Ķīnā jau bloķē, jo vietējie aktīvisti sāka koordinēt visādus politiskos jautājumus
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Ķīnā jau bloķē, jo vietējie aktīvisti sāka koordinēt visādus politiskos jautājumus
Google Meet Neesmu vēl lietojis, papildināšu laika gaitā, bet pagaidām izskatās vislabāk!
Microsoft Teams
Tagad esmu kā klausītājs, viss atvērās interneta pārlūkā, lai pieslēgtos neko speciālu nevajag.
Prezentācijas rāda labi, bet kad pieslēdzās runātājs ar video, tad tas bija salīdzinoši graudains. Ir reāli slikta kvalitāte video runātājiem, Zoom bija labāka.
Patīk, ka lai izteiktos man piedāvā iespēju pacelt roku un moderators dod vārdu. Jāatceras pašam ieslēgt mikrofonu.
Ir sapulces čats.
Jocīgi, ka jebkuram konferences dalībniekiem ļauj pārņemt tās vadību.
Ir dažādi plāni:
Microsoft Teams Bez maksas 300 dalībnieku līdz 2021. gada 30. jūnijam, 60 minūtes līdz 2021. gada 30. jūnijam
Microsoft 365 Business Basic 4,20 € par lietotāju mēnesī (gada saistības) bez PVN, līdz 300 dalībnieku, līdz 24 stundas
Microsoft 365 Business Standard 10,50 € par lietotāju mēnesī (gada saistības) bez PVN
Office 365 E3 19,70 € par lietotāju mēnesī bez PVN.
Zoom!
Kas ir BEZMAKSAS (uz doto brīdi)?
You are currently on a Basic Plan (Free). 40 minutes time limit on meetings with 3 - 100 people.
Zoom Pro maksā 14,99 USD mēnesī. Ja maksā par gadu, tad 12.49 USD mēnesī
Host up to 100 participants for 24 hours
1GB of MP4 or M4A cloud recording
Manage your users or groups with feature controls
Te piemērs no Zoom maksas konta intervijas ar SM ministru (tuvplāns jau ir montēts):
Plusi: Var izvēlēties dažādus runātāju video izkārtojumu Var uzlikt automātiski, ka runātājs ir lielākajā ekrānā Var ierakstīt video Diskusijas dalībnieki var ērti dalīties ar savu ekrānu -prezentāciju. Turklāt nerāda pārējo saturu, kas ir atvērts uz Desktopa. Visu augstāk minēto diskusijas organizētājam ir viegli vadīt (bez iepriekšējas apguves)
Tas mums mantojums no Draugiem grupas, vajag ZIP labojumus 170 stundu apjomā veikt! Labojumi, XML importi un eksporti, CMS uzlabošana utt
Iesaka vēl Google Meet. Zoom bezmaksas versijai bija ierobežojums līdz 10 cilvēki un līdz 45 minūtes.
Es tagad piedalos šajā kursā: Digitālā mārketinga satura veidošana - Biznesa augstskola Turība - Profesionālās izaugsmes centrs kursi.turiba.lv/viaa-5-karta/digitala-marketinga-satura-veidosana
Lai mēs varētu visi 21.Feb sarunāties, viens otru arī redzēt (tai skaitā braukšanu) piedāvāju Zoom! Te gan ir ierobežojums skaitliski un laikā! Otrs variants iet YouTube vai Facebook tiešraidē, bet tad video būs tikai man un pārēji varēs tikai komentēt, kas nav tik ērti. Līdz ClubHouse audio istabai vēl jāpaciešas!
Interesanti vai kādam no iAuto lasītājiem šobrīd mājās ir tikai bezmaksas TV apraide?
Rudenī nācās atcerēties par tās esamību, jo uz brīdi nebija internets pie TV. Atradu gan adopteri TV kartei, gan pašu karti un pat digitālo antenu. Un tiešām strādāja un rādīja: LTV1 LTV7 Re:TV un SportaCentrs TV
Tā kā nav sacensību nebūs rezultāti, bet par foto un video piekrītu
Man tagad Samsung Galaxy Note 20 5G
Daži jau esam tā kā viss notiks. Aicinu vēl pieteikties un atgādinu, ka dalība ir bezmaksas. Pulcēšanās nebūs, jo katrs būs savā auto un varēs braukt pa trasi. Paņemiet līdz tējas termosus un maizītes. Ieskandināsim iAuto 20gadu jubileju godam un droši.
Tieši tā, jau šobrīd trasi slēdz ciet dienas vidū, ja ir saulains.
Tie kas ir bijuši mūsu pasākumā, zina, ka viss būs labi
un droši.
Lūdzu rakstām skaidri, kas ir gatavs piedalīties, lai zinu ko darīt ar rezervēto laiku?
Latvijas Gada auto testa diena Molā tiek plānota 4.septembrī (sestdiena) no 11:00 līdz 18:00!
Tur jau tā ideja ir uzlabot savas prasmes braukt ziemā. Izvēlies sev atbilstošu ātrumu, tās nav sacensības. Es arī braukšu ar savu auto, kuru neplānoju sasist. Tieši tā ir mācīšanās braukt, bet vēl svarīgāk ir saprast ko tavs auto un riepas var.
Vai un kurš tiek šo svētdien 21.02.2021 10.00-13.00 uz iAuto foruma lietotāju braukšanas iemaņu uzlabošanas pasākumu?
Varbūt šo sestdien vai svētdien kāmer ir sals no rīta?