Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Automašīnas iegāde.

aansis rakstīja:

Vai tad es ko teicu par statistiku? Vai arī atbildot "ne par tēmu" tiek mēģināts novērst uzmanību no fakta, ka viedoklis par apgrozījuma veicināšanu ir patiess?

Atkārtoju vēlreiz - pilnībā piekrītu, ka to ir jādara, tikai gribētos, lai tas nenotiktu viedā, kas brīžiem neatpaliek no tās pašas "verbālās caurejas".

Es to "apgrozījumu" sapratu, ka bija domāts apmeklējums-statistika.

Pilnībā piekrītu

Tēma: Automašīnas iegāde.

aansis rakstīja:

Nevajag tak skaļi runāt par to, ka tiek visiem iespējamiem līdzekļiem vieicināts portāla "apgrozījums" Par to te apvainojas...

P.S. Man nav iebildumi, ka tas tiek darīts - no "nedzīva" portāla nevienam nebūs nekāda labuma. Tikai veids reizēm ir pārāk kaitinošs - rodas sajūta, ka apmeklētāju intelekts tiek novērtēts visai zemu.

1) pietiek vienreiz muldēt ja nav informācijas! No Latvijas portāliem (kopumā) iAuto ir TOP 50

Lūk tiešsaistes statistikas rīkswww.audience.gemius.lv/...

Bet no specializētajiem auto portāliem (tas ir bez lielajiem visu ziņu portāliem) iAuto ir apmeklētākais Oktobrī

Gemius sistēmu izmanto visi interneta nozares profesionāļi ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā

Pēc Gemius Traffic (tas pats kas Google analytic) statistikas skaitot cookies, rezultāti ir 2 x labāki, lūk

Unikālie lietotāji pa mēnešiem

Oktobrī 58 637

Septembrī 54 592

Augustā 48 223

Jūlijs 45 098

Tas tā zināšanai! Ja kas mēs ar to pelnam, tāpēc diezgan nopietni attiecamies pret šīm lietām.

Neviens te neapvainojas, tas kas te tika likvidēts ir verbālā miskaste. Ir zināma (nerakstītas) sabiedriskās normas, kādus vārdus var un nevar lietot publiskā telpā. To arī lūdzam ievērot. Turklāt kontekstā lietoti latviešu valodas lamu vārdi pamatā netiek dzēsti.

Tas kas ir nācis klāt, ņemot vērā, ka iAuto strādā (priekš iAuto raksta) Latvijā pazīstami, bet galvenais tiešām nozares eksperti - tiek un tiks dzēsti anonīmie apkāsēji rupjā valodā. Tu vari rakstīt, ka tam vai tam nepiekrīti protams, iebilst utt, bet ja Tu raksti, ka autors ir muļķis utt no konta "rūķītis" tad tas tiks dzēsts. Bet, ja Tu raksti, ka autors ir tas pats muļķis, tad reģistrējies lūdzu ar savu vārdu un uzvārdu. Tad Tu atbildi par saviem vārdiem, bet anonīmā apkāšana vairs nē.

Tēma: Automašīnas iegāde.

GB12 rakstīja: Sanāca pievienot bildi, bet reklamēšanas mēģinājums tāds neveikls bija... Acīmredzams bija tas, ka ne jau pats auto, informācija vai vēlēšanās iesaistīties diskusijā tevi interesēja, vai ne tā?

Šeit Tev taisnība

Tēma: Automašīnas iegāde.

GB12 rakstīja: Nē, ne šo, šis ir dīzels.

Mēģinājums reklamēt iespēju piemest bildes nesanāca...

Sanāca gan

Tēma: Automašīnas iegāde.

Nortel rakstīja: www.ss.lv/...

Šo

Tēma: Automašīnas iegāde.

GB12 rakstīja:

Nortel rakstīja: www.ss.lv/...

Starp citu... nupat biju aizņēmies uz vienu vakaru šādu. Tikai 730 benzīnu. Patiesībā, ļoti kompfortabls un baudāms auto, ja nav nojāts. Tikai jāliek uzreiz gāze, jo benzīnu ēd nejēgā.

Šo

Tēma: Degvielas cenas (benzīns, dīzelis)

Izskatās, ka nav jēgas. Neliekam tad.

Tēma: Degvielas cenas (benzīns, dīzelis)

darklight rakstīja: Diez vai ir jēga, jo vienas firmas tankos cenas mēdz atšķirties. Tātad jānosauc arī precīzas adreses.

Ja patīk

tad te būs divi dus, kur parasti degvielai ir labāka cena.

1. Neste Satekles ielā (pie Dzirnavu ielas)

2. Neste Slāvu aplī.

Tēma: Degvielas cenas (benzīns, dīzelis)

darklight rakstīja: Diez vai ir jēga, jo vienas firmas tankos cenas mēdz atšķirties. Tātad jānosauc arī precīzas adreses. Kā arī dažādas cenas ir automātos, neautomātos, tad vēl Lukoila skaidrās naudas tanki, kur atkal cita cena. Baigais čakars sanāk, ja tiešām gribat pareizas cenas uzrādīt.

P.S. Pēdējās reizes lejoties Dinazā, man dod atlaidi, nebūt ne mazu. Tas tā visiem, vai man acis skaistas?

Dinazā vismaz tagad lej degvielu? Es laikam tur tikai apstākļu spiests esmu bijis 2 reizes.

Tēma: Degvielas cenas (benzīns, dīzelis)

iAuto rakstīja: Vai ir jēga ievietot portālā iAuto aktuālās degvielas cenas?

Piemēram: Degvielas cenas 28.novembrī plkst.9:30

SIA "Lukoil"

E98 0.957

E95 0.927

DD 0.908

Autogāze 0.426

SIA "Augstceltne DUS "Kurši""

95Ultima 0.934

98E 0.964

DD 0.924

Autogāze 0.429

MPVAS "Latvijas nafta"

DUS nr.7

A-95E 0.917

A-98E 0.947

DD Ekstra 0.897

Tēma: Demisionē Dombrovska valdība

rudens68 rakstīja: Un kurš tad Pavļutam uzspieda Pūci atstāt valsts sekretāra amatā ?

Nesaprotu Tavu jautājumu?

Atkāpjas Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs

Tēma: Demisionē Dombrovska valdība

Bucefals rakstīja: Wow... Es ceru, ka es nekļūdījos - postiem var pievienot video? Atvainojos par tādu spamu šinī topicā, bet nu šāds pavērsiens iAuto forumā nedrīkst palikt nepamanīts!

Viss kārtība un viss pareizi.

Paldies.

Tēma: golf 3 mono šprice

sarashkins rakstīja: Nu super, ka kāds specs arī te apgrozās!

Ceļam to latiņu augšā

Gribētos jau ātrāk! Ceru arī uz ilglaicīgo iAuto lietotāju atbalstu

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

iAuto forumā var pievienot VIDEO un FOTO.

Lai ievietotu VIDEO, raksti:

[video][/video]

[video]video saite no YouTube vai Vimeo[/video]

Lai ievietotu FOTO, raksti:

Foto saiti var iegūt uz attiecīgā attēla uzspiežot peles labo taustiņu un izvēloties "Kopēt attēla URL"

Tēma: Latvijas Gada auto 2014

Konkursa „Latvijas Gada auto 2014” astoņi finālisti alfabēta secībā:

Audi A3 Limousine

Honda CR-V

Mazda 6

Opel Ampera

Peugeot 308

Renault Clio

Škoda Octavia

Volkswagen Golf Variant

Tēma: Demisionē Dombrovska valdība

Valdis Dombrovskis paziņo par lēmumu atkāpties no amata

Tēma: Kā izpaužas beigts ūdenssūknis?

Motora dzesēšanas sistēmā ir jābūt cirkulācijai un nelielam virsspiedienam, lai neļautu rasties (ūdens tvaikam) burbuļiem, jo motora darba temperatūra ir vidēji ap 90 grādiem. Pirmā vieta kura parasti signalizē par problēmām dzeses sistēmā ir salona apsildes krāsniņa, jo parasti ir atsevišķā attālā zarā un ne tuvu visiem auto ir piespiedu papildus cirkulācijas sūknis.

Tas ka antifrīzs negāžas ārā par radiatora korķi nozīmē, ka motora temperatūra nav virs 100 grādiem (attaisīt uzmanīgi pārkarsušam motoram – bīstami var applaucēties)

Tēma: golf 3 mono šprice

Jā ir tāda iesmidzināšanas sistēma Mono –Jetronic ražotājs Bosch. Uz Golf 3 var būt trīs dažādu paaudžu sistēmas, populārākie motoru kodi AAM, ABS retāk ADZ.

Sistēma ārēji atgādina karburatoru . Visu vadību veic motora vadības bloks, arī apgriezienu noturēšanu uzsilstot. Fiziski to veic apgriezienu iestādītājs( divi varianti 4 vadi 6 vadi). Pēc Jūsu stāstītā netiek vadīts šis mehānisms. Tam par iemeslu var būt daudz un dažādu defektu, bet populārākais ir kad nesaslēdzas tukšgaitas kontakts šajā mehānismā. Smagākais defekts kuru nācies atrast ir šajā apgriezienu noturētāja mehānismā pārlodēti vadi lai tas grieztos pretēji komandai. Vēl esam saskārušies ar

Elektriski sabojātu vadības bloka apgriezienu izeju. Šī sistēma remontējama un var kalpot ilgus gadus, bet nemīl neprofesionālus apkalpotājus!

Tēma: Jauna auto iegāde

Danimars rakstīja:

iAuto rakstīja: Ņem vērā arī lūdzu auto pēcpārdošanas vērtību, tā palīdz izvēlēties dārgāku auto!

Pēc šāda principa jāņem Toyota LC , neatteiktos...

Katrā ziņā korejieši un franči būtiski zaudē - ļoti nokrītas cena

Tēma: Jauna auto iegāde

Ņem vērā arī lūdzu auto pēcpārdošanas vērtību, tā palīdz izvēlēties dārgāku auto!

Tēma: Jauna auto iegāde

GB12 rakstīja:

iAuto rakstīja:

Kad esi atradis un izvēlējies savu jauno auto (ar visu komplektāciju), paprasi cenu mums, varbūt varēsim iepriecināt iauto @ iauto .lv

iauto pārdod mašīnas?

a no kurienes finansējums šitam visam?

vienalga kāds auto, mēs strādājam kā jaunu auto brokeri!

Tēma: Jauna auto iegāde

Danimars rakstīja: Labdien forumieši. Ir nolemts iegādāties jaunu auto. Diskusija mazlietots vai jauns nav nepieciešama - tas ir izlemts. Atliek izdarīt izvēli kuru! Nosacījumi - benzīns, universālis, apkopēs samērīgs izmaksās, drošs tehniskā ziņā. Kādi jūsu varianti? Ko paši iegādātos ja būtu nepieciešams un kāpēc?

Kad esi atradis un izvēlējies savu jauno auto (ar visu komplektāciju), paprasi cenu mums, varbūt varēsim iepriecināt iauto @ iauto .lv

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Kādi komentāri par iAuto mobilo versiju!

Vai ir kādi ieteikumi varbūt, kāda kļūda lec ārā m.iauto.lv/... ?

Tēma: Zolitūdes Maxima iebrūk jumts

rudens68 rakstīja: Es kā uzturēšanās termiņatļauju tirdzniecības pretinieks iespējams būšu neobjektīvs bet . Par blakus esošo 12 stāvīgo ēku .

* Iespējams 12 stāvīgo ēka tā īsti tur tik tuvu nedrīkstēja būvēt . Augsne , gruntsūdeņi u t t

* Iespējams būves laikā uz veikala jumta krāva kādus materialus .

* Bērnu laukumu būvēja lai investoriem ēka intresantāka un tas laukums iespējams bij paredzēts tikkai mājas iedzīvotājiem , nevis visiem apkārtējiem .

PS To vietu nēsmu nekad redzējis .

Re: Ir ceturtā versija, un tā diemžēl laikam būs pati galvenā. Man gadījās būt šī kāršu namiņa, ko sauc par veikalu, būvbedrē tad, kad bija uzsliets pagrabstāvs. Tur bija kaut kas gadījies ar ūdeņiem un tika runāts par kvalitāti. Bet – konstruktīvā daļa te ir šāda. Katrai ēkai ir divas galvenās sastāvdaļas – pamati un jumts. Jums nav jābūt speciālistam, vienkārši fiziski iedomājieties, ka blakus veikalam noliek nesamērojami smagāku jaunu celtni. Veikala pamatā ir plātne, ko tur kolonnas. Bet tā lielā māja, ko tur blakus rāva augšā, atstāj ietekmi uz grunti. Daudz smagāka būdama, šī ēka spiež blakus esošo grunti uz augšu. Tā ir elementārā fizika. Pietiek telpiskai, ar fermām un saitēm savienotai rāmja sistēmai vienā vietā izļodzīties, un panelis sāk slīdēt nost. Paneļa atbalsta laukums nav lielāks par 12 centimetriem. Panelis noiet lejā, un sākas brukšana. Sākas ķēdes reakcija, nostrādā domino princips. Ja konstrukcija būtu monolīta, būtu drusku savādāk. Bet telpiskās, karkasa ēkās, saliekamajā variantā mazākā šūpošanās, mazākā kustība draud izjaukt konstrukciju.

Tēma: Zolitūdes Maxima iebrūk jumts

Uzskatu, ka ziedošana ir atbalstāms un labs darbs, kur reāli var palīdzēt visi. Īpaši labi, ja to dara kāda organizācija.

Ziedot privātpersonām gan jāuzmanās, man vienreiz zvanīja no policijas un informēja, ka es esmu ziedojis personai, kas izrādījās krāpnieki un prasīja vai es rakstīšot iesniegumu. Atceros, ka ziedojumu šī persona man prasīja ar vēstules palīdzību portālā draugiem.lv

Lasītākie raksti

Jaunie raksti