Uz doto brīdi boulingam reģistrējušies ir:
Drivers
Uggga
Vernons
bobcat
ZZZZ
VWfans
sirga
ugisozols
nike
Motorolers
IvarsCaune
Janis_R
AtisJansons (parunāties, bet nespēlēs)
Maris
Celiņi būs vairāki. Plānoju minimums 4 pie viena celiņa, lai var arī aprunāties, savādāk baigais sports sanāk
Neesam jau pirmo reizi, šis būs laikam jau 5 turnīrs
Pilnīgi nepiekrītam šai tēmai, bet nav iemesla to arī dzēst
viencexperc rakstīja: Par to piekrītu, ka priekš auto foruma kartinga "sacīkstes" būtu daudz nopietnāk un interesantāk.
Uz boulingu vairāk piesakās, ja salīdzinām ar iAuto ziemas braukšanu Brīvkalnu trasē
Spameru ip adresēm liekam dažus šķēršļus, bet tie nav reğistrētie lietotāji
Mēs ļoti negribam nevienu banot, vismaz kopš 2012.gada beigām vēl neviens nav ticis banots. Var rakstīt, bet bez personiskiem apvainojumiem, respektīvi, kā Tu esi tas un tas. Var kāst virsū, bet ar glanci
650 piekrītu par visiem 100.
Tad jau žurnālā Mezgls arī būtu jāpublicē aizpildītas krustvārdu mīklas.
Redzēsi otrajā publikācijā
Mēs publicējam, ja mums ir materiāls, turklāt šinī gadījumā ar izskatītu lietu.
Atsūti Tu savu video no kādas situācijas un ar savu viedokli par to - arī to mēs nopublicēsim un dosim lasītājiem iespēju vērtēt. Tad arī sanāk diskusija un var tikt pie kādas jaunas atziņas.
Policija kopumā strādā daudz labāk un profesionālāk. Taču trafarēts auto nu nekādi nedrīkst pārkāpt vai neievērot CSN.
1) iAuto nav nekāda sakara ar Nordeku. Ir jautājumi, kur piekrītam Vernonam, bet ir jautājumi, kur nepiekrītam. Mēs publicējam dažādus viedokļus.
Tā kā Tavs pieņēmums ir nepatiess.
2) Ja Tu strauji bremzēsi, tad arī Tavu vainu viegli pierādīs, ja autobusā būs videoreğistrators. Tas ir mīts, ka tā var darīt un palikt juridiski nesodīts. Visticamāk vēl dabūtu krimināllietu, jo autobusā visticamāk būtu cietušie.
3) Vari jau teikt, ka to nedari, bet īstenībā aicini gan uz agresiju un tas ir nosodāmi.
Kā piedāvā tos ierobežot?
Labs stāsts, paldies, ka padalījies
Šobrīd jau izskatās, ka būs smuks kvorums. No Gada auto žūrijas (arī iAuto foruma biedri) arī būs.
Boulinga turnīra laikā varēsim pārrunāt, kas ir ieplānots iAuto izstādes stendā, aicinu pieteiktis darba grupā
Izstāde notiek 7.-9.aprīlis Ķīpsalā
iAuto rakstīja: Plānā ir ieskicēts iAuto stends Exotica daļā, bet tikai tad, ja paši foruma dalībnieki gribēs tajā piedalīties!
Es pats būšu "Latvijas Gada auto" stendā, šogad mums 102 m2
Vai ir interesenti, kuri vēlas šajā pasākumā piedalīties!?
Visi, kuri ir gatavi piedalīties izstādē "Exotica 2017", iAuto stendā saņem automātiski 2 ielūgumus.
Pagaidām Sirga izrāda interesi, vai ir vēl kāds?!
Ideja ko un kā darīt - tiekamies pie mums birojā un runājam!
Interesanti lietotājvārdi 
Šitam konkursiņam ar vecumu nav nekāda sakara, te tīri izloze starp viesiem, kuri pieteicās!
tā kā - nekad neesi bijusi?
Protams, ka varam palīdzēt
Atsūti, lūdzu e-pastu uz iauto at iAuto . lv
Izspēlēsim papildus 2 ielūgumus uz izstādi "Auto 2017" (7.-9.aprīlis). Vienkārši jāpiesakās šeit pat forumā un izloze jau pēc nedēļas

Autoceļš Rauna - Drusti - Jaunpiebalga ir kļuvis tik neizbraucams, ka burtiski tajā labāk stādīt kartupeļus. 13. martā šajā vietā iestrēga satiksmes autobuss. Kāpēc pieļauta reģionālā autoceļa pilnīga sabrukšana?!
www.iauto.lv/zinas/latvija/24610-jo-talak-jo-trakak-pilnigi-neizbraucami-kluvusi-pat-regionalie-autoceli-video
un jau tiek labots
Labots Drustu ceļš, kurā iedzīvotāji iestādīja kartupeļus
www.iauto.lv/pie-stures/celu-reportieris/24616-labots-drustu-cels-kura-iedzivotaji-iestadija-kartupelus