Kurus Tu domā? Trafarētās Insignia braukā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kurus Tu domā? Trafarētās Insignia braukā.
Naudas 2020. gadā būs vēl mazāk, jo beigsies visi ES fondi.
Satiksmes ministrs: 2018.gadā grants ceļiem papildus tiks novirzīti 25 miljoni eiro www.iauto.lv/pie-stures/celu-reportieris/24945-satiksmes-ministrs-2018-gada-grants-celiem-papildus-tiks-novirziti-25-miljoni-eiro
2020. gadā valsts ceļu remontdarbiem no budžeta būs pieejami vien 75 milj. eiro, un ceļu remontdarbu apjoms samazināsies trīskārši. Par šo summu ir iespējams veikt remontdarbus uz 450 km ceļu www.iauto.lv/pie-stures/celu-reportieris/24944-nemainot-valsts-finansejumu-2020-gada-celu-remontdarbu-apjoms-samazinasies-triskarsi
Te var redzēt un pat balsot par labāk atjaunoto ceļu Latvijā 2016. gada sezonas laikā gadacels.iauto.lv Ir 12 posmi ar visām izmaksām!
Ikgadējā ceļinieku konferencē eksperti spriedīs par finansējumu un valsts autoceļu tīklu, vairāk šeit www.iauto.lv/pie-stures/celu-reportieris/24936-ikgadeja-celinieku-konference-eksperti-spriedis-par-finansejumu-un-valsts-autocelu-tiklu
Netflix apnicis - slēgšos nost, jo nav jauno gabalu.
Kādas atsauksmes par šī gada Auto un Exotica 2017 izstādi? Kas patika, kas nē?
Tad paliek jautājums(i):
1) vai ir vērts piedalīties nākošajās izstādēs?
2) ja jā, tad ar kādu ziņojumu un kādu stendu?
PS: Paldies visiem, kuri piedalījās iAuto stenda tapšanā, pārstāvēja portālu, vai vienkārši apmeklēja to ![]()
gunbox rakstīja: Man kā reiz šķiet, ka šī atstarpe ir nekorekta. Ar atstarpi jānodala tikai tēmas maiņu. Ar Enter būtu labāk, ja uzliktos jaunā rindā un ar atkāpi.
Ar Enter būtu labāk, ja uzliktos jaunā rindā un ar atkāpi. bet tieši tā arī ir ...
Mazākie vērtības kritumi būs Honda un VW. Es izvēli samazinātu līdz CRV, S-Max, Passat un Mondeo (jaunais). Man nav īsti saprotams, kāpēc jauni ğimenes auto ir tik dārgi (ap 40 000 EUR)
Ja ieliek tekstā (forumā) Enter, tad rindkopas tiek atdalītas ar atstarpi. Šitā izskatās un tas tiek darīts, lai vieglāk būtu lasīt garākus tekstus.
Paldies Konuss, Nike, ZZZZ, Drivers par dalību mūsu stendā. Jaunākās bildes instagram.com/iAutolv
Paldies par atsauksmi, Tu jau arī esi savējais
Nike, kas notiek stendā?!
PS: Paldies, iAuto stenda sastāvs ir nokomplektēts.
sirga, ZZZZ, un cossie pa 2 ielūgumiem nosūtīti! Driver būs vairāku dienu ieejas kartes un svētdien varu iedot autostāvvietu.

Nopublicēju facebook.com/iAutolv, kā izskatās mūsu stends
Auto caurlaides diemžel nav. Vairāk nav. Bija viena un tā tika Nike, jo būs visas dienas.
Ja būsi vairākas dienas, tad zvani, kad esi pie izstādes ieejas un iznesīšu ieejas kartes. Auto caurlaides diemžēl nav.
Forši, tad uz tikiem nākam un sūtu ielūgumus. Krāmējamies virsū. Laiva jau atvesta un ir arī mocis. Rīt būs velo. Viss par ko mēs rakstām.