Kad es mācījos latīņu valodu, tad ad hominem jēga bija - "pats tu stulbs" argumenti strīdā. Un to maharadža tieši vērš pretī fauči un to angļi.
Jā, nepētīju, kas viņš par tipu. Klausījos, ko viņš saka. Teica, ka esot epidemiologs.
Tas maharadža pats nodarbojas ar ad hominem. Viņam ir taisnība, fauči un angļu veselības ministrs: muļķi. Tas ir viņa "naratīvs" šajā sarunā.
Otrs, viņš piemin to, ka ir epidemiologs. Bet uzdodas par speciālistu arī ekonomikas jomā. Jo nepārtraukti pretnostata lokdauna ietekmi tieši šajā jomā.
Vispār: politiskais cirks mūsu TV24 stilā, tikai mazāk lamājas.
PN. Noklausījos līdz pusei.
Latvija pirmajā vietā. Krištopanam nesen Florida un golfs bija pirmajā. Nez kas tad piedega? Saoda iespēju (atkal) tikt pie siles?
Izskaidrojums ir. Tas ir tāds, ka delta variants, par kuru vēl nebija nojausma tad, kad potēšanās sākās, tomēr caursit vakcīnu aizsardzības spējas - bet - slimie slimo skaits tomēr ir mazāks, slimo vieglāk, un smagi slimo ir mazāk, ja salīdzina vakcinētas un nevakcinētas sabiedrības daļas.
labi, kretīniskais kašķukule
Pirms saites publicēšanas apskatījos, ka tā mājas lapa par sevi saka, ka finansējas no ziedojumiem un reklāmām. Apskatījos, ka viņiem ir viens cilvēks, saucams vārdā un uzvārdā, kas neslēpjas.
Savukārt volksa saite - slēpjas aiz pseidonīmiem, un publikācijās lauvas tiesa visādu fufeļu un sazvērestību. Ko vēl tu sagribēsi, tukšdirsēj, meli, un gaisa jaucēj? Tev vispār es neprasīju, bet volksam - bet varbūt tu esi arī vokss? 'naratīvs' jums abiem līdzīgi idiotisks.
Vari nepūlēties atbildēt, man ir pie drisas ko tu vēl iedrisīsi.
Beidz prasti muldēt.
Publicē savus atradumus.
Atkal skaldi matus.
Ja ir ziņas, dalies.
ja tevi interesētu, tad papētītu. bet tevi interesē pakasīties.
Lokālās ziņas vietējiem viegli pārbaudīt - tāpēc tur melot ir nesaprātīgi. No Kalifornijas uz Keralu nez vai kāds skries pētīt, ko šams tur sarakstījis. Pārāk vienkāršs skaidrojums priekš tava superintelektuālā prātiņa?
papēti pats, ja interese ir.
bet tas desert kaut kāds tur tenku lapa uz ko tovarišķ volks atsaucas - ir viena nativaksera teijāteris. lokālās ziņas ir lokālas - tāpēc ticamas, ārzemju - pārbāztas ar iverticimīna (vai kā to zāli sauc) vāji slēptām reklāmām.
man pieejamais ir ar 145 zs 1.6 motoru, no 2018. gada. Pa Latviju ēd ap 8.5, tālāk nav braukts. Vidējais spritmonitor tādam pareģo 8.15.
1.9 dīzlim tas pats spritmonitor: 8.06 vidējais pa kādiem tur 100+ busiem.
nē nu var jau būt kāds īpaši ekošmeko bruacējs, kas iespiežas sešos litros, bet pamatā tās leģendas rodas, kad šoperētājs ierauga minimālo cipariņu panelī.
Pēc tādas metodes mana lodžija no Varšavas uz šopusi patērēja ap 4.5 litri, bet uz topusi - ap 5.5. Jo vidējie ātrumi atšķiras radikāli.
www.delfi.lv/news/national/criminal/par-covid-19-ierobezojumu-parkapumiem-aktivists-jeremejevs-tiek-pie-2000-eiro-soda.d?id=53735319
Un kāds iemesls tiem jeremejeviem būtu tikties, pie tam vēl tā, ka policija zina? Tikai lai presei būtu ko rakstīt, un šamos varētu par nezkādiem mocekļiem iztaisīt.
atkal jau mēdies. malacītis
nu ja, nosaukt otru par dumju ir izcila argumentācija
paskaties spogulī.
tieši tu esi tas, kas nekādai diskusijai - vismaz šitajā smilšukastē - neesi gatavs. tikai - taviem vārdeļiem runājot - stum naratīvu
nu protams, kaut kāda nojausma ir tikai tev.
un vāja nojausma
konkrētajā gadījumā šī ziņa daudziem lauķiem un puspajoļiem liks padomāt, vai pie čoma braukt pēc tam, kad nedrīkst
tam tipam tāpat būs sēdēt, tā ka tie divi taukšķi neko diži viņam nemainīs
Kas tad vainas? Tādi likumi, tādi sodi. Ko tad vajadzēja, pakratīt pirkstu?
šitam komentāram te ir vieta, jeb tev, kā īstenam supertrollim vienkārši vajag visur 'valsts varu' noriet?
Nacionālo naidu, tovarišķ, visvairāk kurina visi šitie ļindermani, stepaņeņko, ušakovi uc līdzlēcēji
Redz Orbanam iedeva. Kāpēc? Par kādām zilām actiņām?
Jā, viens no apstākļiem. 3 līdz 4 litru starpība uz 5.5 tūkstošiem km ir ap 250 h 300 eiro. Vismaz man tas ir būtiski.
Ja "gobzems" ar lūgumrakstu aizskrien uz Maskavu, pie reizes apsolot šo to, tad "iedos"
Tu ar savu 100% melnbalto domāšanu... Visi tādi, tie sienāži?