Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Eiropas Parlamenta vēlēšanas 2014

Tagad Ukrainas krievijas kontekstā sagaidīju tomēr lielāku aktivitāti. Padarīt vēlēšanas par obligātām, tas nebūtu pareizs risinājums, bet nodrošināt balsojumu internetā gan.

Tēma: Auto salīdzinājums

Conqueror rakstīja: esmu Pievienojies iAuto: Okt 15, 2002 , tātad arī dinozaurs

Sūtījumi: 539, tātad manējo reitingu vajag izlabot uz 539

Jūlijā tiek plānota jauna reitingu sistēma, varēs arī pelnīt degvielas litrus

Tēma: Horoskops autovadītājiem (jām)

Darīts, lūk horoskops autovadītājiem no 19. līdz 25. maijam www.iauto.lv/...

Tēma: auto- taa ir briiviiba...?

Te ir uzrakstīts, kas jāliek pirms un pēc video saites.www.iauto.lv/...

Tēma: Horoskops autovadītājiem (jām)

draco rakstīja:

iAuto rakstīja: iAuto ir bijis horoskops autovadītājiem! Vai ir vērts to atjaunot?

ja jau uz to iziet - tad vajag pilnaa komplektaa - tirgot arii iesveetiitu antifriizu, benziinu, sveetbilzu komplektus, un indulgences uz aatruma paarsniegshanu par 20, 40, un 100 kmh

Šīs ir labas idejas: iesveetiitu antifriizu un indulgences uz aatruma paarsniegshanu

Tēma: CP cilvēcība

Braucu ārā no veikala uz šoseju, kur zīme 70 km/h, iespējams pārsniedzu ātrumu uz piebrauktuves tai (sāna ceļš), kur esot 50 km/h. Radara fiksācijas nebija, jo CP paši brauca, es pats arī spidometrā neskatījos, tad dokumentu pārbaude utt.

Tēma: auto- taa ir briiviiba...?

draco rakstīja: saliidzinaajumam - idiotiskas braukshanas piemeers ar litriigu moci - beidzas, kaa to bvar paredzeet, septiitajaa minuutee. roka, kaaja cupaa, kaarteejaa galvas smadzenju trauma...

www.youtube.com/watch?v=Q6CDlFC7SsI

Pagaidām tā video ievietošana ir kā ir, bet pirms saites ieliec

Tēma: CP cilvēcība

Šodien kārtējo reizi saskāros ar to, ka mums ir normāla ceļu policija. Nedaudz gan mani ielenca, kad biju apstājies ar moci, laikam bieži bēg.

Tēma: Žurnāls "Latvijas Gada auto 2014"

Šobrīd iAuto draugu lapā izlozēsim 10 jaunos žurnālus-katalogus "Latvijas Gada auto 2014"

Ja vēlies piedalīties, balso par savu šī gada favorītu šeitwww.draugiem.lv/...

Tēma: Konkurss Latvijas Gada auto 2015

GB12 rakstīja: Smuks, jā, bet Insignia tomēr jau ir vecs modelis... es vispār nesaprotu, kāpēc feisliftētus/cituvirsbūvjuvariantu u.tml. modeļus nominē...

Es joprojām saku - vinnēs Qashqai...

Pagājušajā gadē "facelifti" netika atļauti, bet šogad konkursā tos var pieteikt testa režīmā ar atsauci, ka tiem ir maza varbūtība tikt pie nominācijas.

Tēma: Konkurss Latvijas Gada auto 2015

TDIOTS rakstīja: Maserati Ghibli

Maserati pēc konkursa kritērijiem visticamāk neiegūs "Latvijas Gada auto" titulu, jo ir šauras nišas auto.

Te video sižets no raidījuma "Auto Ziņas" par "Gada auto" un Maserati.

www.tvplay.lv/parraides/auto-zinas/383483?autostart=true

Tēma: Konkurss Latvijas Gada auto 2015

GB12 rakstīja: Ja nebūs baigo pavērsienu auto tirgū, par 99,99% varu teikt, ka šogad uzvarēs jaunais Qashqai.

Jā Qashqai ir spēcīgs kandidāts, jāatzīmē, ka modelis ir daudz labāks par iepriekšējo un līdz ar to cenas attiecība ir vēl labāks, konkrēti šis maksā ap 21 000 EUR

Vēl jau nāks klāt vāciešu izstrādājumi un tad konkurence paliks vēl ciešāka

Tēma: Konkurss Latvijas Gada auto 2015

Konkursam „Latvijas Gada auto 2015” drīkst pieteikt tikai pašus jaunākos automobiļu modeļus, kuru tirdzniecība Latvijā ir uzsākta vai pirmreizējā reģistrācija CSDD ir pēc 2013. gada 01. novembra.

Konkursam "Latvijas Gada auto 2015" ir pieteikti:

Škoda Rapid Spaceback;

Jeep Cherokee;

Nissan Qashqai

Renault Megane Grandtour;

Renault Twingo;

Dacia Duster;

Opel Insignia Country Tourer

Seat Leon ST

Honda Civic Tourer

Mazda3

Maserati Ghibli

Mini Cooper S

Fiat 500L Trekking

Jaunus pretendentus konkursā drīkst pieteikt no 2014. gada 6.marta līdz 6.novembrim.

Tēma: Žurnāls "Latvijas Gada auto 2014"

sirga rakstīja:

iAuto rakstīja:

sirga rakstīja:

Nu iauto pakomente.....par ko grozas zhurnālā

lai ir verts nopirkt?

1,98 eur jau ir dotētā cena, tā kā pirkt vai nepirkt ir katra individuālais jautājums.

Žurnāla galvenā informācija ir par aizvadītā konkursa pretendentiem, Latvijas autožurnālistu un citu ekspertu viedokļi par modeļiem gan kas patīk, gan kas nepatīk.

Visas mūsu bildes. Respektīvi koncentrējāmies uz mūsu radītu saturu. Bez tulkojumiem un copy paste.

Otra daļa ir aktuāli raksti par saistīto tematiku, redzot ko vairāk lasa un kas interesē iAuto lasītājus.

Paldies!

nopirku-pat sievai patika

Tas labi, ka patika

Varbūt ir kādi komentāri, ieteikumi nākošā gada izdevumam?

Tēma: Reklāma interneta auto portālā iAuto

iAuto rakstīja: No 01/05/2014 iAuto tiek izņemtas uz nenoteiktu laiku visas uzlecošās un peldošās reklāmas!

Kā ir, vai ir labāk bez uzlecošajām reklāmām?

Tēma: Žurnāls "Latvijas Gada auto 2014"

sirga rakstīja:

Nu iauto pakomente.....par ko grozas zhurnālā

lai ir verts nopirkt?

1,98 eur jau ir dotētā cena, tā kā pirkt vai nepirkt ir katra individuālais jautājums.

Žurnāla galvenā informācija ir par aizvadītā konkursa pretendentiem, Latvijas autožurnālistu un citu ekspertu viedokļi par modeļiem gan kas patīk, gan kas nepatīk.

Visas mūsu bildes. Respektīvi koncentrējāmies uz mūsu radītu saturu. Bez tulkojumiem un copy paste.

Otra daļa ir aktuāli raksti par saistīto tematiku, redzot ko vairāk lasa un kas interesē iAuto lasītājus.

Tēma: Žurnāls "Latvijas Gada auto 2014"

GB12 rakstīja:

iAuto rakstīja:

GB12 rakstīja:

Vēl neesmu izlasījis. Vakar tikai nopirku. Un līdz 17.05. arī nebūs laika lasīt. Draugam kāzas jāgatavo...

Vedējs vai?

Aga.

Man arī ir bijis tas gods divas reizes, pēdējās divas nedēļas gandrīz vispār nestrādāju... tā kā laika trūkums ir saprotams

Tēma: Žurnāls "Latvijas Gada auto 2014"

GB12 rakstīja:

Vēl neesmu izlasījis. Vakar tikai nopirku. Un līdz 17.05. arī nebūs laika lasīt. Draugam kāzas jāgatavo...

Vedējs vai?

Tēma: Žurnāls "Latvijas Gada auto 2014"

GB12 rakstīja: Jansona "Auto" bija pārāk daudz filozofijas, pārāk maz auto. Tāpēc arī neizturēja konkurenci, kad ienāca Auto Bild. Toreiz, ja pareizi atceros, Jansons pat teica kaut ko līdzīgi "latvieši nav gatavi tāda līmeņa žurnālam". Man gan liekas, ka Jansons un pārējie, kas "Auto" vadīja pēc tam, nebija gatavi iet līdzi laikam un konkurencei.

Auto Bild ir pārāk maz autorrakstu. Pārsvarā viss kopī-peist. Plusā vēl vācu auto (īpaši VW grupas) pārāk uzkrītoša slavināšana arī liek šaubīties par viņu objektivitāti. Nu jā, TG vairāk ir šova un dzīvesstila brends (gan raidījums, gan žurnāls), līdz ar to gaidīt no tā kaut kādu vienkāršam lietotājam noderīgu info ir nelietderīgi.

Lai nu kā, man jau arī liekas, ka visobjektīvākie šajā nozarē ir tieši oriģinālie krievu izdevumi, tādi kā "Avto Revju" un "Za ruļom".

Ļoti gribētu lasīt Tavu viedokli par mūsu jauno veikumu žurnālu "Latvijas Gada auto 2014"?

Tēma: Reklāma interneta auto portālā iAuto

No 01/05/2014 iAuto tiek izņemtas uz nenoteiktu laiku visas uzlecošās un peldošās reklāmas!

Tēma: Liela talka sestdiena?

Kurinu kublu, plāns atklāt peldēšanās sezonu.

Tēma: Izdevās atvest Adidas, Puma somas. 100%

Ko darīt ar šo?

Tēma: Degvielas piedevas

Uz mani 3% sauklis nestrādā. Es gan neesmu arī nekāds lielais taupītājās, jo patīk braukt. Ja gribētu taupīt, tad drīzāk ievērotu ekonomiskas braukšanas pamatprincipus, kas daudz vairāk dod ekonomiju.

Tēma: Degvielas piedevas

Lūk Statoil video atbilde par to, ko dod degvielas piedeva

Tēma: Degvielas piedevas

Jautājums: Kāpēc ielejot dīzeļdegvielu Vācijā uz Latviju var atbraukt, bet no Latvijas līdz Vācijai nevar?

Atbilde no Statoil pārstāvja:

1. Latvijā aukstajā periodā ir "ziemas" dīzelis, kas ir mazāk efektīvs.

2. Latvijā ir sliktāki ceļi, kā rezultātā ir lielāks patēriņš.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti