varētu kāds paskaidrot ar ko divsajūgu robots ir labāks , no lietotāja viedokļa, par klasisku pēdējās 5 gades automātu ? piem zf 8hp ?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
varētu kāds paskaidrot ar ko divsajūgu robots ir labāks , no lietotāja viedokļa, par klasisku pēdējās 5 gades automātu ? piem zf 8hp ?
ko šis burtu sakopojums nozīmē ? ATR BREMZEJOSAMKARBAAM
Ja man butu jaizvelas 1ais auto , tagad pirktu tikai jaunu ! Var atrast labu, jaunu , auto kura menesa maksajums bus nedaudz virs 100 eu ! Jebkura lietota auto uzreiz iemetisi 300- 500 eu pienaks un tad pa sikumiem katru menesi 50-100 , un reizi gada remontesi - sajugu , karbu, bremzu sistemu, generatoru utt ar izmaksam 200-700 vai nedod dievs vel vairak !
Tēma: Līķu kaudzes
pēc manām domām šāds braucējs, ar šādu auto ir daudz bīstamāks par agresīvu braucēju ar jaudīgu auto
1- viņš nesaprot , ko dara
2- auto nespej izpildīt viņa ieceres
3 - viņš ir neprognozējams
Vislielāko ļaunumu sabiedrībai nodara nevis zagļi, nelieši, korumpanti bet IDIOTI !!!
pret viņiem ir visgrūtāk cīnīties (pret zagļiem, korumpatniem u.t.t. to ir iespējasm ) , jo viņu stulbums nav izmērams un nav prognozējams !
Tieši tas pats uz ceļa - agrsīva braucēja darbības ir paredzamas ! viņš parasti saprot, ko dara, viņus var izķert, , sodīt
Šādu braucēju darbības ir neprognozējamas, ar viņu nav iespējams cīnīties !!! kādu zīmi, fotoradaru, cp krūmos uzlikt , lai šāds idiots saprastu ko dara ?
Tēma: Līķu kaudzes
Un vispār varat nomierināties , idiotu sabierībā ir daudz vairāk kā prātīgo ! stipri vairāk ! mes faktiski dzīvojam idiotu diktatūras laikmetā, jo viņi arī uzvar vēlēšanās tas ir katru dienu visapkārt un ceļš ir tikai viena tā izpausme, ne būt tā svarīgākā dzīvē !
Tēma: Līķu kaudzes
nevienu brīdi neredzēju bīstamību ! filmētājs ne par centimetru nemainīja savu trajektoriju un nesamazināja ātrumu Kur bija bīstamība ? šadas situācijas uz ceļa ir regulāras diskutēt kurš vainīgs un kurš lielāks idiots bezjēdzīgi
Tēma: Līķu kaudzes
90 % no šejienes vajag pārdomāt par psihiatra, vai vismaz psihoterapeita apmeklējumu !
Vai jogas nodarbības !
Vai vienkārši meditēt jūras krastā !
8os no rīta uztraukties par to, ka kāds kaut kur nepalaida ![]()
![]()
![]()
Tēma: Līķu kaudzes
Autoskolas maca nolikt eksamenu !
Nesaprotu cepienu !
Tiko izbraucu cauri rigai pa cakmarijas ielu
Viens prieksa pa kreisi nogriezas , neiesledzot pagriezienu , kur aizliegts
Viens vismaz ar 90 pa pirmo joslu aizvilka garam
Vismaz divi neradot pagriezienus agresivi mainija joslas
Un ? Man tagad raudat par to ?
Braucu zinot , ka apkart ir jefinu , braucu skatoties uz cela un gataviba jebkuram negaiditam manevram
Aizbraucu gala un nedomaju par to !
Latvija ir jabrauc ! Nevis jaklausas muzka, jaruna par telefonu, jadzer kafija utt
Jo visu laiku ir jabut gatavam uz idiotu darbibam !
Bet cepties par to ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
kā zinu ?
jaunu pirku veikalā ar xenonu, bez regulējuma un bez mazgātājiem ![]()
a ko darīt, ja jaunam auto ir ksenoni, bet nav ne regulētāju, ne mazgātāju ? Ja tā ir jaunam auto, tad šī prasība vecajiem arī ir ne pārāk pamatota ?
Un kads tam sakars ar brauksanu pa kreisi joslu ?
Tikai vacija pa labo joslu nebrauc ritenbrauceji, traktori, neiet kajamgajeji . Laba josla nav nenormalas rises , no vinas neviens negriežas nost un nebrauc virsu, bez paatrinajuma joslas ! Nesalidziniet Latvijas s.... ceļus ar Vacijas autobaniem !
Seit ir runa par diagnostiku nevis remontu !!! Tikai pie oficiala dilera vai serviss kuram sis markas auto ir ikdiena ! Kur talak remontet un vai remontet jau ir pilnigi cita saruna
Tēma: Nepieciešams viedoklis
Kādai jābūt domai pēkot saab ? auto, kuru neražo, kuram oriģ detaļu nav, kuram nav servisa, kuram jebkurš s... ir problēma
Man viena pazina ielika tekstu - sakara ar gimenes pieaugumu
No pieauguma tur nebija ne minas ![]()
Kas ir labs lietots auto ? Auto kura nobraukums ir virs 100 tkm prasis visu laiku ieguldijumu un remontus , par nozelu viņš sastav no dilstošām detaļām Kop cik gribi šīs daļas dilst ! Iedomaties - nopirksu labu lietotu ieguldisu 500-1000 eu un laimigs brauksu ir mulkibas ! Vinam vajadzes mainit - lampinas, gultņus, bremžu diskus, sajugu, remontet starteri, generatoru, lambda zondes , radiatoru pdf filtru, katalizatoru un vel visadus sikumus Un tas ir labam lietotam ! Jo visas tas ir dilstošas daļas un jo viņš ir jaunaks , jo vairak to bus ! Vairs nevis viena bet 4 zondes Sliktam lietotam to nebus verts darit !
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
cik reizes gada laikā tavs wv ir bijis servisā ? man sanāk, ka vismaz 4-5
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
pirms nedēļas pirmo reizi iebraucu servisā - apkope pie 20 000 tkm tā kā tavs prieks par wv nav saprotams
Atvainojos Niederlande ir 16 mlj iedzivotaju un teritorija nav 2x mazaka, bet tikai par 1/3 dalu mazaka
l
neceriet uz būtisku uzlabojumu LAtvijas ceļos ! iedzīvotāju skaits, IKP uz katru ceļa km ir ļoti mazs Holande 10 mlj iedzīvotāju uz 2 x mazāku teritoriju ar 3x lielākiem nodokļiem ! Latvijā uz vienu km2 teritorijas ir 789 000 Eu Vācijā uz vienu km2 teritorijas ir 8 212 402 Eu Holandē uz vienu km2 ir 17 262 739 Eu !!!! Par kādu infrastruktūru šeit var runāt un ar ko salīdzināt ?
klasikas ražotājus var skaitīt līdz nelabi paliks bmw, mb,alfa romeo, jaguar, lexus, toyota, subaru, porsche, ferrari, VAZ (interesanti vai vēl ražo ?), maserati, bentlijs, rr, Hiundai, u.t.t.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Laikam esmu ļoti aizspriedumains
Auto darbam par 20 000 ar zalu putnu uz stures ir ok , bet sevam priekam paciest to zalo putnu ar bultu dibena uz stures man nav pienemami
Tam auto ir viena fantastiska lieta - plasums uz pakalējā beņķa !!! Neviens pasats, a6 nestav blakus !