kā tad, viszinis klāt.
Es tikai norādīju problēmas mērogu, neiedziļinoties sugu un vecumu īpatnībā.
Var pateikt arī citādi, lai labāk saprastu. Ogļūdeņraži zemes garozas ģeoloģiskajos procesos ir veidojušies miljoniem gadu, bet tos aktīvi dedzinām tikai cik, simts, divsimts gadus. Tātad izlaižam atmosfērā tik CO2, cik ir uzkrājies daudz, daudz ilgākā laika posmā.
Iestādi un izaudzē koku par katru nobraukto km simtu. Tas ir reāli?
bet par to, ka liela un smaga mašīna ir bezjēdzīgs resursu izlietojums - par to, protams, ir taisnība.
Par to, vai CO2 ir ļauns tā kā cilvēce vispār ir vienojusies. Ir.
Tagad par matemātiku. Viens pieaudzis koks absorbē apm 21 kg CO2 gadā. Viena litra benzīna sadedzināšana atbrīvo apm 2.3 kg CO2. Jautājums - cik pieaugušu koku vajag, lai vienu vidēju latvieti padarītu par CO2 'neitrālu' transporta jomā, stādot jaunus kokus?
To ko tu sauc par atkritumu ir iespējams pārstrādāt. To ko nodedzina iekšdedzes dzinējā, nekad nekas vairs nepatīs atpakaļ.
Kā kanādietis, kas dzīvo Holandē, izskaidro viņu velo infrastruktūru.
www.youtube.com/watch?v=c1l75QqRR48
Apinis, kā jau popozicionārs. Lamā valdību. Tāds viņam liktenis.
Pats izlasīji?
Danusēvičs:
''...Diemžēl, šis lēmums, ko izstrādāja LTRK vadībā un apstiprināja Ekonomikas ministrija...''
Tātad paši tirgotāji savas rebes veic!
Nedomāju vis; uz saloniem gāja tikai tie, kam tiešām vajadzēja, nevis tūristi.
Nesatraucies. Es tāpat domāju, ka tas bija/ir sviests ar to, ka daži veikali drīkst/ēja bet citi - nē.
Kur nu es. Es labi apzinos, ka ir lietas, par ko nenojaušu.
visticamāk mēģina ierobežot līdz šim izplatīto it kā pasūtīto preču 'izņemšanu'
Iespējams - tikai iespējams! - ir kādas lietas, par ko šitais visszinis nenojauš.

Zaglis arī, kamēr nav noķerts, sodu nedabū.
kas tur ko pētīt, visi šitie svētki ir +- ap saulgriežiem
Izklausās pretīgi: kārba tizla, pagriezienos tizli, patēriņš liels, salons mazs, un vienos remontos
kāda iespēja, ka fake? Ļoti liela.
tu jau nemēģini teikt tieši, bet gāni esošo.
ā, tātad, ja es tevi dēvēju par stulbu, tad ad hominem, ja tu mani - tad es neizprotu jēdziena būtību.
nu jau gad dris šķidru. LPSR un PSRS nebija nekāda saistība konstitūcijas vāciņiem un tās saturam a reālo dzīvi, pie kam - ne jau demokrātiskā ceļā PSRS pie tādas dzīves nonāca, bet tieši ar valsts apvērsumu visbrutālākajā veidā.
Salīdzināt tādas varas pēkšņo 'izveidi' ar šodienas lēno varas evolūciju, protams, var, bet tas salīdzinājums ir tikpat, atvainojos, stulbs, kā teikt, ka papildus atļaujas, piemēram, ceļot vakcīnu saņēmušiem ir tiešais ceļš uz holokaustu.
Pārāk mellu bildi mālē.
Kamēr mums ir vēlēšanas, demokrātija, un Sarkozī var tikt pat cietumā, ievēlēt un nobalsot var par visu kaut ko. Arī par ierobežojumu atcelšanu.
Protams, ja vara nonāk hana Kima, cara Voloģas un tml. rīcībā, tad ir citādi.
Nomierinošs aromāts 1. aprīlī.Eau de moteur by Castrol
imageupload.io/i/XAEPkfwDf1