drošības tehnika nulle. ķiveru nav pat ārprātīgaji resnajam babulim![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Trakie tramvaji! :D
drošības tehnika nulle. ķiveru nav pat ārprātīgaji resnajam babulim![]()
Varbūt mēģiniet aprunāties ar lūžņu saimniekiem. Vispirms.
tieši tā, pirms visa cita vainu meklē sūkņa ķēdē, štekeros, ja jau pirms tā maiņas bija sliktāk.
Vernons rakstīja:
Kanibaals rakstīja:
Vernons rakstīja: Un STOP signālu ar augšup paceltu roku neesi un nebūsi spējīgs parādīt
Tu pats sev jau neesi apnicis? Kurā gadsimtā esi iesprūdis, ka tev stop signāls ar roku jārāda, un starp citu auto kuram nestrādā bremžu signāls nemaz nedrīkst vilkt.
Ha! Vai STOP signāls ir brīdinājuma signāls?
Vai brīdinājuma signāliem ir brīdinājuma zīmes statuss?
Un kādu brīdinājuma signālu vēl trūkst CSN?
Uz diviem pirmajiem jautājumiem atbilde ir - NĒ!
Kurā gadsimtā ir iesprūdis CSDD un policija?
Vernon, Tu esi kaut ko dzirdējis par izteicenu par likuma burtu, un par likuma garu?
Vernons rakstīja:
smaidiigais rakstīja: nu ko tur vēl strīdēties, Vernon? Iabrauca pakaļā - tātad vainīgs. Un nestāsti Tu te mums visiem, ka tas šoferis tāds bezvainīgs. nepamanīja, domāja ka Transporters šaus pāri pie dzeltenā. Dzīvoju 30 m no minētā krustojuma. No Rīgas puses nākošie, gan vieglie, gan smagie, nereti krustojumam laiž pāri tā ap 70...
Autobusam ir tahogrāfs un tur ir ātruma diagramma! Un šis dokuments kalpo par pierādīju strīdu izšķiršanā satiksmes negadījumā! Pie dzeltenā vienkārši ir jāturpina kustība taisni ne viss strauji jābremzē!
Un tahogrāfā ir arī 'straujuma' dati?
Nu, noguris bija tavs šoferis, vai pētīja spogulī cik cilvēki grib lekt ārā pieturā aiz krustojuma, un nogulēja to brīdi, kat priekšā braucošais sāk bremzēt. Cik tur vajag? Un gadījās tā, kā gadījās.
Tavs otrais stāstiņš ne ar ko neatceļ pirmā gadījuma morāli - sūdīgi, bet autobusa šoferis vainīgs.
Pirms daudz gadiem man bija līdzīgs gājiens. Uzbraucu balodim vai vārnai, kas sēdēja uz ceļa. Lūrēju spogulī, kas ar šo notiek. Tikmēr man priekšā pie gājēju pārejas apstājās kaut kāds liels Opelis (Omega, laikam). Mans bulku vāģis, kas bez kravas kulbā uzvedās kā jauna meita, jautri riepām švīkstot, ieskrēja tam pakaļā. Jautrākais, ka uz gājēju pārejas neviena nebija... Un to es jau biju pamanījies pamanīt! Ko tas ôpis tur apstājās, tas nebija skaidrs arī viņam.
nu ko tur vēl strīdēties, Vernon? Iabrauca pakaļā - tātad vainīgs. Un nestāsti Tu te mums visiem, ka tas šoferis tāds bezvainīgs. nepamanīja, domāja ka Transporters šaus pāri pie dzeltenā. Dzīvoju 30 m no minētā krustojuma. No Rīgas puses nākošie, gan vieglie, gan smagie, nereti krustojumam laiž pāri tā ap 70...
Tēma: Problēma ar ML400
gaisa sūce kaut kur, visbiežāk komplicētajos degvielas filtra korpusos.
ko tu piesipies, ļauj mašinai strādāt. Ja starp min un max, tad nau ko kreņķi ķert.
Tēma: Braukšana dzērumā
Uggga rakstīja: Man zināmajā gadījumā, "klientu" paņēma pašvaldības policija, kas izsauca CP. Iepriekš uz policiju bija zvanījuši iedzīvotāji un ziņojuši par dzērājšoferi. "Klients" atteicās pūst trubā un arī asinis nodot.
It kā liekas, ka rezultātā būtu jābūt max sodam, bet advokāts atrada, kur nav ievērota procedūra un "klients" tiesā gandrīz vai atvainošanos saņēma...
Konkrēti, kas no policijas puses netika ievērots, labāk publiski nestāstīšu, lai citi alkāni līdzīgās situācijās tik lēti netiek cauri. Piebildīšu, ka advokāts izmaksāja tik, cik bija iespējamais sods, tik vien, ka saule nav caur rūtīm jāvērtē.
un tiesības braukt pa koplietošanas ceļiem? Arī palika?
Tēma: Mazda pārdodas
Slinkais rakstīja: kas darās cilvēkiem galvās, kad tie pērk mazdas un citus dīvainos auto?
un kuri tad ir tie nedīvainie?
Diemžēl nav tāda viena laba un universāla auto, kas derētu visiem. Tad jau visi ar vienu modeli vien brauktu.
katram savi plusi un mīnusi.
Iepriekšejam runātājam būs taisnība ja mašīnu lieto maziem attalumiem un pa lielpilsētu. Linka redzams, ka vidējais avensis patēriņš ir 7 litri.
Tēma: Vaij sprauslas ?
tur bez dīzeļdiagnostikas neiztikt.
varbūt kaut kur drusku sūc gaisu klāt
varbūt sprauslas
Tēma: Mazais nodoklis
Kas tie par cipariem?
mazajam mini ar pašmasu 690 kg un 1L motoru ir 35 EUR
Tēma: pirmaia auto
Shiirs rakstīja:
smaidiigais rakstīja:
Shiirs rakstīja: Jaajaa, lielaaku suudu jaunu nevareeji ieteikt. Varbut uzreiz klasisko moskvichu vai zaparozhecu.
1)iemācīsies braukt ar sliktu auto, ar labu nebūs problēmu
2)lēts, lēts, un lēts
3)pēc gada var izmest, un pirkt šīra mīlēto vecu golfu (vai ko nu jams uzskata par labu pirkumu)
Kas tur leets? Tas meesls rij 10 litrus benzina uz 100km, neiet un ruusee kaa veca seeta. Kpndicioniera nav, kur nu vel citas ekstras...
Normals pirkums butu golf 4 vai audi a3 no rietumeiropas.
Es saprotu ka tu esi mazohists. Iespejams tev pasham sevi patiik iepeert tumsajos rudens vakaros...
Golf 4... protams, kā nu bez tā. It īpaši par 1500 naudām. Autobūves etalons.
Tēma: pirmaia auto
Shiirs rakstīja: Jaajaa, lielaaku suudu jaunu nevareeji ieteikt. Varbut uzreiz klasisko moskvichu vai zaparozhecu.
1)iemācīsies braukt ar sliktu auto, ar labu nebūs problēmu
2)lēts, lēts, un lēts
3)pēc gada var izmest, un pirkt šīra mīlēto vecu golfu (vai ko nu jams uzskata par labu pirkumu)
Tēma: pirmaia auto
pirmais auto?
jāskatās pragmatiski!
ir kas palīdz remomntēt, vai paziņa kāds strādā par mehāniķi, vai tēvs / brālis / utt kaut ko jēdz? Tad prasi tiem, jo tie izvēlēsies auto, ko pazīst (un droši vien kādu golfa inkarnāciju)
ja nav nekā no augstāk minētajiem, tad pēc bildītēm ss.lv izvēlies, kas patīk, un tad lasi aprakstus kaut vai šeit pat (ir gan baigi novecojušie), vai kādā angļu vai krievu mēlē rakstošā portālā (www.parkers.co.uk , piemēram), vai jūķūbā skaties video apskatus, un lem pats.
Bet, ja padomu prasītu man - ņemtu veco, klasisko žiguli ar svaigu apskati, un vēl nauda paliktu pāri! Un stilīgāks par pārējiem gredzenu vergiem būtu
Tēma: Trakie tramvaji! :D
briedisunrepshe rakstīja:
Conqueror rakstīja:
sarashkins rakstīja: Šodien gan diena ir traka trolejbusa sakarā...
Nu tad ir pienācis laiks sākt jaunu tēmu "trakie bērni"
Pieļauju, ka komentāru skaits būs lielāks, jo tēma ir daudz ietilpīgāka par trakajiem tramvajiem vai trolejbusiem.
Pats biju pirms vairākiem gadiem liecinieks tieši tādam CSNg, tai pašā vietā, tikai otrā pusē, virzienā uz Purčiku, pie Alauksta ielas viena sieviete ar bērnu nesās skriešus pāri trīs joslām Čaka ielā un trešajā joslā viens autovadītājs jau bija uzņēmis kriminālu ātrumu, protams, ka notika smaga sadursme - bērns aizlidoja pa gaisu 30 metrus, sieviete tika spēcīgi pasista malā uz vidusjoslu - bļin, kādi stulbeņi gan var būt cilvēki....
Juglā redzēju, kā kāds bērns šoseju mierīgi pie sarkanās gaismas, lūkojoties vienīgi sava telefona ekrānā.
Bet statistika ir biedējoša: kamēr gadā vidēji tikai 2% Rīgā reģistrēto automobiļu iekļūst CSNg ar cietušajiem, veseli 20% trolejbusu iekļūst CSNg ar cietušajiem.
statistiķis...
ja gribi precīzi, rēķini uz nobraukto km skaitu
mašīnas stāv garāžās, bet trolejbusi riņķo pa līniju nepārtraukti
kāda tur aizsardzība
tas pats mehānisms kādā buksē ēdas
un šrota motors jau tāds pats nīkulis ir
vēl - kādas slotiņas? Ja arī no šrota vai 'cloaca maxima', tad tas var papildināt vājo vietu buķeti
aktuālā Polijas ceļu karte