Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 249 >

Tēma: Šoziem jau -20. Simtiem dīzeļu sasaluši un nevar izbraukt?

o jā, smirdīgs pagalms, kas var būt labāks par to.

Tēma: Šoziem jau -20. Simtiem dīzeļu sasaluši un nevar izbraukt?

Nez ko tiem dīzelistiem tās degvielas lampiņas spīd, te nu bija biezie. Nez ko tiem EV braucējiem būtu jādara, lai nebūtu centa mīlētāji? Mainīt reduktorā eļļu reizi 10k nevis 100k vai vispār nekad? Mainīt akumulatorus aiz neko darīt. Ko vēl?

Tēma: Šoziem jau -20. Simtiem dīzeļu sasaluši un nevar izbraukt?

Pusapgrieziens 4taktu motoram tā kā skaidrs, pielec tiklīdz pirmais virzulis sasniedzis augstāko punktu nevis kamēr visi virzuļi jau tur pabijuši.

Tēma: Šoziem jau -20. Simtiem dīzeļu sasaluši un nevar izbraukt?

strāvu pamēri

Tēma: Šoziem jau -20. Simtiem dīzeļu sasaluši un nevar izbraukt?

Totālas muļķības, tātad ģenerators ir jāmaina nevis akumulators. Ja ģenerators nespēj lādēt akumulatoru tad arī bus attiecīgs paziņojums. Un kā jau minēju aukstumā to akumulatoru nemaz neizlādēt, tas nespēj atdot visu lādiņu un ja nepielieks uzreiz tad tukšs tāpat nebūs un no lādēšanas uzsilstot atkopsies.

Tēma: Vai EV nākotne ir benzīna dzinējos ?

Norvēģijā kaut kā popularitāte zūd, nez ko tā.

Tēma: Netrafarētie Policijas auto bizness vai kārtība Latvijā?

Raksti lūdzu latviski, neko nevar saprast.

Tēma: Netrafarētie Policijas auto bizness vai kārtība Latvijā?

Šis psihopāts sapņo, ka visi cilvēki kļūs vienādi roboti bez emocijām un iestāsies komunisms. Nekādu spontānu rīcību. Kā filmā Equilibrium (2002). 

Tēma: Netrafarētie Policijas auto bizness vai kārtība Latvijā?

Ak jā pareizi, aizmirsu, ka runāju ar komunistu-anarhistu, kas pats spēj sevi aizsargāt, atšifrē un noķert jebkuru pāridarītāju. Nekādas varas pār godzemes suverēno pilsoni. Policija viņam un likumi traucē dzīvot. Dzer, brauc, pievienojies.

Tēma: Netrafarētie Policijas auto bizness vai kārtība Latvijā?

Ak vai suverēno pilsoni aizturēja ik nedēļu.

Dialogs 1:1 kā ar Bradypus, arī tiek piesaukti citplanētieši un cita pasaules kārtība:

VIDEO ⟩ "Es neattiecos ne uz vienu jurisdikciju uz Zemes." Policija aptur sievietes auto ar mistiskiem numuriem

Tēma: Ķīnas privātā uzņēmuma raķetes "Zhuque-3" nogāšanās Latvijas teritorijā netiek prognozēta

Netiek prognozēts, ka Saule rīt neuzlēks, bet visādi var gadīties. 

Tēma: Atmiņu stāsti par Domenikss autoservisu, kas apkalpoja Mercedes-Benz

Te var palasīties antidomenikss - Gadījumi | SliktsServiss.lv - pastāsti arī savu stāstu!

Tēma: Kas notiek ar Tesla Latvijas ziemā

Tak tipiska ideju zagšana no Top Gear, tiem arī šova pēc vajadzēja nolikt elektroauto, kaut nu jau paši brauc. Klikšķu medības. Auto jau nav vainīgs, ka lietotājs instrukciju neizlasa.

Tēma: Nedrīkst reklamēt gaļu uz Amsterdamas pašvaldības vides reklāmas stendiem

Tur loģika nedarbojas, tam plakanzemietim galvā ķīselis, kur pasauli pārvalda PVE (pasaules varenā elite) un viss tiek pievilkts klāt šai teorijai, lai cik absurdi tas nebūtu. Gors drošvien arī etilēto benzīnu aizliedza, tas taču bija super izgudrojums.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

un kara kurinātājs pseidopacifists Bradypus tajā skaitā.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Biežāk laikus paspaidi, kaut vai pats sev, tad arī pārpildīsies cookies un būs tev error.

Tēma: BMW Inchcape - BMW serviss Rīgā. Apkope, remonts un lietotāju atsauksmes

Kā garantija cauri, tā rādīties dīleru servisos nav nekāda vajadzība. Cerēt, ka kaut ko sataisīs ārpus garantijas kā labas gribas žestu ir naivi, dīlerim ir pajāt par zīmola reputāciju un neies tērēt laiku kašķējoties ar zīmola turētāju par klientu, jo vieglāk ir noslaukt naudu no klienta kā no ražotāja. Savukārt maksāt dīlera cenas(100eur/h) par salona filtra vai eļļas maiņu tur jābūt galvu saspiedušam.

Joprojām esam attīstības valstu sarakstā un ražotājiem neinteresanti, tāpat neko nepadarīsi. Ak nē uzsūtīsi PTAC, kā nobijās.

Tēma: Gribi braukt, bet jāgaida kamēr BYD auto izdomā uztaisīt - UPDATE

Un Māris vēl fano par ķīniešu brīnumiem.

Tēma: Kā mainās elektroauto distance Latvijā ziemā?

Ar negadījumu apdrošināšanu netiksi cauri, slēpošana nav negadījums tas ir ekstremāls sports, nekāda dopinga.

Tēma: Kā mainās elektroauto distance Latvijā ziemā?

Zemāka temperatūra palielina iekšējo pretestību un palēnina ķīmiskās reakcijas. Tas attiecas, gan uz Li-ion gan uz svina akumulatoriem. Ja nav akumulatora apsildes tad distance kritīsies ar koeficienu 2. Tā kā tas samazinājums vien virtuāls. Tas uz ko attiecas garantija ir SoH, jeb cik akumulators paņem pretī lādiņu salīdzinot ar jaunu. Tukšs akumulators arī ziemā ēdīs tikpat.

Tēma: Kā mainās elektroauto distance Latvijā ziemā?

Labāk tur ziemā nebraukt, tūristu slaukšana un pie tam vēl neatrodas ES. Ja kas gadīsies, tad vēl kratīs tevi uz Barselonu. Veselības apdrošināšanu ātri iztukšos. 

Ja mobilais patērēs internetu tas tev maksās €10+ par GB, pirms pāris gadiem tāds cipars bija par MB. 

Tēma: Šoziem jau -20. Simtiem dīzeļu sasaluši un nevar izbraukt?

Startēšana to nekādi pilnībā neizlādē. Pirmkārt zemās temperatūrās tas vienkārši nespēj atdod max strāvu un otrkārt pie lielas slodzes strauji nokrīt spriegums un drusku pietrūkst iedarbināšanai, bet akumulators pēc tam pastāv un spriegums atkal paceļas. Kaut vai CCA standarts mēra līdz akumulatora spriegums nokrīt līdz 7V, pie tāda sprieguma jau elektronika atslēdzas, kāda tur vairs aizdedze. 

Kam ražot atkritumus, ja vēl visu vasaru var ar to braukt un nepirkt pa deficīta cenām. Savam EV arī netaisos mainīt 12V akumulatoru pirms tas nesāk par sevi manīt, pagaidām nekas par to neliecina, “leca” arī pie mīnus 20.

Tēma: Šoziem jau -20. Simtiem dīzeļu sasaluši un nevar izbraukt?

Starta slodze ir vien 300A apmēram 10sek. Cik tas ir Ah? Kāda 1 Ah. Pietiks arī ar īsu braucienu to pielādēt. Drīzāk problēma ir ģenerators vai ELD sensors. 

Tēma: 3D printētas auto rezerves daļas, vai esat pasūtījuši? Atsauksmes?

Beidz filozofēt un iemet to piemēru. Visādu klipšu vai vāciņu, telefonu turētāju printēšana nav nopietni vērā ņemami piemēri. Runa ir par funkcionālām mehāniskām detaļām, kas tur slodzi un temperatūru. Izprintē termostata vai sūkņa korpusu un tad salīdzini. Nav šobrīd tas ekonomiski lietderīgi. 

Tēma: Šoziem jau -20. Simtiem dīzeļu sasaluši un nevar izbraukt?

Tā arī bija, nekur nākošajā dienā tas hlams neaizbrauca, tā arī palika mētājoties malā.

< 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 249 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti