biju no riita zagarkalnaa.kalns bija perfekts,laiks ideaals,tikai zagaram ar tiem paceelaajiem probleemas.straadaaja tikai viens,kameer nebija cilveeku viss bija ok bet veelaak ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam















