Peugeot 508 - Cena no 20 700 EUR

Garums: 479 cm Platums: 185 cm Pašmasa: 1561 kg Riteņi (min.): 215/55 R17
Peugeot 508 - Cena no 20 700 EUR

Garums: 479 cm Platums: 185 cm Pašmasa: 1561 kg Riteņi (min.): 215/55 R17
"Dacia Duster" apskats - "Latvijas Apvidus auto 2015"

TEHNISKIE DATI: Garums: 432 cm Platums: 182 cm Pašmasa: 1325 kg Riteņi (min): 215/65 R16 Vairāk lasi www.iauto.lv/zinas/testi/25909-dacia-duster-apskats-latvijas-apvidus-auto-2015
TEHNISKIE DATI

2.0 litru dzinējs: 280 Zs pie 5300 apgr./min., 400 Nm no 2500 līdz 4500 apgr./min. 0-100 km/h – 6 sekundes, maks. ātrums 250 km/h Vidējais degvielas patēriņš saskaņā ar ražotāju: pilsētā 10.8 l/100km, uz šosejas 6.5 l/100 km, vidējais 8.1 l/100 km Vidējais degvielas patēriņš testā: 9.5 l/100 km Garums: 4466 mm Platums: 2020 mm Augstums: 1482 mm Riteņu bāze: 2695 mm Bagāžas tilpums: 380-1145 l Pašmasa: 1550 kg Vairāk lasi šeit www.iauto.lv/zinas/testi/25960-iauto-izmegina-opel-astra-opc-ar-280-zs-video
Viens no mūsu pirmajiem video, kad vēl bijām jauniauto.lv
Paldies par info. Paši šādu iespēju nepiedāvāja, būs jānoprasa.
Maksa tiek iekasēta par iebraukšanu. IEBRAKT drīkst vienas stundas laikā.
Te ir daudz neskaidrību. Ja skatāmies tikai par stundu, tad tā ir atļauja 1 stundu iebraukt Jūrmalā. Kad brauc ārā vai pārvietojies pa Jūrmalu, caurlaides vairs nekontrolē, kontrole ir tikai pie iebraukšanas. Mobilly tiek fiksēts numurs, tur tā kā lielāka kārtība. Tad ir pašas pilsētas reģistrs, tur arī vēl diskutabli, kāpēc Jūrmalniekiem būtu pienākums deklarēt jeb fiksēt savu auto. Tad tās kameras - sākumā vismaz viens konkurss ar tām tika apstrīdēts... par sertifikāciju šobrīd arī man nav info. Fiksācija notiek Lielupes postenī, vai Slokā ir kameras - nav zināms. Pieņemsim Tu brauc iekšā Jūrmalā, bet jau vienreiz esi pirms 40 minūtēm nopircis caurlaidi automātā, kur numurs netiek fiksēts, ko tad?
Vai ir kāds saņēmis sodu pastkastē?
Tā tas izskatās

Vienkārši caur rūsu sūcās ārā degviela

Pieejams tikai oriģināldetaļas un cena pie oficiālā dīlera 350 eur ar pvn.
Motorolers rakstīja: Beidzot arī Ķekavā vēlēšanas ir noslēgušās, šodien ievēlēja jauno vadītāju!
Sāksies grūts darbs.
Vai pamainījās anulētie uzvarētāji, vai proporcija palika tā pati?
Forumā jau ir šī funkcija. Vai arī bija cits ierosinājums?
www_traffic_lv rakstīja: Paldies! Iet tik dzīļi pat neiedomājos.
Tev reģistrētais epasts ir uz iAuto domeinu, vai tas strādā? Varbūt uzlikt citu epastu?
Šodien mums iet grūti iAuto, netiekam galā ar jaudām, tāpēc izmet 502! Atvainojos par neērtībām!
Tagad strādā ![]()
Paldies visiem. Pa lielam šito plastmasu salīmēt ir grūti, turklāt maza tā detaļa + ir liela slodze.

Rezultāts, izvirpoja man to detaļu no alumīnija un viss strādā

Man no Samsung ir bijuši Galaxy S2 , Galaxy S5 (laikam), Galaxy S6 edge, Galaxy S7 un tagad Galaxy S8+. Pērku šos telefonus tikai kameras dēļ, jo kā saprotiet daudzi foti iAuto un video ir pateicoties tikai telefonam. Optimums nauda pret kvalitāti šobrīd ir Samsung Galaxy S6, tagad ir lētāks un kamera ļoti laba, tikai Edge ar noapļotiem sāniem gan bija neērts. Tagad S8+ ir ok.
Mēs paplašinām tēmu loku, par telefoniem pie mums labi lasa, tāpēc par to būs vairāk un vairāk ziņu! Dzelzceļu - jā, jūras kuģi un lidojošie nav baigi lasīti. Mums pat ir kritērijs: ja raksts lasīts mazāk kā 200 reizes, tad tas ir slikts raksts - nevajadzīgs
iAuto izmēģina Samsung Galaxy S7 un iPhone 7. Kurš labāks? www.iauto.lv/tehnologijas/testi/25908-iauto-izmegina-samsung-galaxy-s7-un-iphone-7-kurs-labaks