Yetti rakstīja:
Kaksis rakstīja: Ja jau ir uztaisīti automātiskie zāles pļāvēji....
atsaucīti iedosi, vai vienkārši muldi?
da pa pillo tādu
pie mums kāda huskvarna ir manīta
Tēma: Zemes frēzes.
Yetti rakstīja:
Kaksis rakstīja: Ja jau ir uztaisīti automātiskie zāles pļāvēji....
atsaucīti iedosi, vai vienkārši muldi?
da pa pillo tādu
pie mums kāda huskvarna ir manīta
Tēma: Zemes frēzes.
druknais1 rakstīja: Mežam un Dārzam tirgo Oleo-Mac, MTD T 380 M esot ķīniešu dzinēji, bet mazākajam MTD 250 kaut kādi amerikāņu. Ar kādiem dzinējiem aprīkoti SILEX ? Vienu Krotu skatījos, nu ne visai. Vizuāli bija redzams, ka saimnieks savu agregātu neciena. Protams var jau trāpīties arī labi eksemplāri, bet pavasars tepat aiz durvīm.
naff MTD nekādu murikāņu motoru, naff
MTD ir pašiem sava motoru rūpnīca ķīnijā
bet tas namaz naff slikts, tas motors!
ražots pilnīgi jaunā fabrīķī, amurikānim stāvot blakus ar pletni
kamēr briggs motors ražots amurikā ar meksikāneru kleinajām roķelēm, un izmantojot vecumvecas technoloģijas
Tēma: Zemes frēzes.
MTD ir pašam savs ķīnīzeru endžins, aizgūts no Honda's...
Naff vienalga, kas tur apakšā stāv - transmisija var salūzīt, un tad MTD variants naff atskrūvējams vaļā, lai pastītos, varēs tik mainīt uz jaunu
Ja naff bail no svešām markā, var ņemt to Triunfo, kas ir ar Briggs dzinekli un Porrtugālē tapušu viņu akmenscietajām augsnēm piemērotu trrransmisiju.
Alko ir sūc,
Husqvarna ir dārgs sūds
tā kaut kā
Tēma: Auto noma ITA
Veiga rakstīja: Braucām no uzņēmuma 10gb uz Romu un izmantojām AVIS, iepiekš internetā no Latvijas pierezervējot 2 auto.
Itāļu bizness un klientu apkalpošana ir kaut kas vājprātīgs.
Pirmkārt, izrādījās, ka tas, ka tu esi pierezervējis divas mašīnas ar vienu kredītkarti (sistēma atļāva bez iebildumiem) nenozīmē, ka tu Itālijā dabūsi divas mašīnas, jo "pie mums sistēma ir tāda, ka katra mašīna ir jārezervē ar savu kredītkarti" (iebildumi, ka sistēma to atļāva un šis vispār ir korporatīvais brauciens, par ko maksā uzņēmums, neatrada atsaucību).
Otrkārt "mēs jums jau tā nākam pretī, par minivena īri prasot tikai vienu kredītkarti - parasti mēs prasām divas". Vai jums ir vēl kāda kredītkarte? Mēs esam diezgan jauns kolektīvs, bet, lai īrētu auto, ir jābūt vismaz 25.gadiem + tiesībām + kredītkartei ar pietiekamu limitu.
Reāli pakāsām veselu stundu, beigās kaut kā nācās izmantot savu karti, rezervētā naudas summa neiepriecināja, jo bija paredzēta citiem mērķiem .
Itālijā gatavojieties brīnumiem
protams, ka viss ir pareizi! Kā tad tu domā, nomai vajag, lai tas, kas brauc, ar savu naudu atbild par sekām, bet viens cilvēks ar divām mašīnām reizē pabraukt ta nevar.
Noteikumus vajag lasīt. Nabadziņš. Veselu stundu pazaudējis.
kkas nav pareizi ar to patēriņu, tas ir skaidrs
kad braukalēju ar tādu pašu motoru aprīkotu Peugeot 206, tad 50/50 pilsēta/šoseja patēriņš bija 5 litri
fiesta tak nau 50% smagāka, vai ne?
Motors nespēj sadedzināt visu degvielu, vai nu gaisa pa maz, vai degvielas pa daudz.
Jocīgi tikai, ka neko nediagnozē?
Tēma: Braukšana Berlīnē
Seene rakstīja:
smaidiigais rakstīja:
Arnis76 rakstīja: Ir kādam kāda sajēga par kaut kādām dabas aizsardzības uzlīmēm, kam jabūt pielīmētām pie mašīnas priekšējā stikla, braucot pa berlīni... Kaut kādu šādu murgu man stāsta vācu viesnīca...
manuprāt uz ārzemniekiem tas neattiecas?
Attiecas gan. Par saprātīgu samaksu šādu uzlīmi varu parādīt dabā Bet vispār - ir pāris interneta lapas, kur šadu uzlīmi var pasūtīt ārzemnieki - tā tiek izdota pamatjoties uz auto ražošanas datiem, nevis reālu auto apskati. Ja ļoti savlaicīgi - var atsūtīt pa pastu uz LV. Ja ne - par pāris eiro dārgāk var pasūtīt uzlīmi ar piegādi viesnīcā un izdrukāt e-pastu, kā apliecinājumu tam, ka slēgtajā zonā drīkst pa taisnāko ceļu iebraukt līdz viesnīcai norādajā datumā.
Neesmu gan manījis, ka manai uzlīmei kāds būtu pievērsis uzmanību. Bet nu ar to vācu policiju neko nevar zināt - pamanāmi viņi ir tikai tad, kad jau esi kaut ko izpelnījies.
tāpēc jau liku jautājuma z;imi, ka nebiju pārliecināts.
Vienīgā pieredze man ir bijusi, kad pieberlīnē vietējie teica, ka lai braucot vien, ka autiņš esot pietiekoši jauns, lai pogainie nekasītos
Tēma: Braukšana Berlīnē
Arnis76 rakstīja: Ir kādam kāda sajēga par kaut kādām dabas aizsardzības uzlīmēm, kam jabūt pielīmētām pie mašīnas priekšējā stikla, braucot pa berlīni... Kaut kādu šādu murgu man stāsta vācu viesnīca...
manuprāt uz ārzemniekiem tas neattiecas?
Tēma: Ceļu remontu kvalitāte
Kaksis rakstīja: Mani tās deformācijas šuves uztrauc daudz mazāk nekā dienvidnieka ieliekums.
Atkārtoju vēlreiz, vajag izvēlēties atbilstošu auto. Tas atrisina visas problēmas. Lieli riteņi + labs klīrenss = bedres pie kājas.
GAZ M 20 POBEDA?
Galvenais rakstīja:
demo rakstīja:
Galvenais rakstīja:
demo rakstīja: Braucu (pat ar vecajiem "karodzinju numuriem") @ UK 2 gadus ('07-'0 ar protams deriigu LV apdroshinaashanu (arii TA,jo reizi gadaa laidu uz teevzemi) un no problem..tiku arii aptureets un nekad netika uzdots jautaajums cik ilgi esmu shajaa salaa un t.t. Piepi.. var arii pie staba,galvenais neiztaisiit kaadus celju satiksmes suu..Veelaak panjeemu lietoshanaa UK tachku un 8 meeneshus nobraucu vispaar bez nekaa..galvenais neraadiit to kaiminjiem un dienas laikaa nebraukt uz maarketiem,stuchii bezgala.. Veiksmi tur..
priekš kam TA gāji? Latvijas TA tur nevienu nekrata. Galvenais, ka vari uzrādīt derīgu LV apdrošināšanu. Es gan nedzīvojos ne UK ne IRL bet citur, bet nu tikai dēļ TA dzīt auto uz LV man nevienu brīdi nav ienācis prātā
Ta tika izieta jo auto bija businjsh un dziits uz turieni dazaadu kravu transporteeshanai uz/no UK cauri visai EU..un nepiekritiishu tev veciit,ka tur UK neinteresee TA,bet ja nu neesi tur dziivojies neieshu jau paarliecinaat par preteejo..
parādi viņiem apdrošināšanas uzlīmi, pasaki ka tā ir TA un viss būs kedās
apdrošināšanas uzlīmes vairs neizsniedz, vai tad nē?
šitā publika zelta talantiem var piedāvāt daiļdiršanu un tukšpļūtīšanu, latviski izsakoties![]()
![]()
Tēma: Ceļu policija darbībā.
hmnc rakstīja: par OCTA pārbaudēm... daudzas lapas atpakaļ runāts, bet baigās aplamības - 20minūtes OCTU pārbaudīt pepelacam tās ir muļķības. mani pirms 3 gadiem noturēja bez papīriem, džeks blakus man stāvot pa rāciju: - OCTA ir tādam un tādam autosam? -shhhssshschcs..... ir.
vsjo. kaut kāds max 30 sekunžu jautājums.
tagad jaunajā sistēmā vispār visu onboard datorā redz.
Apturēja mani Vecpiebalgā, piektdienas vakarā. Kas noticis, viņam prasu? Dokumentu pārbaudīte, tā viņš, inspektors Kalniņš. Paskatījās papīrus, prasa - vai OCTA polise jums gadījumā ir līdzi? Šajā gadījumā ir, bet nav taču jābūt? Nē, nav, bet jums būs ātrāk, ja ir līdzi....
Tēma: Ceļu policija darbībā.
Ozz rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Ozz rakstīja: filozofeejot varam mest akmeni paši sev pa pieri-
ka muusu sabiedriibai (policistiem t.sk.) ir tiiik maz naudas, a gribaas visu pasaules naudu. katrs no mums in general nesapņo par smagu darbu 8h dienaa, lai peec tam piedirstaa tramvajaa stundu kratiitos maajaas un pa ceļam iepirktu kauliņus zupai maksimaa viens x vai super ņe to veikalaa
Tad ko- tas attaisno cp izdarīšanos kā un kur gribas? Ārsts pārgriež vēdēru un tur samet misenes satāvu?? Ne-viņš izdara savu darbu tā,kā tas paredzēts .
ir jau visaadi aarsti.. taapat, ka iespeejams, ka ir arii labi policisti
sisteemu nebuus viegli izmainiit:
pie mums nsekaitaas stiliigi straadaat peec labaakaas sirdsapziņas, aicinaajuma.
taapat kaa pie mums nav stiliigi radiit sisteemu kura straadaatu ar jeegu ne tikai straadaašanas peec. muusu valstii nauda rada sisteemu, nevis sisteema kontrolee naudu. Pie mums reti kurš paardod savu darbu. pie mums ir stiligi paraut piķi šodien, notriekt to visaadaas kuinjaas un paraadiit aizdeveejam "ziloniiti". Domaa ka cilveeks visu beerniibu lolo sapni kaa viņš vienu dienu kad buus izaudzis liels, saaks apziniigi!!! straadaat par CP taadu ir ljooti maz
no vienas puses tiiri cilveeciski var saprast iemeslus, kaapeec CP ir taadi kaadi viņi ir-tie ir cilveeki, kas skolaa uz trulīšiem maaciijaas.
viedi vārdi
Tēma: Ceļu policija darbībā.
Kaksis rakstīja: Kā maksā tā strādā! Tāds ir moto.
a vajaga būt tā - kā strādā, tā maksā!
Marx rakstīja:
smaidiigais rakstīja:
Palaidniex rakstīja:
smaidiigais rakstīja:
Palaidniex rakstīja: Lai pierāda, ka neesi visus šos 3 mēnešus izbraucis no tās salas...
It is the responsibility for the driver to prove how long the vehicle has been in the country. This can be done by producing ferry tickets.
Sanāk, ka no visiem paziņām, kas nesen atbrauc ar prāmi ir jāsavāc biļetes, lai itkā varētu pierādī, ka tikai nesen esi tur iebraucis?
prāmja biļetē ir redzams mašīnas numurs
pa tuneli nevar braukt?
arī tuneļa biļetē redzams auto numurs
Palaidniex rakstīja:
smaidiigais rakstīja:
Palaidniex rakstīja: Lai pierāda, ka neesi visus šos 3 mēnešus izbraucis no tās salas...
It is the responsibility for the driver to prove how long the vehicle has been in the country. This can be done by producing ferry tickets.
Sanāk, ka no visiem paziņām, kas nesen atbrauc ar prāmi ir jāsavāc biļetes, lai itkā varētu pierādī, ka tikai nesen esi tur iebraucis?
prāmja biļetē ir redzams mašīnas numurs
Uk apdirsināšanu kārto internetā.
Miljons jautājumu, uz ko atbildēt.
Ja dzīvo tur, kur daudz urlātu, tur mašiņu uz ielas, nesen iebraucis Uk, tad uuuuuujjjjjjjjcik dārgi
Bet, ja ievada biezu adresi, pasaka, ka mašiņš turēts garāžā, un ieklikšķina, ka esi 10 gadu UK rezidents, un esi mūzikas skolotājs - pa lēto![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ja braukāsi pa savu miestu un sūdus netaisīsi, neviens tev nepiesiesies. Ja kritīsi uz nerviem kaimiņiem, kāds var nostučīt.
Piereģistrēt mašīnu anglijā ir ļoti vienkārši. Skaties te www.direct.gov.uk/... ![]()
zhuks rakstīja: Kādam ir info par to, ja Latvijas auto UK ir ilgāk par 3mēnešiem ir vai nav jāapdrošina kādā angļu apdrošināšanas kompānijā? Kāds ir ar to reāli saskāries vai varbūt dzirdējis, kad kāda tante saka otrai tantei kā tas tur i?
Where the keeper of the vehicle becomes resident in this country, the vehicle must be immediately registered and licensed here. UK residents are not entitled to use a foreign registered vehicle on UK roads.
Palaidniex rakstīja: Lai pierāda, ka neesi visus šos 3 mēnešus izbraucis no tās salas...
It is the responsibility for the driver to prove how long the vehicle has been in the country. This can be done by producing ferry tickets.
zhuks rakstīja: Kādam ir info par to, ja Latvijas auto UK ir ilgāk par 3mēnešiem ir vai nav jāapdrošina kādā angļu apdrošināšanas kompānijā? Kāds ir ar to reāli saskāries vai varbūt dzirdējis, kad kāda tante saka otrai tantei kā tas tur i?
If all of the appropriate taxes have been paid in your home country, you will be able to display your foreign license plates for a period of six months within 12 month period. After that you will need to get your British plates.
6 mēnešus gada laikā drīkst braukt ar LV (jebkuriem) numuriem Lielbritānijā
Tēma: Ceļu policija darbībā.
Yetti rakstīja: CPistiem nogriezīs algas par 20%, pieaugs "tarifs" uz ceļa... par 20%....
vai tad viņiem algu arī maksā?
Tēma: PAREX izsole
latvijai vairs nepiešūt holokaustu - divi žīdi nupat kā izglābti
(C) kaut kāda žurnālistiene vakar pa rādiô 1
Marx rakstīja: Kas notiek ar naftas cenām pasaulē, atkal strauji kāpj (jau atkal virs 100$ ????????? Benžas cena pie mums sāk atkal neatlaidīgi kāpt uz augšu. WTF!!??
ko tu murgo, kādi 100$
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Sky_Walker rakstīja:
Sretsked rakstīja: Ne ne, tas aviācijas biznesa dūzis...laikam maza aldziņa, pat cepurīti nebij atļāvies nopirkt.
pat Lufthansas šefam nav tāds atalgojums...
ko ta ļufthanza, tir tak stagnē, bet mūsējiem tak ir Izaugsme