Tad plānojam tālāk, man gan būtu izdevīgs tomēr darba dienas vakars no 18:00 vai no 19:00. Vai ir arī gribētāji uz sestdienu, tad jau varam no rīta 11:00 ar visiem grilliem utt
Ar kaut ko ir jāsāk, jo Ceļu policijai ir viegli masēt, kamēr nav otrās puses, kas pārstāv savas intereses. Tā kā interesenti laipni lūgti pievienoties. Sākam arkreisajā joslā braucošajiem.
Mēs uztaisīsim projektu ar Lohiem kreisajā joslā un pēc rezultātiem domāsim, kā tālāk attīstīsim šīs domas virzību. Šī nav tikai diskusija iAuto forumā
Šis ir kompleks jautājums un ar kaut ko ir jāsāk
Nu tad vēlreiz atbilde - Šo argumentu var izmantot vienmēr.... Bet kāpēc latvieši tomēr piebremzē uz Igaunijas ceļiem, bet Vācijā sūdus nesavāra.
Varam mēs braukt normāli un esam gatavi, dodiet tikai normālu infrastruktūru. Plānotāju-projektētāju mums nav normālu, vai arī algo muļķus. Kas tas par līkumiņu braucot pa Dienvidu tiltu Jūrmalas virzienā? Viss taisni un te pēkņi kaut kāds līkumiņš un tad vēl ātruma samazinājuma josla, tāds "ķeksīša" darbs, bet budžets projektam oi, oi, oi!
Pēc ielas rekonstrukcijas bija uztaisīts tā, ka pirmā josla iet uz Akmens tiltu, bet otrā josla uz apgriešanos braukšanai pretējā virzienā. Rezultātā lieli sastrēgumi, jo bija jāstāv pirmajā joslā. Lieki būtu teikt, ka plūsma zem Akmens tilta ir lielāka par automobiļiem, kuri veic apgriešanās manevru.
Pēc laikā šī "gudrā projektētāja doma" kopā ar zemes uzbērumu tika likvidēta un atjaunota satiksme, lai brauktu taisni pa otro joslu zem Akmens tilta.
Vēl tagad var redzētu, kur tika uzklāts jaunais asfalts bijušās saliņas vietā, bet nauda taču tika iztērēta gan būvējot, gan pārtaisot!
Maijā biju Minhenē un braucu pa šauriem,līkumainiem divu joslu ceļiem (viena josla vienā virzienā) visur zīmes 100 km/h!!! Kur mazie ciemi, tur 40 km/h.
Šo argumentu var izmantot vienmēr....
Bet kāpēc latvieši tomēr piebremzē uz Igaunijas ceļiem, bet Vācijā sūdus nesavāra.
Varam mēs braukt normāli un esam gatavi, dodiet tikai normālu infrastruktūru. Plānotāju-projektētāju mums nav normālu, vai arī algo muļķus. Kas tas par līkumiņu braucot pa Dienvidu tiltu Jūrmalas virzienā? Viss taisni un te pēkņi kaut kāds līkumiņš un tad vēl ātruma samazinājuma josla, tāds "ķeksīša" darbs, bet budžets projektam oi, oi, oi!
Jaunajā renovētajā posmā Rīga-Sigulda jau šobrīd var likt mierīgi 110km/h, ja uzliktu vēl abās pusēs norobežojošo sētu, tad 130 km/h.
Daudzi raksta par infrastruktūru un satiksmes organizāciju, bet tad tieši par ātrumu jārunā, lai Rīgas-Jūrmalas šosejas rekonstrukcijas projektā tiktu paredzēts 130 km/h ātrums un tiktu realizēta attiecīga satiksmes organizācija. Šogad tur vēl vienu gājēju tiltu uzbūvēja, kopā jau sanāk 3 gājēju tilti!
nomiks rakstīja: Māri! Varbūt paŗmaiņu pēc varējām kopīgi uztaisīt vienu sanākšanu, bet ne boulingā? Piemēram, uzspēlēt bīčvolejbolu vai futbolu pludmalē vai Ķeizarmežā?
Varam no portāla iAuto.lv puses tagad atbalstīt un realizēt šo ideju!
Piedāvājums ir spēlēt pludmales futbolu + pirts pie Lielupes Jaundubultos, Jūrmalā.
Kurā dienā, laikā un galvenais, kuri būtu nācēji?
Šo diskusiju attīstīsim pa posmiem. Precizēsim dažas lietas, proti, 110 km/h var būt posmos ārpus apdzīvotām vietām, kur nav iespējama frontālā sadursme - ir atdalošā drošības sēta
130 km/h ceļa posmam būtu jābūt norobežotam arī ar dzīvnieku sētu.