Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 199 >

Tēma: Cik un kādās daļās, republikās pēc kara sadalīsies Krievija!?

Tad vēl strīdīgās teritorijas Kuruļu salas Japānai. Būtu jāmainās arī Kēninsbergas statusam. Biju šo palaidis garām, bet, it kā, bija 50 gadu periods noteikts padomju savienība - šis jāpārbauda, interesanti.

Tēma: Cik un kādās daļās, republikās pēc kara sadalīsies Krievija!?

Es biju Maskavā 2019.gadā, nemanīju armēņus. Tagad Armēnijai ar krieviju būs stipri citādas attiecības pēc Karabaha atgriešanās Azerbaidžānas robežās.

Tēma: Cik un kādās daļās, republikās pēc kara sadalīsies Krievija!?

Līdz 2025.gadam?

Tēma: Fotoradars mazliet uz sekundi parsniedzu atrumu

Sods nāk no +14 km/h, ja +13 km/h tad nebūs

Tēma: Cik un kādās daļās, republikās pēc kara sadalīsies Krievija!?

Čečenija Ingušija Dagestāna Tatarstāna

Tēma: Cik un kādās daļās, republikās pēc kara sadalīsies Krievija!?

Es saprotu, ka kartes līmenī tas jau ir noticis, to tad arī paņems. Bet neredzu, ka Sibīrijas vai Urālu republika varētu nodibināties!

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Viss notiek, dzēsts un bloķēts.

Tēma: Kādas tagad ir malkas cenas? Iesaki malkas piegādātāju?

Ar malku kurinu pirti!  Pirmajā kara dienā nogriezu gāzi un tad kaut kā ar esošo krāsni, kamīnu izvilku. 2022.gada rudenī- ziemā, kad Elektrum ienāca pirmie kuģi atslēdzu gāzi atpakaļ un piekurināju klāt ar malku.

Tēma: Kādas tagad ir malkas cenas? Iesaki malkas piegādātāju?

Beramais 1m3 malkas ir krāmētais 0.7m3  Cenas tirgū alkšņa malkai 43 eur par berkubu 60 eur par krāmēto kubu + pvn

Tēma: Kādas tagad ir malkas cenas? Iesaki malkas piegādātāju?

ZS maksā krāmētais m3 malka jauktā vai arī alksnis 60 eur m3, 35 cm garumā vai vairāk. Mercedes var sakrāmēt līdz 10m3 + Jūrmala ceļš 50 eur ja ved mazāk, ja pilnu kravu tad 20 eur.

Tēma: Atsauksmes par robotu zāles plāvēju ORBEX

Pats galvenais pretargumts, ko es dzirdēju no citiem, ka Orbex ir lēts sūds, tad tas ko es varu teikt tagad, jā ir lēts, bet nav sūds, ir pat ļoti labs. Mans + un - kopsavilkums uz doto brīdI par Orbex 900: Plusi 1. Reāli strādā, labs visurgājējs, tiek pāri un apiet sķēršļus. 2. Vadās caur internetu, var plānot darba laiku aplikācijā utt. Visas darbības fiksējas žurnālā 3. Ar bateriju 5 strādā no 2.5 līdz 3h. Lādējas ap 1h 4. Saliku sarežģītu konfigurāciju ar salām, kur nedrīkst pļaut, pagaidām tīri labi tiek galā. 5. Interesants un elementārs zonas plānojums, lai gan zona šeit būtu nepareizi lietot. Proti, var uzlikt, kurā vietā no perimetra vada tas sāk pļaut un tādejādi vari dabūt pļāvēju vismaz sākumā, kur vēlies. 6. Var regulēt pļaušanas augstumu, kas svarīgi ir sausajā laikā. Mīnusi 1. Prieksējais ritenis jātīra biežāk, ja laid garākā zālē. Sakrājas tur un labāk jau noņemt to zāli 2. Nav saucamā Mājas vada, pa kuru var ātrāk atnākt mājās, varbūt vēl kaut ko tur var izdarīt kā citiem robotiem. Orbex vadās pēc perimetra vada un pa to nāk atpakaļ. Ja ap kādu objektu ir cilpa, tad pēc tās apiešanas pamet to un meklē tālāk mājas vadu. 3. Vienīgā drošība, kas ir PINS. Respektīvi nozogot tam nav sirēnas un zaglis teorētiski bez pin to nevarēs palaist. 4. Raksta, ka 62 Db, jaskatās datos kā pērejiem, sajūtu līmenī liekas, ka ir skaļāks par Gardena, bet klusāks par Shtil Vēl janovērtē, cik vienmērīgs būs pļāvums jaunajā sarežģītajā zonejumā.

Tēma: Atsauksmes par robotu zāles plāvēju ORBEX

Ir safilmēta pirmā daļa, jamontē

Tēma: Atsauksmes par robotu zāles plāvēju ORBEX

Tas arī būs

Tēma: Kādas tagad ir malkas cenas? Iesaki malkas piegādātāju?

80 eur par krāmētu kubu ir daudz, tas ar pvn?

Tēma: Eiroparlamentāriete grib ieviest B+ tiesības SUV

Uz plānveida civilizācijas skaita samazinājumu viss arī iet

Tēma: Eiroparlamentāriete grib ieviest B+ tiesības SUV

Katrs jūk pa savam. Būtībā var redzēt, ka brīvajās demokrātijās ļoti labi attīstās kreisas idejas un komunisms.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Bet man jāpērk vēl trešais, saki kādu viņi tirgo un pa cik?

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Žēl, ka viņi neuzrakstīja atsauksmi, vārētu argumentēti pārrunāt, kas nepatika. Man pagaidām viss labi un pirms 30 minūtēm nopirku otru.

Tēma: Kā mani piečakarēja saules paneļu licēji, atsauksmes

Tas pareizi + vēl asa konkurence. Labā ziņa, ka tagad tāda ir un bums ir pāri.

Tēma: Kā mani piečakarēja saules paneļu licēji, atsauksmes

Jā, fiziskām personām ir vērā ņemams atbalsts, juridiskām tāds nav.

Tēma: Atsauksmes par robotu zāles plāvēju ORBEX

Atpakošana, kas Orbex nāk līdzi

Tēma: Vai Dacia izdosies piedāvāt elektroauto par 11 000 eiro Vācijas tirgū?

Te video apskats

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Paldies, viss dzēsts

Tēma: Siltumsūksnis Gaiss - Gaiss, kāda pieredze, atsauksmes

eidis rakstīja: Gaisa sausināšanās ir objektīva - gaisam atkarībā no t mainās mitrumietilpība. Attiecīgi -20C gaisu uzsildot uz +20C tas būs ļoti sauss. Darbojas ar jebkuru ierīci. Gaiss - gaiss ss lielākais trūkums IMO ir putekļu virpināšana. Elpceļiem netīk šis

Manā izpratnē tas tieši ir pluss, jo tie putekļi savācas filtrā - sietā, kad es to mazgāju esmu pateicīgs, ka tas viss tur ir savākts.

Tēma: Siltumsūksnis Gaiss - Gaiss, kāda pieredze, atsauksmes

Jā, Taimera iestatījumi vienā brīdī vienkārši saglabajās un ir aktīvi.

< 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 199 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti