Galvenais rakstīja: diffa bloķis, cik zinu, standartā nenāk nevienam apvidniekam, un kaut tu pērc vispilnāko komplektāciju, viņš tik un tā jāpasūta. Tātad vienam ir paņemts pie pirkšanas, otram nav - elementāri
Džipiem visiem ir diff lock, nejauc ar SUV vai parketniekiem.
[c]anonimikis rakstīja: pēc valsts un privātas partnerības (VPP) shēmas
Man patīk šis vārds- SHĒMA 


snow rakstīja:
klau ja iedodu patrol VIN vai vari pateikt kas pa auto?
P.S. Priecigas !!!
Ja iedosi Patrol šasijas nr, tad tas noteikti būs Patrol
.
Ko gribi? Vēsturi?
Ja būs pie mums apkopies tad servisā visu izstāstīs.
Ja jau kopts traktorcentrā, tad paprasi šiem pa cik var pārdot un tad paskaties kādu cenu esi ielicis te 

7 eiras patalogs par visneejošāko Nissan tirgū uzreiz pēc Tino.
Dzinējam pielikts Common Rail's (EURO 4, jauda tā pati
)
Izmests 2din 6CD, ielikts 1 CD 1 din+DVD ar NAVI disku, bez TV, protams.
Uzlikts oriģinālais kruīzs, bet man domāt, ka iekš DE vienmēr ir bijis tāpat kā NAVI, tikai igauņu bāleliņi LV nedeva.
Var dabūt arī iekš LV 5 vietīgu, nevis tikai 7 vietīgu.
Tas laikam arī viss.
No vienas puses diemžēl, bet no otras puses, vienīgais tāds pilnīgs bezceļnieks vien ir palicis. Nezinu tik, kas būs jaunajam 100tajam.
Es par Jazz, kaut vai vecs modelis, nakuj to nabagu bulku vāģi. Turklāt, ja ilgi strādāsi un šefs piedāvās izpirkt auto, Jazz varēsi arī pārdot, Škodai būsiet pēdējie īpašnieki.
deksters rakstīja:
bummerr rakstīja: iemet bmwpower'aa moz reaalaaki pirceji bus
Tak bail, zinātāji noēdīs bez sāls. Te jau var vismaz pirksteļus staipīt-karbons, melnie griezti... kaut kāda mistiska garantija....
Melnie griezti... ibio, nigeri baga'zniek'a sagriezti vai griesti melni, hu. paimjosh
mx_black rakstīja: vai tik shim 330Ci nebija kaada saistiiba ar legendaaro powera useri bestmenu?
Kas vainas Bestmenam
Normāls čoms 

P.S. Ja kādam vajag auto no DE, tad www.bmwpower.lv lietotājs Bestmens jāmeklē.
www.iauto.lv/...
Varbūt ar šo var sarunāt
Vieglāk būs laikam līgavu citu noīrēt
seaman rakstīja: kur ir kaukada info par jauno x-trailu? neatrodu ne norde, ne motorcentrā
Dažas bildes:
fotki.lv/...
Cena no 16450-25250 LVL
Dzinēji:
2.0 141 zs 6m/t vai CVT
2.0 dCi 150 zs 6m/t vai 6A/T
2.5 169 zs 6m/t vai CVT
2.0 dci 173 zs 6m/t
[c]VWfans rakstīja:
Man jau arī uz vakara pusi uzmanība sāk zust...
Kā Tiida? Tas tak biji vakar Tu vakarā, kas viņu pētīja? Vai es ko jaucu?
smaidiigais rakstīja:
VWfans rakstīja:
nomiks rakstīja:
VWfans rakstīja:
Ieguldot tagad 4500 latus, nākamā gada martā var izcelt 7000 latus.
Viagris rakstīja līdz 2007. (nevis 2008.) gada martam jeb līdz laikam, kas pagājis pirms 3,5 mēnešiem!
Man jau arī uz vakara pusi uzmanība sāk zust...
Bet, ja runā par Nissan-Qashqai, ļoti patīkams ir 2 litru benzīnnieks ar variatoru, kurā par 15 tūkstošiem latu ir pieejams viss, kas vajadzīgs pilnai laimei... Tamdēļ nemaz nav jāgaida to dārgo dīzeli ar automātu...
bet patēriņš??
2.0 dCi a/t nāk tikai ar pilnpiedziņu, klīrens ar tikai 18cm dīzelim, patēriņa starpība ar variatoru neliela, cenu starpība 1200Ls
nomiks rakstīja:
VWfans rakstīja:
Ieguldot tagad 4500 latus, nākamā gada martā var izcelt 7000 latus.
Viagris rakstīja līdz 2007. (nevis 2008.) gada martam jeb līdz laikam, kas pagājis pirms 3,5 mēnešiem!
Upss, pēc atvaļinājuma pirksti līki
(es pēc Japāņu kalendāra)
toyuga rakstīja: Jautājums - vai viagrim arī ir kaskaiši dīzeļi ar automātu ? Motorcentrs pirmos pārs šonedēļ saņēma bet manam paziņam , kurš pēc mana ieteikuma pasūtīja , vēl jāgaida. Varbūt var dabūt ātrāk..
P.S. Lai ņem jauno X-Trail, vismaz normāls auto un var dabūt uz augustu dīzeli automātu
Moš vari pabildēt? Salonu, motoru utt?
Atbrauc un paskaties pats nav fočika un tad arī atslēgas jāmeklē pie kā ir.
toyuga rakstīja: Jautājums - vai viagrim arī ir kaskaiši dīzeļi ar automātu ? Motorcentrs pirmos pārs šonedēļ saņēma bet manam paziņam , kurš pēc mana ieteikuma pasūtīja , vēl jāgaida. Varbūt var dabūt ātrāk..
Kā jau minēju no Vācijas Qashqai nedzenam pagaidām, tātad rindas kārtībā uz Martu 2007
Uggga rakstīja: viagri, ir paklīdušas baumas, ka Norde priekš sertifikācijas esot šo to no Mitsu saimes no US ievedusi...?
Tā ir vai tās tikai baumas?
Jaunais Lancer ir atvilkts, priekš kam un kādā sakarā nezinu, es tur nebāžos. Vai to vajadzēja darīt? Mans viedoklis- nē. Es vispār aizliegtu no US vest LV kaut ko 
captain rakstīja:
Raser rakstīja: Sam sebe rezhisjor
www.iauto.lv/...
skaic no getciem jabaidaas
Bet to Getc jau tik daudz, cik banānu mūsu valstī 
Kindzulis rakstīja: tapeec ka shobriid priekshmetu saakshu atgaadinaat ja neizguleesjos nah....
Arī precēsies 07.07.07 

