Tagad Ukrainas krievijas kontekstā sagaidīju tomēr lielāku aktivitāti. Padarīt vēlēšanas par obligātām, tas nebūtu pareizs risinājums, bet nodrošināt balsojumu internetā gan.
iAuto rakstīja: iAuto ir bijis horoskops autovadītājiem! Vai ir vērts to atjaunot?
ja jau uz to iziet - tad vajag pilnaa komplektaa - tirgot arii iesveetiitu antifriizu, benziinu, sveetbilzu komplektus, un indulgences uz aatruma paarsniegshanu par 20, 40, un 100 kmh
Šīs ir labas idejas: iesveetiitu antifriizu un indulgences uz aatruma paarsniegshanu
Braucu ārā no veikala uz šoseju, kur zīme 70 km/h, iespējams pārsniedzu ātrumu uz piebrauktuves tai (sāna ceļš), kur esot 50 km/h. Radara fiksācijas nebija, jo CP paši brauca, es pats arī spidometrā neskatījos, tad dokumentu pārbaude utt.
GB12 rakstīja: Smuks, jā, bet Insignia tomēr jau ir vecs modelis... es vispār nesaprotu, kāpēc feisliftētus/cituvirsbūvjuvariantu u.tml. modeļus nominē...
Es joprojām saku - vinnēs Qashqai...
Pagājušajā gadē "facelifti" netika atļauti, bet šogad konkursā tos var pieteikt testa režīmā ar atsauci, ka tiem ir maza varbūtība tikt pie nominācijas.
GB12 rakstīja: Ja nebūs baigo pavērsienu auto tirgū, par 99,99% varu teikt, ka šogad uzvarēs jaunais Qashqai.
Jā Qashqai ir spēcīgs kandidāts, jāatzīmē, ka modelis ir daudz labāks par iepriekšējo un līdz ar to cenas attiecība ir vēl labāks, konkrēti šis maksā ap 21 000 EUR
Vēl jau nāks klāt vāciešu izstrādājumi un tad konkurence paliks vēl ciešāka
Konkursam „Latvijas Gada auto 2015” drīkst pieteikt tikai pašus jaunākos automobiļu modeļus, kuru tirdzniecība Latvijā ir uzsākta vai pirmreizējā reģistrācija CSDD ir pēc 2013. gada 01. novembra.
Konkursam "Latvijas Gada auto 2015" ir pieteikti:
Škoda Rapid Spaceback;
Jeep Cherokee;
Nissan Qashqai
Renault Megane Grandtour;
Renault Twingo;
Dacia Duster;
Opel Insignia Country Tourer
Seat Leon ST
Honda Civic Tourer
Mazda3
Maserati Ghibli
Mini Cooper S
Fiat 500L Trekking
Jaunus pretendentus konkursā drīkst pieteikt no 2014. gada 6.marta līdz 6.novembrim.
1,98 eur jau ir dotētā cena, tā kā pirkt vai nepirkt ir katra individuālais jautājums.
Žurnāla galvenā informācija ir par aizvadītā konkursa pretendentiem, Latvijas autožurnālistu un citu ekspertu viedokļi par modeļiem gan kas patīk, gan kas nepatīk.
Visas mūsu bildes. Respektīvi koncentrējāmies uz mūsu radītu saturu. Bez tulkojumiem un copy paste.
Otra daļa ir aktuāli raksti par saistīto tematiku, redzot ko vairāk lasa un kas interesē iAuto lasītājus.
Paldies!
nopirku-pat sievai patika
Tas labi, ka patika
Varbūt ir kādi komentāri, ieteikumi nākošā gada izdevumam?
1,98 eur jau ir dotētā cena, tā kā pirkt vai nepirkt ir katra individuālais jautājums.
Žurnāla galvenā informācija ir par aizvadītā konkursa pretendentiem, Latvijas autožurnālistu un citu ekspertu viedokļi par modeļiem gan kas patīk, gan kas nepatīk.
Visas mūsu bildes. Respektīvi koncentrējāmies uz mūsu radītu saturu. Bez tulkojumiem un copy paste.
Otra daļa ir aktuāli raksti par saistīto tematiku, redzot ko vairāk lasa un kas interesē iAuto lasītājus.
GB12 rakstīja: Jansona "Auto" bija pārāk daudz filozofijas, pārāk maz auto. Tāpēc arī neizturēja konkurenci, kad ienāca Auto Bild. Toreiz, ja pareizi atceros, Jansons pat teica kaut ko līdzīgi "latvieši nav gatavi tāda līmeņa žurnālam". Man gan liekas, ka Jansons un pārējie, kas "Auto" vadīja pēc tam, nebija gatavi iet līdzi laikam un konkurencei.
Auto Bild ir pārāk maz autorrakstu. Pārsvarā viss kopī-peist. Plusā vēl vācu auto (īpaši VW grupas) pārāk uzkrītoša slavināšana arī liek šaubīties par viņu objektivitāti. Nu jā, TG vairāk ir šova un dzīvesstila brends (gan raidījums, gan žurnāls), līdz ar to gaidīt no tā kaut kādu vienkāršam lietotājam noderīgu info ir nelietderīgi.
Lai nu kā, man jau arī liekas, ka visobjektīvākie šajā nozarē ir tieši oriģinālie krievu izdevumi, tādi kā "Avto Revju" un "Za ruļom".
Ļoti gribētu lasīt Tavu viedokli par mūsu jauno veikumu žurnālu "Latvijas Gada auto 2014"?
Uz mani 3% sauklis nestrādā. Es gan neesmu arī nekāds lielais taupītājās, jo patīk braukt. Ja gribētu taupīt, tad drīzāk ievērotu ekonomiskas braukšanas pamatprincipus, kas daudz vairāk dod ekonomiju.