...........
vo, pļē, kroplis, morālais.... atradis vielu spamam...
starp citu, vakar tos cilvēkus apglabāja... [/c]
Atļaušos nepiekrist par tio spamu.
Skatoties šīs bildes personīgi man bija skumji nroaudzīteis uz 2 lietām:
1) ir divi bojāgājušie;
2) ir iznīcināts tieši tāds pats Picasso, ar kādu braucu es (pat krāsa identiska).
Tomēr, izpētot šīs bildes sīkāk, secināju, ka salona "kapsula", ja to var tā nosaukt, lielā mērā ir palikusi neskarta, kas nozīmē to, ka abi bojāgājušie varētu palikt dzīvi, ja vien būtu lietojuši drošības jostas.
Tēma: Sods
Dzonijs_007 rakstīja: nākamreiz kad CP apturēs tad paprasīšu 10Ls+PVN par vadītāja apliecības uzrādīšanu kā arī 2.02Ls+PVN par 10Ls+PVN iekasēšanu
A ko vai ta paprasīt ir aizliegts pa galvu taču nesitīs
Ja neesi reģistrējies ar PVN apliekamo personu reģistrā, tad PVN prasīt tev nav tiesības
Manam CR-V starpība degvielas patēriņā starp 130 km/h un 180 km/h bija kādi 8 l/100 km.
pie 90 km/h - 6 l
pie 130 km/h - 10 l
pie 180 km/h - 18-19 l
nafigators rakstīja: Gribētos gan redzēt merivu "neceļos"
Pietiek aizbraukt uz Jelgavu
msh rakstīja:
Cik paretam sanāk uz leišiem aizbraukt, situācija vienmēr vienāda - paši leiši apnicīgas sēnes, ja kāds agresīvi un/vai ātri brauc, tad tas ir kāds tirliņš ar latviešu numuriem - kaut gan latvieši arī mēdz pievienoties leišu sēnēm.
Šitam atļaušos nepiekrist. Tikko biju Viļņā un Klaipēdā un secināju, ka leiši brauc vēl agresīvāk kā Latvijas iedzīvotāji. Gājējus uz gājēju pāºejām nelaiž, par rāvējslēdzēja principu vispār var aizmirst. Kad ar taksi braucu no viesnīcas līdz brīvdabas estrādei, DIVAS reizes, tikai pateicoties neticamai veiksmei, izdevās izvairīties no sadursmes. Atpakaļceļā (ar citu taksi) bija tikai 1 avaºijas situācija
Kad braucu pa bāni no Viļņas uz Klaipēdu, tad secināju, ka tur pārsvarā tiešām leiši ir sēnes, kas turklāt mīl braukt ar atļautajiem 130 km/h pa kreiso malējo joslu, neskatoties uz to, ka aizmugurē strauji tuvojas kāds uz 180 km/h lidojošs objekts.
Tādus satiku divus - viena dāmīte ar VW Tiguan un otra arī dāmīte - ar Renault Kangoo pasažieru versijas izpidlījumā.
Iesēdos astē arī es ![]()
Uggga rakstīja: Ak tad šitā izskatās tas A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... www.draugiem.lv/...
Galvenais šķūninga elements - melns benzīnbākas vāciņš
Jau sākumā likās, ka msh ir pumpains tīnis, un nekļūdījos - 20 gadi! No skolnieka jau sakarīgu kometāru nevar sagaidīt!
Skrūvē savu miskasti tālāk un neaizmirsti par orgasmu
p.s. Labrīt visiem!
Tēma: Kasko
es jau daudzs gadus esmu BTA klients. Ir bijuši atsvišķi izmaksu gadījumi un ne reizi nav bijušas problēmas ne ar termiņiem, ne ar atlīdzības apmēru.
Rxx rakstīja: www.db.lv/...
mjā, sliktie sapņi piepildījušies
Ja Honda servisu pārņems VEHO, tad toč būs pilnīgā tūtā. Vienīgais mierinājums, ka Honda nav tas auto, ar kuru uz servisu ceļš būtu jāmēro bieži.
Centišos atbildēt pa punktiem:
1) neteicu, ka CR-V neiet. Ar tā piedāvāto jaudu es mierīgi varu veikt drošu apdzīšanas manevru, krustojumos varu mierīgi paspēkoties kā līdzīgs ar līdzīgu ar citiem auto;
2) strauja uzsākšana un paātrināšanās ir finansiāli neizdevīgs pasākums, kas nozīmē, ja nav kur steigties, tad parasti arī tiek braukts ekonomiskākā režīmā.
3) tas, ka tu ar savu MISKASTI kādam "iekabini" krustojumā, vēl nenozīmē, ka tas KĀDS vispār ar tevi taisās skrieties - vienkārši normāli uzsāk kustību, kamēr tu spied "pedal to metal";
4) KASKO nav na haļavu nevienam auto, arī ne vecam. Pie tam bieži vecam auto KASKO ir vēl pat dārgāks kā jaunam. Domāju, ka LVL 521,00 par KASKO bez pašriska ir ļoti normāla cena;
5) To, ka leilai ģimenei Honda piedāvā modeli FR-V, es zinu lieliski, tā kā pirms CR-V jaunu biju iegādājies tieši FR-V. Varu droši apgalvot, ka milzīga atškirība starp FR-V un CR-V nav jūtama. Ir lietas, ka labāk patika FR-V, ir kas CR-V. Šobrīd pat esam izdomājuši, ja ģimenē būs nepieciešamība pēc otra auto, tad reālākais kandidāts būtu tieši FR-V.
6) par to šujmašīnu zem haubes. Kā jau minēju, manam braukšanas stilam jauda ir pilnīgi pietiekama. Pieļauju, ka tik asam Liepājas nazim, par kādu tu sevi turi, šis auto nekad nebūs piemērots.
Tavai zināšanai vidējais degvielas (benzīna) patēriņš manam CR-V ir mazliet zem 9 l/100km, kas priekš šāda auto ir lielisks rādītājs.
7) tev savā uberauto Audi 80 nekad nebūs iespējams uzregulēt 21 grādu temperartūru un un baudīt to cauru gadu. Labākajā gadījumā izmantosi kondicionieri, kas neatstāj labu iespaidu uz pasažieru veselību. Tāpat tev nekad nesaprast, kā tas ir braukt naktī un caur stikla jumtu vērot zvaigznes, tev nekad nesaprast vēl daudz citu pasakainu lietu, ko piedāvā ne tikai Honda, bet arī citu ražotāju JAUNI auto, jo tu pēc paºleicības esi vecu auto mīlētājs. Diez tava sieviete arī tavas vecumā...
Viss, no šīs neauglīgās diskusijas izstājos. Ja būs ko piebilst "pa tēmu", tad parādīšos, bet citādi ne.
Atā!
ja tev vienīgais auto parametrs, kas vērā ņemams, ir spēja izkost kādu krustojumā, tad nu man par tevi viss ir skaidrs
Atceries, lai kādu izkostu krustojumā, nepietiek ar jaudīgāku auto, ir nepieciešams arī prāts. Dzīvē jau vairākkārt ir pieºadījies, ka, braucot gudrāk un mazāk agresīvi, galamērķī izdopdas nokļūt ievērojami ātrāk. Ar to sastopos vai ik dienas, braucot uz mājām Olainē.
msh rakstīja: Bet par cirvi - beidziet fanot par miskastēm Mašīna tā nav, džips tas arī nav
Nu ja CR-V ir miskaste, tad grūti atrast kādu terminu, kādā nodēvēt padsmitgadīgu Audi 80
To, ka CR-V nav džips, nekad neviens arī nav apstrīdējis. Tas ir vidējās klases auto ar paaugstinātu caurejamību, ja tā var nosaukt. Bet tas, ka CR-V ir AUTO, pie tam ĻOTI LABS AUTO, nu gan ir fakts.
msh rakstīja: ja būtu līžu un mašīnu maiņas fans, sen būtu paņēmis kādu B4 vai C4... ja būtu...
Nu šitais teikums vispār iespādrda - saucas mans sapņu auto CITA MISKASTE
![]()
Cik var kasīties?
Skaidrs, ka, ja msh vrētu atļauties braukt un uzturēt jaunu auto, tad nekad mūžā nebraukātu ar vecu Audi 80.
Bet katrs brauc ar tādu auto, kādu var atļauties. Un gluži loģiski, ka lielākoties katram savējais auto liksies vislabākais.
Par sevi varu teikt, ka es labāk apkopes un remontus, ja tādi būs vaajdzīgi, savam auto veicu pie dīlera, lai pretī saņemtu kvalitatīvu pakalpojumu ar tam sekojošu garantiju.
Tāpat nekad savu auto pats netaisos remontēt, jo to labāk uzticu profesionāļiem. Katran jādara tas, ko prot vislabāk. Pa to laiku, ko es čakarētos ar mašīnas remontu, es savā profesijā nopelnīšu vairāk nekā ietaupītu naudu par remontu izmaksu starpību starp dīlera cenu un pašizmaksu.
Un vispār tēma ir par jauna CR-V gaidīšanu!
Pirms pirku FR-V, rūpīgi salīdzināju iegādes cenu/izmaksas līdz 120 000 km. Secināju, ka ilgtermiņā Toyota Corolla Verso bija nedaudz lētāka kā Honda FR-V.
Citroenam apkopes ir mazliet lētākas, Volvo - dārgākas.
Hondas apkopju izmaksas ir mazliet virs vidējā, bet, kā jau irpeikeš teicu, tu saņem pretī attiecīgas kvalitātes pakalpojumu un attieksmi, par free kafiju un kūkām nerunājot.
Sievasmātes Dacia Logan nupat apkope izmaksāja 53 Ls.
Nortel rakstīja: Cik es esmu dzirdējis no hondu īpašniekiem, tad attieksme no Bensona esot normāla, tikai viņam patīk trīs ādas plēst.
Ja nevari atļauties samaksāt par apkopi, tad Honda nav tavs auto. Tad ir jālūkojas uz Huyndai, KIA vai Dacia dīelru pusi ![]()
TDIOTS rakstīja: Ja Bensona vietaa buus neBensons , tad gan nez waj man , naakamais jaunais autoo , buus gonda
Bet nu cereesim uz to labaako
Nu man ir tieši tāpat ![]()
rudens68 rakstīja:
vilkss rakstīja: man te tāds sapnis bija, ka Bnsna kungam nepiešķīra finansējumu otrā autosalona būvniecībai Berģos, drīzumā viņam tiks atņemtas ekskluzīvā dīlera tiesības (Hondu tirgos arī Veho) un visu beidzot - Llirbes ielas salons ir izlikts pārdošanā, jo cien. Bsns iet prom no šīs sfēras
Divaini ,bet man viens autotirdzniecibā iesaistīts paziņa tādu pašu sapni redzējis
Ja tā patie'sām izrādīsies patiesība, tad personīgi man būs ļoti žēl, jo Bensonam bija izdevies tas, ko nevarēja pavilkt citi dīleri - nevainojama apkalpošana, kvalitāte un reputācija.
Atliek cerēt, ka viņa vietā nāks kāds tikpat profesionāls un uz klientiem orientēts vadītājs.
ne par tēmu...
šodien nopirku savam CR-V ziemas riepas NOKIAN (225/65 R17)!
Ceru, ka LVL 375 būs pareizi ieguldīti.
Kal ragavas vasarā, ratus - ziemā!