Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Jau trešo mēnesi pēc kārtas www.iAuto.lv ir apmeklētākais specializētais auto nozares portāls Latvijā!

Publicēti Gemius Audience dati par Novembri 2013www.audience.gemius.lv/...

iAuto Novemembrī ir 29 288 unikālie lietotāji mēnesī pēc Gemius Audience statistikas. Pēc Google stipri vairāk!

Tēma: TV 55" LCD- vai šis būs labs?

Cik ir bijusi saskarsme ar šīs firmas izstrādājumiem, tik ir bijusi problēmas. Laikam tikai radio pulkstenis vēl strādā. TV jāņem ir LED un to ekrānus ražo tikai Samsung un vēl viena kompānija, pārējie tikai apstrādā bildi ar procesoriem utt . Tagad jau laikam Samsung skaitās labākais TV.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Ja nu nenāk miegs - Aptaujavisidati.lv/... par auto portāliem

Tēma: A kategorijas tiesības

instruktors2 rakstīja: Akcija!

Visi,kas pierakstīties uz A kategorijas kursiem lidz sezonas sākumam saņems 1 bezmaksas braukšanas stundu.

Pierakstīties var onlaine lv

Un sākums bija tik daudzsološ ar informatīvu tekstu un neitrāla reklāma. Bet te akcija.... Ak vai

Tēma: Lustīgus Jāņus!

Shiirs rakstīja: A kas vainas maaksliigajiem pupiem?

Tēma: LaMSF pateicība iAuto

GB12 rakstīja: Nevar pateikt ai-tišņikiem, lai ieliek mazāku to bildi? Visa lpp. sačakarēta.

Tagad, kad atbildu redzu, ka foto iet ārā no vidējās kolonnas, paldies!

Bet normālā skatā foto nelien ārā taču no foruma rāmja?

Tēma: LaMSF pateicība iAuto

Tēma: A kategorijas tiesības

Kādi noteikumi ir ūdens transporta vadīšanas tiesībām? Ūdens mocim, kuterim? Tikai teorija?

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Decembrī nedaudz mainīsies sakumlapas izskats iAuto.lv! Vai var ērti atrast interesējošās ziņas mūsu portālā? Varbūt kādi citi ieteikumi? Tikai par galveno lapu un ziņām.

Tēma: Latvijas Gada auto 2014

GB12 rakstīja:

iAuto rakstīja:

GB12 rakstīja: Un ko tālāk?

Tālāk? Tālāk biju Lietuvā, tur arī Škoda Octavia dabūja gada auto titulu.

Bet, ja par nozīmi, tad diez vai pērkot auto tā būs izšķirošā, bet ietekmēt var.

Nedomāju vis... nu, varbūt iekš LV ir kāds 1 vai 2 cilvji, kuri konkrēto mašīnu nopērk tāpēc, ka tas ir gada auto, bet neesmu dzirdējis, ka kāds būtu iegādājies auto šī iemesla dēļ...

Bet, nu labi, ja jau dīleri tos auto dod, kāpēc netaisīt? Sliktuma jau nevienam it kā nav. Ja nu vienīgi šo auto nākamajiem laimīgajiem pircējiem. Es pirms sešiem gadiem, kad strādāju opelī, vienā tādā piedalījos... žēl bija to nabaga auto, ar kuru "eksperts" 3 robā dzina līdz 150 un izrādīja acīmredzamu neapmierinātību, kad aizrādīju, ka opel antarai ir arī 4. un 5. robs. Tā konkrētā auto jaunais, laimīgais īpašnieks pēc tam sūdzējās par palielinātu degvielas patēriņu (2.0 dīzelim vidējais ap 11-12 litriem)...

Tad jau arī žūrija bija vairāk kā 50 cilvēku, tagad 30. Ir arī notikusi žūrijas rotācija. Vispār daudzas lietas konkursa norisē ir mainījušās. Pie tā ir arī iAuto.lv piestrādājis, skaties sestdien "Auto Ziņas"

Tēma: Latvijas Gada auto 2014

GB12 rakstīja: Un ko tālāk?

Tālāk? Tālāk biju Lietuvā, tur arī Škoda Octavia dabūja gada auto titulu.

Bet, ja par nozīmi, tad diez vai pērkot auto tā būs izšķirošā, bet ietekmēt var.

Tēma: VW PASSAT B5 1.8 V20

Fakts ka motora eļļošanas sistēma sākas ar eļļas sūkni nebūs nekas jauns! Ja jau ir skaņas metāliskas, process ir patālu aizgājis…Motora detalizēta izjaukšana un defektēšana atklās gan iemeslu gan sekas. Tā kā motorā dilstošās skaidas ar eļļu ir jau pabijušas visur, šādu motoru atpakaļ salikt un saremontēt varēs , ja visiem eļļošanas kanāliem veiks speciālu tīrīšanu. Pretējā gadījumā atkal sekos problēmas ar eļļošanas sistēmas funkcionēsanu!

Manuprāt finansiāli izdevīgāks ir mainīt motoru (atceroties ka arī eļļas radiators arī attiecas uz eļļošanas sistēmu).

Tēma: Latvijas Gada auto 2014

Balsojums par „Latvijas Gada auto 2014”:

„Latvijas Gada auto 2014” 188 punkti – Škoda Octavia

„Latvijas Gada auto 2014” 110 punkti, 2. vieta - Peugeot 308

„Latvijas Gada auto 2014” 91 punkts, 3. vieta - Audi A3 Limousine

„Latvijas Gada Auto 2014” 88 punkti, 4. vieta - Renault Clio

„Latvijas Gada auto 2014” 87 punkti, 5. vieta - Mazda 6

„Latvijas Gada auto 2014” 68 punkti, 6. vieta - Opel Ampera

„Latvijas Gada auto 2014” 50 punkti, 7. vieta - Honda CR-V

„Latvijas Gada auto 2014” 43 punkti, 8. vieta - Volkswagen Golf Variant

Tēma: Jaunas atslēgas izgatavošana

M77 rakstīja: Vai varat ieteikt, kur Rīgā var nokopēt auto atslēgu? Vajadzēs tikai iefrēzēt HAA tipa bleķī - ir doma iegādāt otru atslēgu (šobrīd ir tikai viena), ar piekodēšanu domāju pats tikšu galā. Tipa tādu -www.ebay.com/...

Bērnu pasaulē

Tēma: Latvijas Gada auto 2014

iAuto rakstīja: Konkursa „Latvijas Gada auto 2014” astoņi finālisti alfabēta secībā:

Audi A3 Limousine

Honda CR-V

Mazda 6

Opel Ampera

Peugeot 308

Renault Clio

Škoda Octavia

Volkswagen Golf Variant

Šovakar vien no finālistiem tiks pie "Latvijas Gada auto" titula! iAuto arī piedalās!

Tēma: aux vadi

kaspis42 rakstīja: Varbūt kāds var palīdzēt ar info?

Saab 95 2001 2.2

kads zin un saprot varbuut kaa var pievienot aux in vadus pie magnetolas? esmu meklejis un skatijies vajag lkm adapteri kkadu bet var arii bez vinna. kaa tur i?

Tēma: Latvijas Gada auto 2014

Vēl tikai šodien var balsot par savu Gada auto 2014 simpātiju

Balsot var šeitwww.delfi.lv/...

Tēma: ford mondeo 2.0 TDCI paligsuknis

piks74 rakstīja: Vai kaads zin kur atrodas paligsuuknis? Dīca dīca kamēr apklusa. Zem bākas vai bākā?Der tikai no Forda vai ari var kādu citu uzlikt?

Jebkurā darbnīcā vai rezerves daļu veikalā paprasīs vismaz izlaiduma gadu( ir jau divas paaudzes tdci fordu) vajag vin kodu

Tēma: opel astra 2.0tdi 99g mistika

Visvairāk izskatās, ka tas ir dīzeļa motors 2,0 vai 2,2. Ir bijis šāds precedents. Problēma ir degvielas sprauslu savienojošo tiltiņu blīvgredzenos. Respektīvi, tie ir jānomaina. Pie vienas jaukšanas ir jāregulē arī aizdzedze. Orientējošā cena pie Auto Blitz darbam un rezerves daļām 195,00 LVL.

Šo problēmu var nodiognasticēt, nepieciešams tāds remonts vai nē, diagnostikas izmaksas – 25 LVL.

Tēma: ford mondeo 2.0 TDCI paligsuknis

Tēma: Trakie tramvaji! :D

briedisunrepshe rakstīja: Bams, šī taču ir salā salūzusi sliede, vai ne?

pbs.twimg.com/media/BafpT9pIYAATpCH.jpg

Viļņoti gali, kuri kā puzles gabaliņi būtu saliekami kopā. Pie Alfas, kur tikai pirms 8 mēnešiem to uzlika.

Lai ievietotu FOTO, raksti:

[img][/img]

Vairāk info par video un foto ievietošanu forumā šeitwww.iauto.lv/...

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Video var pievienot šādi, iekopējam šīs divas iekavas

Tēma: Audi 2007 PIRKŠANA

Veciis rakstīja: Sveiki, es vēlētos uzzināt citu domas, un varbūt ir kādam pieredze, un ieteikumi man.

Doma pirkt 2007 gada audi 3.0 tdi, a6 c6, automātu vairāk gribas nekā manuālo.

Te kaut ko var izpīpētwww.iauto.lv/...

Būs jāsakārto šitā sadaļa

Tēma: autonomas apkures iekārtas

robchix rakstīja: Kur par sapraatiigu naudu var nopirkt shtekeri vai vadu ar shtekeri prieksh DEFA motora sildiitaaja?

Jaunus tirgo KGK, var piezvanīt viņiem!

Tēma: Jauna auto iegāde

IkdienasViesis rakstīja: Piebildīšu, ka cena nokrīt arī dārgajiem auto. Īpaši jau s-meršiem un x-bembjiem. Šodien jau tiek piedāvāti 10 gadīgi x5 bembji par 5-6 tūkstošiem eiriku, kas ir salīdzinoši lēti. BET, ja tādu nopērk, tad jāmeklē vēl tik pat daudz, lai tiktu līdz TA...

protams, ka samazinās, bez cik

Piemēram man bija Volvos s40, kuru nopirku 2006 gadā par 9000 EUR un pārdevu 2009. gadā par ap 4 500 EUR.

Atceros, ka skatījos uz pirkšanu arī Toyota Celica, kura arī maksāja 9000 eur, bet pārdodot Volvo Celica cena bija nokritusies tad tikai līdz 5 200 EUR. Lūk starpība (izdevumi), kuru ir vērts ņemt vērā. Paskaties cik maksā mazlietotas KIAjauniauto.iauto.lv/...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti