Tā mums šodien iet - Latvijas Gada auto Rudens testa brauciens
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Loģisks turpinājums: "Volvo" pašbraucošie kravinieki iesaistās darbā pazemes karjerā (+ video)
www.iauto.lv/zinas/komerctransports/23071-volvo-pasbraucosie-kravinieki-iesaistas-darba-pazemes-karjera-video
Kad uz lauka labību novāks roboti? Ļoti, ļoti drīz. Eksperimentālā kārtā jau notiek!
iAuto rakstīja: Nedomāju, ka pagaidām Ceļu policija šajā jautājumā kaut ko darīs, jo vainīgais taču ir ātrums, ātrums, ātrums. Tik viegli izmērīt un sodīt... (iAuto atbalsta atļautā braukšanas ātruma palielināšanu)
Ienāca doma uztaisīt sociālo kampaņu, sauklis varētu būt:
"Ja Tevi apsteidz pa labo pusi, Tu esi LOHS!"
Ko saki?
Plānojam uzsākt šo informarīvo kampaņu, vai ir vēl kādi ieteikumi. Sauklis vēl paliek šis ... "Tevi apsteidz pa labo pusi, Tu esi LOHS!"
Ir kāds interesants satiksmes organizēšanas brīnums Rīgā, kuru būtu vērts aizbraukt uzfilmēt.
Šodien, 19. septembrī, Domenikss salonā prezentēja jauno sportisko apvidus auto Mercedes-Benz GLC Coupe. Skaties iAuto video
"GLC Coupe" ir 4,73 m garš, 2,0 m plats un 1,60 m augsts krosovers ar 2,83 m garu riteņu bāzi. Par "Mercedes" jaunuma galvenajiem konkurentiem jāuzskata "BMW X4" un krosa kupeja, kas tiek izstrādāta uz "Audi Q5" bāzes.
Šito domu vēl attīstam, bet ko mēs varētu uzorganizēt ar saviem auto, lai arī būtu forši?
Statistikā redzam, ka iAuto.lv ienāk un atjauno pieejas vairāki vecie foruma lietotāji - prieks.
Drīz mūsu foruma kods būs arī citās mājās lapās ar attiecīgās nozares foruma daļu.
Ja gadījuma kaut kas neizdodas ar foruma pieejām, vai piemēram, kā atkopšanās epasts ir norādīts navigators.lv vai parks.lv (tāds, kurš vairs nepastāv), tad raksti mums uz iAuto at iAuto . LV un mēs to nomainīsim uz jauno e-pastu.
![]()
aansis rakstīja: Tev jābrauc uz 90 nevis šādu, bet gan lēnāk braucošo dēļ. Kamēr neiemācīsi viņus braukt vismaz uz 90, tev ātrāk nepienākas. Padomā loģiski - ja 10 vidēji vadītāji brauc vienā ātrumā, 1 izcils vadītājs brauc ātrāk un 1 tizls vadītājs brauc lēnāk, gan izcilais, gan tizlais vadītājs rezultātā izraisa 11 apdzīšanas manevrus. Izcilā vadītāja 11 apdzīšanas manevrus veic viņš pats - tātad izcils vadītājs. Tizlā vadītāja izraisītās apdzīšanas veic 1 izcils un 10 viduvēji vadītāji. Kas sanāk kopsavilkumā? Tas ka tam nav nekāda sakara ar video redzamo atsaldeni - tādai uzvedībai uz ceļa nav nekāda sakara ar CSN, loģiku vai ierobežojumu noteikšanu.
Te būtu laiks precizēt, ka lielāks ātrums par 100 km/h varētu būt tikai uz vairāku joslu ceļu vienā virzienā un ja starp virzieniem ir sadalošā drošības barjera. Uz ceļiem ar 1 joslu katra savā virzienā 100 km/h būtu pieļaujamais maksimums.
Te vēl viens spilgts video... ja notiktu negadījums vainīgs būtu ātrums..?
Kāpēc dēļ tādiem braucējiem man jābrauc uz 90 km/h? Viņiem neviena zīme nepalīdzēs!
Varam tad uztaisīt 2 variantus, otrs būtu bez baltā fona
Te būs iAuto lasītāju vērtējums www.iauto.lv/zinas/testi/22154-iauto-lv-lasitaji-verte-gada-auto-pretendentus-bmw-x1-kia-sportage-un-nissan-navara-foto

Par “Renault Talisman” (+ video; foto) var lasīt šeit www.iauto.lv/zinas/testi/22877-viens-no-gada-auto-2017-pretendentiem-renault-talisman-video-foto
Pie raksta "Drošu ātrumu jums visiem!" varam redzēt vidējos ātrums pēc Latvijas Valsts ceļa datubāzes
www.iauto.lv/pie-stures/mazliet-teorijas/18130-drosu-atrumu-jums-visiem

Vēl viens jaunums ""Uber" sāk piedāvāt autonomo automašīnu pakalpojumus (+ video)" www.iauto.lv/zinas/pasaule/23018-uber-sak-piedavat-autonomo-automasinu-pakalpojumus-video Tas ir butiski, jo ja šī lieta strādās, Uber palaidīs ļoti daudz šādus auto uz ielām visā pasaulē
Šie ātrumi ir pie atbilstošas infrastruktūras. 110 km/h šobrīd jau var būt Rīgas-Siguldas jaunais posms un ja uzliek dzivnieku sētu un nav kreiso pagriezienu, tad arī 130 km/h. Arī Rīgas-Jūrmalas šosejas neskatoties uz bedīgo stāvokli 90 vietā vismaz 100, ja ne 110 km/h.
Un tas nav pareizi, tas rada tiesisko nihilismu, vadītāji sāk neievērot zīmes. Tieši tāpēc arī jāuzliek atbilstoši ātrumi.
Pats sūknis jauns maksā ap 330 EUR - Labā ziņa, par veco sūkni var dabūt 100-200 (ja Bosch) EUR + 15-20 EUR šķidrums + 60 EUR darbs + diagnostika Tas viss pie nosacījuma, ja stūres mehānisms netek un ir labs! To arī var remontēt, bet jāskatās.
TOP 3 finālisti ir šie! Paldies visiem, kuri balsoja arī Fb un Dr, apkopojot visu un pielabojot ir šādi gala varianti - lūdzu balso par 1 no augšas vai 2, vai 3 variantu kā iAuto.lv numurzīmju rāmītim! Kurš Tev labāk patīk?

![]()
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Šodien portālā iAuto.lv jau ir 17 jaunas ziņas www.iauto.lv/jaunakie/
Vai pamanīji?
Tasnība, tur bija paredzētas 2 joslas vienā virzienā.
Tas ko redzam ikdienā ir velobraucēju "iedomātā" priekšroka izmantošana braucot riskējot ar savu dzīvību un finansiālo atbildību. Konkrētāk runājot par sānielu šķērsošanu pa ietvi, apzīmētu vai neapzīmētu velojoslu!
Ja šajā situācijā notiktu satiksmes negadījums, vai oficiāli būtu vainīgs ātrums?