ursis rakstīja: virtunes no ,vai at...
pēc samaitības pakāpes ![]()
ursis rakstīja: virtunes no ,vai at...
pēc samaitības pakāpes ![]()
Nezinite rakstīja:
ursis rakstīja:
Bucefals rakstīja:
Pirmdienis rakstīja: Bucefalss...kas ir ar 19.to ????
Divi galdi ir norezervēti 2. (pīpētāju) stāvā uz 19:00 vakarā.
vienkārši šo infu vēl neesmu ielicis pasākumu topicā. Tur tad nu arī iepostēšu.
a ko dariit man nepiipeetaajam
suukaataaji,piedodiet piipeetaaji vareeja speeleet nepiipeetaaju staavaa..
jā!
Virtuves nosūcējs arī ir laba štelle ![]()
ursis rakstīja:
Bucefals rakstīja:
Pirmdienis rakstīja: Bucefalss...kas ir ar 19.to ????
Divi galdi ir norezervēti 2. (pīpētāju) stāvā uz 19:00 vakarā.
vienkārši šo infu vēl neesmu ielicis pasākumu topicā. Tur tad nu arī iepostēšu.
a ko dariit man nepiipeetaajam
suukaataaji,piedodiet piipeetaaji vareeja speeleet nepiipeetaaju staavaa..
Aizejs nopērc nestandarta gāzmasku!
Manis nav!
Pakeda spama guru kopiena , lai dvēseles prostrācija ar Jums !
Bucefals rakstīja:
Ozz rakstīja: Diabeetikjiem tagad jau baigi krutaas masiiniites-pasas nosaka cukura liimeni un pasas iesauj attieciigo devu...
Viendien redzeeju kaa divi frukti stacijas tunelii uz trepeem devu vaariija-
karotiite, skjiltavinja, uudentinsh-viss "prijom"
Klau, pastāsti man nezinošam - prieks kam to brīnumu vāra, un kā viņu pēcāk vārošu iekšā dabūn?
Uz biļitena saki
A karote tev ir ?
Ozz rakstīja: Diabeetikjiem tagad jau baigi krutaas masiiniites-pasas nosaka cukura liimeni un pasas iesauj attieciigo devu...
Viendien redzeeju kaa divi frukti stacijas tunelii uz trepeem devu vaariija-
karotiite, skjiltavinja, uudentinsh-viss "prijom"
Ozz tu ar 240 pa stacijas tuneļiem vālē?
ursis rakstīja: taaks esmu gotavs uzklausiit korifeju Peerkonjonkuli.
Nedis ja
interesanti ka probas ar šiem 2,3 motoriem ir tieši VW autiņos
pozitiivais rakstīja:
perkons rakstīja: Un vispār es atnācu ar mieru!
A jūs kā gaiļi metaties virsū
tikko vienu pērkonu nolaidu pa trubām
O kases turētājs uzradies......
PN ![]()
Ozz rakstīja: ma.u.kas ir iistaa lieta, kas SZ tur piesaista...
kad kundzei saap galva un vinja gulj-tad var nokaapt lejaa, un turpat, podjezdaa...
Neies tak to 20 ls deelj Dziivesbiedri mociit
Ozz , a tu mums esi komplekso risinājumu piekritējs?
Un vispār es atnācu ar mieru!
A jūs kā gaiļi metaties virsū ![]()
Ozz rakstīja: Peerkons biksees!
Kas tevi izbrīna, nevaru es kā tehniskais personāls Vecmilgrāvja med. iestādē figulierē baltā halātiņā. Madeki mājas lapā pacientes sūdzas, ka veicot tomogrāfiju dotā iestādē , viņas ir pārdzīvojušas spēcīgu šoku vērojot pilsoni O kā tas veic tehniskas manipulācijas ar neadekvātām kustībām ,izklupieniem un pieliekšanos ( šai mirklī paverās šokējoši skati kas emocionāli sagrauj prtējo dzimumu).
Pirmdienis rakstīja: eu nu ursis tagad konsultejas, busss smagi
Nav manīti psihoteirapeiti ar tehnisko izglītību ![]()
Sviestc rakstīja:
perkons rakstīja:
Sviestc rakstīja: Zipsnis ir Ampampiņš!!!
Nomaini sasmakušās skaidas
kādas vēll skaidas..
aizej pats un spogūlī paskaties..
Ja neguli tad izvelc roku no mutes, nesanāks tev nekāds ziemas miegs , pat trankvilizātori nepalīdzēs meditējot pie Volvo oriģinālajām galvas skrūvēm!
Pirmdienis rakstīja: kujopaaa
Pirdienis ko sprēgā, kur palicis vieplis ar priedes koka beisboleni ?
Pirmdienis rakstīja: nekur nav tik labi kaa Audiiii
****** neiespēju ![]()
Sviestc rakstīja: Zipsnis ir Ampampiņš!!!
Nomaini sasmakušās skaidas ![]()
Ideots rakstīja: perkons, Miluliti.......sveikas!
Ko nu?
Man tagad reveransā izliekties ![]()
Hi visiem !
Laiks iet , jauns gads sācies , a te tās pašas sejas
perkons rakstīja:
ursis rakstīja:
perkons rakstīja:
Pirmais rakstīja:
perkons rakstīja:
Pirmais rakstīja: vai kāds nav te manījis kādu audī ekspertu????
a Volvo eksperts te ir bijis?
volvo eksperts te vēl bija darbdienas beigās - piekāp atkal rīt, moš jamais nebūs aizgājis uz garāžu ņemt nost galvu
a man vaig zināt vai audī 2.3 motors ir laps....
5 cilindru motors , gana jaudīgs bet vājā vieta galva, mēdz deformētie pie slodzēm. Tādi pīrāgi.
slima sunja murgi
SLIMI MURGAŅI SUŅI
Ursi, vēlies par to parunāt?
ursis rakstīja:
perkons rakstīja:
Pirmais rakstīja:
perkons rakstīja:
Pirmais rakstīja: vai kāds nav te manījis kādu audī ekspertu????
a Volvo eksperts te ir bijis?
volvo eksperts te vēl bija darbdienas beigās - piekāp atkal rīt, moš jamais nebūs aizgājis uz garāžu ņemt nost galvu
a man vaig zināt vai audī 2.3 motors ir laps....
5 cilindru motors , gana jaudīgs bet vājā vieta galva, mēdz deformētie pie slodzēm. Tādi pīrāgi.
slima sunja murgi
SLIMI MURGAŅI SUŅI
Pirmais rakstīja:
perkons rakstīja:
Pirmais rakstīja: vai kāds nav te manījis kādu audī ekspertu????
a Volvo eksperts te ir bijis?
volvo eksperts te vēl bija darbdienas beigās - piekāp atkal rīt, moš jamais nebūs aizgājis uz garāžu ņemt nost galvu
a man vaig zināt vai audī 2.3 motors ir laps....
5 cilindru motors , gana jaudīgs bet vājā vieta galva, mēdz deformētie pie slodzēm. Tādi pīrāgi.
Pirmais rakstīja: vai kāds nav te manījis kādu audī ekspertu????
a Volvo eksperts te ir bijis?
...............radzes lidojot ārā skrāpē spārnus..
Sviestc mums izrādās ir enģelis
Eh tie ieilgušie ziemasvētki!
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5