farruhs rakstīja: Čaļi (t.i. new iAuto), rādās, ka jums te nekas nesanāks.
Jums jāgaida paaudžu maiņa, jo vecajiem šeit vairs nav interesanti. Nu vienīgi Pirmais laikam te eksistēs līdz savai pēdējai stundiņai, mācīdams visādus zaļknābjus.
P.S. Par to jūsu statistiku - t.b. n-tajiem K, vnk smiekli nāk.
Īsāk sakot - te viss ir vēl lielāks fufels nekā pirms pārmaiņām.
Gribētu novēlēt, lai jums veicas, bet ne šoreiz. Labāk, lai mūsu smilšu kaste nosprāgst dabīgā nāvē.
FIN
Kaut kādi teksti, kas pilni ar sarkanajām zvaigznītēm mums tiešām nav vajadzīgi. Šeit nav verbālā miskaste
Bet sakarīga diskusija gan!
Tā kā, ja daži var tikai spamot, tad paldies, bet ne šeit.
Katrā ziņā no vecajiem lietotājiem ir ļoti daudzi, kas raksta retāk, bet kompetenti un ar pamatotu viedokli, kas protams priecē!
M77 rakstīja: Skatos jums te forša RISEBA reklāma - kurai sākumā parādās feikais X, uz kura uzspiežot, protams, atveras attiecīgā lapa. Īstais reklāmas novākšanas X parādas vien pēc vairākām sekundēm. Viltnieki!
Paldies par info, pateikšu, lai noņem!
Avāriju analīzes noteikti turpināsim + vēl liksim klāt teoriju
Lūk vēl viens solis uzlabojumu virzienā:
Uzlabojumi valsts autoceļu uzturēšanā www.iauto.lv/... 
DekstersFF rakstīja: Ja pat spama topiku sāk rediģēt, tad toč te vairs nav labi, nu gandrīz kā Ziemeļkorejā.
Nemēries ar krāniņiem un viss būs labi.
siii rakstīja:
iAuto rakstīja: Kas uzvarēja Slapjajā iAuto tautas bumbā?
Latvijas Mazda klubs
Būs jāpiešķir kāda papildus balva 
Paldies par pozītīvajām atsauksmēm gan iAuto, gan epastos. Tas motivē turpināt.
Jauns raksts - Avārijas 4 komentāri no Didža Kalnieša
www.iauto.lv/...
Ja arī Tu jūties spēcīgs šajā jomā, sūti uz iAuto savu rakstu
iAuto @ iAuto.lv
Kas uzvarēja Slapjajā iAuto tautas bumbā?
Pirmais rakstīja:
iAuto rakstīja:
GB12 rakstīja:
A par ko tad šoreiz Vadonis apvainojās?
No šodienas iAuto jau ir četri administratori, kas labo vai dzēš neatbilstošus komentārus. Deksteram tika dzēsti divi. Viens, kurš saturēja nepatiesu informāciju un otrs personas goda aizskarošs
Vo pļā... Te jau katrs otrais komentārs satur nepatiesu informāciju....
P.N.
Laiks rādīs kurš būs ieguvējs
Tika minēts it kā fakts no iAuto ziņas, kas nebija patiesa.
Bet galvenais, ka mēs šeit negribam miskasti un ķengas
GB12 rakstīja:
A par ko tad šoreiz Vadonis apvainojās?
No šodienas iAuto jau ir četri administratori, kas labo vai dzēš neatbilstošus komentārus. Deksteram tika dzēsti divi. Viens, kurš saturēja nepatiesu informāciju un otrs personas goda aizskarošs
IkdienasViesis rakstīja: Vajadzētu kaut kadu kopstatistiku par bijušajiem un esošajiem lietotājiem savilkt. Tas varētu būt interesanti. Pats pa pēdējiem - ap 10 gadiem , iauto esmu iegriezies itin bieži....
esošais iAuto forums ir diezgan primitīvs, par šādām lietām varēsim runāt rudenī pēc atjauninātā foruma.
GB12 rakstīja:
Pirmais rakstīja: OOO, pizgec... Vadons *******renizējies...
Gribi par to parunāt?
Skarbi, bet kaut ko nākas upurēt.
Ja pārdomā, gaidām atpakaļ
!
DekstersFF rakstīja: Tad nejautā, kas vēl vajadzīgs, kamēr neesat salabojuši jau esošo čupu ar ieteikumiem. No tā joprojām 90% nav. Ir salikts atpakaļ tikai Lielo Izmaiņu rezultātā sačakarētais.
Nu, vienīgais,kas ir labi, tas ir kaut necik jaunas ziņas.
Paldies Dekster!
M77 rakstīja: Ô, jā - nebija velti! - t.i. atkal sastapu šo:
iAuto.lv auto ziņas, auto forums, jaunumi, autonoma, auto sludinājumi, izklaide Forum Error
Error Code: 22
ERROR: An error ocurred while querying the database.
[ Go Back ]
Šo protams salabosim, bet augustā. Augustā plānojam parprogrammet forumu, lai var foto, video ievietot
Un vēl vairākas lietas, protams, šo.
Pirmais rakstīja: Veikalā
Ja jau jautā, tad droši vien nav kurā katrā veikalā
DekstersFF rakstīja:
GB12, beidz lamāties ! Kas tie par tādiem vārdiem 'brīnīties' , 'nenormālu' un vēl tas 'mest'.
Pilni teksti ar brutalitāti un vardarbību... metīs viņš, redz.
Izskatās, ka kāds tomēr ir uzmetis lūpu!
Labāk pasaki vai mums bija jegā pēc Tavas sūdzības bloķēt AirBaltic reklāmu, vai arī problēma bija Tavā adblock? Sazinājies ar Smartad?
iAuto turpina avāriju analīzi:
AVĀRIJA 4. Grāvī labāk nekā morgā...
www.iauto.lv/... 
DekstersFF rakstīja: Klau, nosaukt kretīnu par kretīnu ir lamāšanās ??
Tad taisi jaunu devīzi- iAuto-maigo portāls.

[c]DekstersFF rakstīja:
...? Kāpēc drīkst popularizēt pārkāpumus , uzspļaujot cityu interesēm, bet komentārs, kurš vērsts pret tādu lietotāju, ir slikts?
Paskaidroju vēlreiz
problēma nav tajā, ka Tu vērsies pret vienu vai otru viedokli, lietotāju, bet Tevis lietotajā prastajā valodā - lamāšanās.
SmartAD rakstīja:
DekstersFF rakstīja: ... baltic reklāma, kurai noņemamais krustiņš slēpjas.
Dekster,
Lai mēs varētu noskaidrot problēmas cēloņus, lūdzu, atsūtiet pārlūka nosaukumu un versiju uz adresi alex@smartad.lv
Ar cieņu,
Aleksandrs
Smart AD
Info no iAuto.
SmartAd ir reklāmas nodrošinātājs AirBaltic kampaņai.
Šobrīd šī kampaņa ir apturēta.
DekstersFF rakstīja: iAuto jaunumi ir smirdīga cenzūra un tik pat smirdīga baltic reklāma, kurai noņemamais krustiņš slēpjas.
Phe... laikam tik tiešām jūs cerat ar tizliem gājieniem baigi uzvārīties.
Dekster! Ja Tu nemāki rakstīt neapvainojot citas personas vai pareizāk sakot lamājoties, tad nedari to iAuto, bet raksti savā mājas lapā parakstot ar savu vārdu un uzvārdu. Kā saka, atbildi par saviem vārdiem.
Mēs ļoti cienam iAuto lietotājus, bet sagaidām arī tādu rīcību pretī.
Viena no iAuto negatīvajām pieredzēm bija tieši lietotāji, kas lamājās un izsmēja citus lietotājus. Tāpēc arī daudziem negribējās rakstīt forumā.
Tā vairāk iAuto nenotiek un nenotiks.
Droši raksti visu, kas patīk un kas nepatīk, bet publiskajā vidē domā līdzi, ko raksti.
PS: par airBaltic reklāmas bannera pārmetumiem piekrītu, mēs reklāmdevējiem par to izsakām pretenzijas un apstādinām šādas kampaņas.
Pirmais rakstīja: vai tad tiešām vēl kaut ko vajag????? megaportālam taču tāpat jau ir gana apmeklētāju
Kas Tev ir Pirmais? Kāpēc Tu visu laiku gribi kasīties??
DekstersFF rakstīja: Klau, vai tiešām tik grūti uzlikt tā, lai no pirmās lapas uzreiz pie raksta var ieiet komentāros un nav 2x jāspiež ,lai tiktu tur, kur vajag? Es saprotu, kliķšķi svarīgi, bet nu tāpēc nevajag palikt par sīkaļām.
Mazos labojumus veicam, kad tie ir vairāki. Pa vienam ir baigais čakars. Tā kā uztaisīsim.
Jāiet tālāk! Kādi priekšlikumi nākošajiem uzlabojumiem iAuto?