Piekrītu. Bet visbiežāk vilcieniņa galvgalī ir kāds, kam ir objektīvs iemesls - piekabe, smagais. Jeb arī satiksme vienkārši ir liela, un tikai tāpēc lēnāka, kā vairumam patiktos.
Iepriecina ceļš P62 Madona-Krāslava. Maza satiksme, nav vienmuļu taisnu posmu, labs segums ar maziem izņēmumiem. Arī nesatiku nevienu(!) pajoliņu pa ceļam, ne kāds vilkās, ne ārprātā skrēja kaut kur. Tīrā idille!
Kad ir intensīva satiksme, tāda apdzīšana, lai cik tā nevainīga liktos pašiem apdzinējiem, pamatīgi traucē visu satiksmi - tieši to tu novēroji.
Apdzīt tādā satiksmē ir ne tikai neētiski - apdzinējs tikai traucē tiem, kas viņa dēļ ir spiesti 'raustīties', bet arī neko daudz nedod laika ziņā.
Svētdienu pēcpusdienās, kad satiksme sabiezē visiem braucot mājās, no apdzīšanas vajadzētu izvairīties.
Arī tāpēc ir vēl un vēreiz jārunā, lai CSDD lukstiņi saprot, ka tirgu tiešām vajag atvērt, nevis pārdalīt pīrāgu tajās pašās sastāvdaļās.
Pie izpisējrūķīšiem neviens nebrauktu, ja turpat blakus būtu sakarīgs kadrs.
Alternatīva jau ir, un to lieto - Facebook
Kad izvilksi savu pārgudro IT pieri no (naftas) smiltīm, tad padomā vēlreiz, nevis atgremo savu mantru vēl un vēl.
Pat stingrie ogļu poļi griež savu tankeri citā virzienā
www.power-technology.com/news/poland-plans-major-investment-renewable-nuclear-energy/
Neatceros ne reizi, kad man būtu mēģinājuši piesiet neeksistējošu divnieku. Arī 30 gadus veciem auto. Arī ne reizi, kad man nebūtu pienācīgi izskaidrots, ja bojājums ir.
Laikam TA stacijas un to personāls ir dažāds. Esmu bijis Rīgā, Siguldā, Cēsīs un Valmierā.
jā, troļļošana ir tava specialitāte.
www.energy-storage.news/news/amid-californias-heatwaves-and-fires-worlds-largest-battery-project-is-bein
ne tikai elektrostacijas, Kalifornijā būvē baterijas, jo saules un vēja ir tik daudz, ka nav kur likt.
Vai vilcienu kantori pārdēvēt.
Dacijai vnk piespiež pogu ilgāk un intervals atiestatās.
saprotams. Ja jāuzlādējas lielceļu dārgajos elektroštepseļos.
Sparotiet, aritmētika ir tāda: ja ir pislonis, kas ir ar mieru iztērēt summu x par savas pakaļas pārvietošanu, tad no kapitālista viedokļa ir dumji no pisloņa paņemt summu x-y, kur nu vēl piemēram x/y! Tāpēc un galvenokārt tāpēc, kad piemēram, pirms gadiem pieciem, ieliku excel tabulā izmaksas benzīna golfam, dīzeļa golfam, un elektrogolfam izdalot uz 5 gadi vidējās izmaksas par km bija -+ vienādas. Kur viens vinnē pirkuma cenā, bet zaudē degvielā, tur otram viss ir... otrādi.
Pēc šādas loģikas tie, kas agrāk pirka benzīnvāģi par 25-30 tūkst, tagad mierīgi pirks elektrovāģi par 35-40 - un tur arī ir VW ID3. Un arī Tesla 3. Un vēl liela daļa pārējo.
Tu domā ka katram Rīgas iedzīvotājam pienākas tiesības piebraukt un novietot savu auto tieši pie durvīm? Visiem vietas pietiks? 
Tad barosi visādus skruvetajus un Rez. Daļu tirgotājus. Lai veicas
Tādos apstākļos jāizvēlas 2014 gada Dacia 
Šodien pirmo reizi izmēģināju to Zoju. Mašīnas un pakalpojuma ērtuma ziņā - ir pat ļoti ok. Izmaksas - nu tā, nevisai. Labāk būtu ar taksi braukt, cena +- būtu tā pati, varbūt pat lētāk (apm 40 km, samaksāju ap 25 eiro) bet pašam nav jāstūrē, un nav jāriskē ar savu 300 eiro pašrisku.
Zoja varēja būt drusku mīkstāka Rīgas aku vākiem un ielām 1/2sabrukuma stāvoklī.
Par aizliegumu - tas ir iespējams, bet par piemaksām, ja tās nav atšifrētas, ir tikai kopējā summa? Cik liela atšķirība ir par +- minūti?
Jā, tir nomas notrikumi ir pajēli
7.9.8. Nomnieks Transportlīdzekļa nomas pakalpojuma laikā neievēro ceļu satiksmes drošības noteikumus
kas ir tie drošības noteikumi? Vienkārši CSN, domājams.
Tādas cenu piemaksas nekur nemana. No kurienes info?
jautājums nav man, tā ir tīri tehniska un apspriežama tēma. Pieļauju, ka var līdzīgi kā līdz šim, piešķirot t,s, soda punktus, kas summā rada priekšnoteikumu(s)
tūliņ atnāks Bradypus un izstāstīs, ka komunisms savā briesmīgākajā formā iestāsies, kad tādi ļaudis kā Tu pats izvēlēsies sev uzlikt rokudzelžus (lasi - melno kasti mašīnā):D
Bet es pilnīgi piekrītu, ka melno kasti būtu jāuzstāda tīši ļaunajiem pārkāpējiem!
twitter.com/i/status/1298614119529164800
te par Krievijas autobūves faniem. Īstajiem iAuto patriotiem veltījums
ietaupīt 2000 un pēc tam tos atdot bankai / līzingkantorim?
ir loģika, ja paklausās mehāniķus kas to visu saimniecību remontē ja (kad) pienāk vajadzība
Ir tomēr ļaudis, kam tieši vienkāršākā priekšpiedziņa un nedaudz lielākais klīrenss ir tas, kas vajadzīgs, un ar ko pietiek. Piemēram, slikti tīrīti ceļi ziemā, vai vēlme braukt pa ogu/sēņu/zvejas utt vietām. 'Universālis parastais' nereti ir ar bezkaunīgi zemu klīrensu un garum garām pārkarēm priekšā un aizmugurē, kas zāļainus lauku ceļus pārvar negribīgi.