Nezinu, mani neviens nesargā. Kā tā sargāšana izpaužas? Vai nav tā, ka sargā nevakcinētos no citiem nevakcinētiem, un pa starpai pagadās arī, ka vakcinētos 'sargā'?
"cirkam" tic tikai ticīgie. Saprātīgie saprot, ka nav nekāda "cirka". Ir mēģinājums apkarot pandēmiju. Par 'cirku' bļaustās idioti un tie, kas mēģina izsist kādu labumu.
muhahā. Tavi antiprāteri taču ir tie, kas 3 centu dēļ uz lietuvas lidlu brauc, tie taču uz iepakojumu nelūr, tikai uz cenu.
Bezjēdzīgi strīdēties par sēdekļa mīkstumu. Tas katram subjektīvs.
Laikam būs redzējis km kādas ziepes var sanākt, ja ignorē drošības pasākumus.
Vienmēr esmu domājis, ka slimnīcas jau arī nedod tīru O2. Tikai piešpricē pie gaisa lielāku koncentrāciju. Vai ne?
Tā tava marina ja nemaldos, par stulbumu un/ vai kaitniecību no ārstniecības ir izlidināta, ne?
No tā raksteļa izcili 'neatkarīgajā' mēdijā var saprast tikai to, ka tur vingrinās demagoģijā!
Nomirst tie, kas saslimst smagāk, bet tie, kas nav tik slimi, lai jāslēdz pie ventilatoriem - tie nemirst tik ļoti????
Cik kropla loģika!
Un tu, brady, ar savu 'atbildi' atkal paspīdēt gribot, esi pateicis precīzi neko konkrētu.
Covid izmantošana politikā. Dažiem no šejienes saprotamā un mīļā valodā:
m.youtube.com/watch?v=bFvx__wepLw
Beidz dzīt sviestu un pats no sevis uzvilkties.
No risku viedokļa.. kovid slimnieks aplipinas vēl x citus. Cik aplipinās alkoholiķis?
da tādi elektriskie sildoņi ir pat dačijai
neviens nekad nav teicis, ka masku lietošana 100% palīdz; tas (varbūt) aizkavē - un darbojas kā psiholoģisks rīks - tauta vairāk distancējas.
to domā, ka jūras malā stāvot, visur pret krastu veļas viens un tas pats vilnis?
protams, nav melnbalta. Tavs apgalvojums gan liecināja par tendenciozitāti. Varēji tašu pateikt - viena daļa, vai liela daļa, vai kaut vai daļa no koplietošanas auto vadītājiem. Bet nē, tev vajadzēja visus salikt vienā grozā. Un pēc tam atmētāties ar to, ko mēģini vienmēt piedēvēt citiem - izplūšanu persoīgos apvainojumos.
Tavi kreizī linki dod:
500 Internal Server Error
Un tad vēlreiz - kas ir 'tie, kas raujas pie varas' ar tiem Hitlera uzskatiem?
un tu esi tas dalītājs reālajos pētījumos, un nereālajos?
Visi koplietošanas auto vadītāji?
Kāpēc gan viņiem būtu jāraujas pie varas? Viņi jau ir pie varas!
Protams, atrast to(s dažus) tavus domu graudus, kur tu (laikam jau neapdomīgi) esi nekritiski atbalstījis notiekošo uz A no Zilupes - ij netaisos.
Turpini vien tādā pašā garā. Nav jau neviena, kas te kaut ko klausītos.
Tev ir dīvains uzskats par melošanu - es tā atceros, ka kādā tavā komentārā ir bijuši Krieviju slavēloši uzskati. Jautājums - kas ir tie 'tie', kas 'pašlaik raujas pie varas', un kas tiem ir kopīgs ar Hitlera uzskatiem?