tikko tādu Trafic varēja nopirkt par 32. Biju, skatījos. Drusku noraustījos, atliku pirkumu uz pēcpandēmiju.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
tikko tādu Trafic varēja nopirkt par 32. Biju, skatījos. Drusku noraustījos, atliku pirkumu uz pēcpandēmiju.
Jā, RB ir politisks projekts, bet ne jau bez kaut kādiem aprēķiniem. Ir pietiekoši kravu no PL uz LV, EE, un tālāk uz FI vai RU - Pēterburgu. Pastāvi pie tā autoceļa kaut kur pie Ainažiem, reizēm jau izskatās pēc vilciena. Ja tāds politisks projekts atbrīvos mūsu autoceļus, pie kam atstājot mums kādu eiro par to pasākumu, tad man nekas nav pretīm. Paskaties Austriju - no IT uz DE lielum lielais kravenieku skaits tiek iedzīts vilcienos. Kāpēc ne?
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
nu draudziņ, pats savā acī baļķi neredzi?
Man ir bijušas gan Škodas, gan Dacijas.
Bet tu spried pēc pasēdēšanas sava mācītāja loganā ![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
nepareizi. Ja dabūtu pliku fofāgenu, tad tas maksās +- kā tikpat plika dacīte, mīnus % par 'brendu', un par to, ka Dacīte tiek salikta Marokā vai Rumānijā. Bleķi tonnā maksā tik, cik maksā, fofāgenists pārmaksā par ' automātiskais dildokrēsls un lukturi pa 2 pakām gabalā', un citiem LED mēsliem, ko viņam patiesībā nafig nevajag, un par nosaukumu. Par kvalitāti man 13 gadu laikā nav neviena slikta vārda sakāma. Nu, beņķu drēbe, tā gan ir prastāka, protams.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
130000 Dacia Lodgy, viss tas pats, ieskaitot vēl pirmos bremžu klučus. Lūk kā, jūs, tie, kam Dacia par prastu![]()
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
vakar brauca busiņš un pa busa logu ar slotu tīrīja stabiņus. Izskatījās janc;īgi, bet tīr;īts tiek
Viņš sakūdīts lai SAB viņu savac, tad varētu pasludināt par mocekli.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Liepājas rajona greideristi aizmirsuši, kas ir sniegs un ziema? Bet man arī tā ir gadījies, Vidzemē, pirms kādiem 10 gadiem.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
eidis rakstīja: Es vairāk par avotiem - Gismeteo izmanto krievu gismeteo uzrēķināto prognozi, visi pārējie pieminētie - āmurikāņu GFS ar lokālām adopcijām. Ja runājam par adopciju LV, vislabākais sniegums novērots meteo.lt un dāņu fcoo. Cik redzēts, tad tikai šie instrumenti ņem vērā Baltijas līča ietekmi. Pārējie (arī sausais GFS) ignorē.
yr.no piedāvā ļoti ērtu vidžetu smārtfōnam, tas stāv oriģinālā kaut kāda vietā, un iraid ļoti laps
tieši tāpēc, ka ir pārāk liels risks 'uzrauties' uz negaidītu aukstumu vai karstumu, plūdiem un vētrām Klimata sistēmas ir nejēgā sarežģītas. Ja tā nebūtu, tad laika prognoze nākošajai nedēļai būtu ar 100% precizitāti.
Ak, ja būtu tik vienkārši... Pilnīgi noteikti tur ir pārāk daudz nezināmu lielumu.
Tāpēc, ka mūsu epidemologi domā par kopējo labumu, bet NBA mārketologi - par klubu īpašnieku maku.
Ej nu, beidz nu šķidru pļūtīt. Nespēj saredzēt atšķirību, ka mūsējie drošībnieki rūpējas par to, lai Kremļa naudu un ideoloģiju saelpojušies dezinformatori nesēj paniku, un lai tāpēc vispār epidēmijas dēļ neiziet ciet veselības aprūpes sistēma, bet Krievijā spaida tos, kas negrib ļaut turpināt izzagt valsti Putina aprindām?
tu tik ļoti esi apmaldījies tajās puķītēs, ka tiešām ne sūda nevar saprast.
un tas, ka tie "97% esot atspēkoti", arī jau ir atspēkots
Pats paskaties to tavu grafiku. Nejāgā strauji kāpj pēdēkās dažās desmitgadēs; un prognozes 2050 un 2100 ir īpaši 'uzmundrinošas'.
Tēma: Sēdekļu apsilde
nu var jau protams maksāt simtu, ja gribas www.aliexpress.com/item/1005001431196996.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.511c2055II7Crt&algo_pvid=326fc305-4142-4ae4-9a9f-72d73279fdfd&algo_expid=326fc305-4142-4ae4-9a9f-72d73279fdfd-5&btsid=0b0a556e16111662805231605e9ad5&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
Eksperts lai paskadro, kāpēc viņš domā, ka ir eksperts.
Tēma: Sēdekļu apsilde
Ja slēdzis vesles, un uz to sildelementu pienāk strāva, tad ir jēga mainīt. IMHO tur jāskatās, kāds sēdeklis, vai var nomaukt audumu to nesaplēšot, un tad var to silelementu nomainīt, tas būs turpat pa virsu sēdekļa porolonam.