a nu ka marš prom ar savu specifisko strīdiņu![]()
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Lietota hečbeka iegāde
GB12 rakstīja:
Crankshaft rakstīja: Dark_Side
Netici nevienam, kas saka, ka francuzi ir labi.... Es nepazistu nevienu... nevienu pasu, kas labi atsauktos.
================
Nu, tas ir tā, kā paveiksies. Manam labam draugam ir Renault Duster 4x4, ar 2.0 benzīnnieku + LPG. Tagad nezinu , cik noskrējis, septembrī 2013. bija jau pāri 100 000. Vīrs ir ļoti apmierināts, jo viss apmierina - sākot ar degvielas /-u patēriņu , un beidzot ar neplānotiem remontiem. Pašlaik auto varētu būt gadi 4 (šeit), pirkts
Francijas "autonamā", pirmajā dzīvē bijis t.s. demoauto, kuru klientam piedāvā izmēģināt, izvēloties auto. Tāpēc iegādājoties uz "šiltes" bija, ja pareizi atminu, ~12 000 km. Toties cena bija 1/2 no tāda paša pilnīgi jauna cenas
bijam parsteigti, ka tiesam no Vacijas 8 gadiga masina atnaca ar tikai 170 000 noskrejienu...
=================
Par to nav, ko brīnīties, Reihā ļaudis reizēm arī strādā, nevis visu laiku dīdās apkārt ar auto Pēc ADAC statistikas vidējais Reiha pilsonis gadā nobrauc ap 14 000 km, tur iekšā ir gan tie, kuri gadā nomizo pa 100 000 km, gan tie, kuri nedēļā ar auto izbrauc vien pāris reižu, teiksim, uz tuvāko lielveikalu, citas vajadzības braukāt nav Es jau savulaik rakstīju par 8-gadīgu Opelkorsu, kurai uz "šiltes" bija drusku virs 10 000 km - spilgts piemērs
Par dīzeļiem ir gan jābrīnās. Jo vācieši tos pērk tikai tad, ja tiešām daudz brauc.
beidz tiražēt stereotipus.
nekas nav absolūts, un gadās visādi
Tēma: Lietota hečbeka iegāde
manas domas - visiem 6 gadīgiem auto un vecākiem mūsdienās tas ir laiks, kad sākas problēmas, sīkākas vai lielākas, tas ir cits jautājums. Tā ka - lai ko Tu nopirktu šādā vecuma grupā, esi gatavs uz neplānotiem remontiem un remontiņiem. No sīkumiem kā logu pacēlāja slēdzis līdz - nu jā...
Par auto.
labākais price/performance būtu tā kā F Fokus, un, ja vēl patīk tā pasportiski braukt, tad ar to varēs.
Liekas, ka praktiskākais būtu Octavia, no Tevis minētajiem.
Man gan nepatīk neviens no tiem. Es ņemtu francūzi - dēļ mīkstākas piekares. Varbūt pat Dacia.
Tēma: Sniega ķēdes.
nav.
ir jēga pa irdenu sniegu, bet pa risēm, ja tev tāpat jau sēžas auto uz tām, tad ķēdes tikai izraks lielāku bedri
Pie tāda auto daudzuma sasprūstu, arī ja nebūtu pie iebraukšanas jāmaksā. Luksofors Lielupē, un tad vēl tam lērumam kaut kur jau arī tai Jūrmalā jāpaliek.
Nu, te iespējas plašas.
1) Kompis nespēj sazīmēt kādu degmaisījumu vajag. Kāpēc? Varbūt tāpēc, ka temperatūras devējs melo, ka motors silts. meklē kur tev tāds, atštepselē. Meklē pa forumiem infu, cik tāds devējs dod omus pretestību, pamēri. Varbūt ir āra temp. evējs panelī. Tas rāda pareizi? Dažiem auto viņš arī motora kompim kaut ko nosaka. Klimatkontrole ir? Tā strādā pareizi?
2) kaut kur sūdīgs kontakts kādā štekerī. Kad drusku uzsilst, kontakts ir / paliek labāks. Parausti štekerus, papūt ar kaut ko kontaktus eļļojošu.
kaut kas beigts
Diagnostika vajadzīga
Internetā diagnostika pašvaka, it īpaši jau megaportālā
Mēģini angļu, krievu vai vācu forumos meklēt, tik skaties kas Tev par modeli, to gan neslēp
Tēma: Hibrīda tehnoloģijas
hibrīdi turēsies kamēr baterijas nepaliks lētākas / vieglākas. Pēc definīcijas ir nepareizi vazāt līdzi divas piedziņas sistēmas - svars lieks.
ASV, kur dīzeļu praktiski nav, hibrīdi ir samērā daudz otrreizējā tirgū. Bet, palsaot atsauksmes, pilni elektronisku gļuku kā suņi blusu...
Tēma: Trakie tramvaji! :D
un kā lai tie, kas no Čierīša brauc, tiek zem tilta - tur firmu un firmiņu uima...
Nē nu kāpēc uzreiz Tolmets... var jau pasūtīt arī intīmāk!
Varbūt jauneklim vai jauneklei tiešām nav nekādas nojēgas ne par autobūves, ne par iAuto vēsturi...
Tad nu klausies, cien. trakais:
Visticamāk Tava auža motors ir beigts. Eļļas spiediena nav jo ir beigts sūknis, un, ja nav eļļas spiediena, ir beigušies viens vai varāki kloķvārpstas gultņi. Varbūt vienkārši motorā nav eļļas, bet tas pašlaik nav svarīgi, principā motors jāliek uz galda (Tev ir galds?) un jājauc ārā. Ja apjautāsies darbnīcās, ko Meistari par to domā, saņemsi vai nu dziļdomīgu klusēšanu, vai piedāvājumu auzvākties, vai nu Anonīmiķa ieteikumu.
Vobšem sataisit var, bet Tev visticamāk to nevajag.
Tā ka:
tolmets tādas problēmas ar panākumiem risina katru dienu.
Tēma: Trakie tramvaji! :D
tas Amurikānijas pieminētājs, kas gan laikam tā īsti lasīt nav iemācījies - drusku pārspīlē.
Apmaldīties var.
Bet pamatā jau taisnība ir. Satiksmes organizācija ir laba. Bet ne izcila.
kompleksās nelaimēs parasti ir kompleksi cēloņi. Šinī gadījumā 1) kaut kas jau nu nebija kārtībā ar vai nu projektu, vai tā uzraudzību (ja pēc projekta nebija teikts, kur un cik drīkst to bruģi kraut, tad arī krāva kā ērtāk), un 2) kaut kas nebija kārtībā ar normatīvajiem aktiem, vai to ievērošanu - tas par veikala ekspluatāciju jumta un pagraba remonta / celtniecības laikā.
un 3) kad pa radio izdzirdu par nelaimi, vēl neredzot bildes un nezinot par jumta dārzu, pirmā doma bija - lietus kanalizācija aizdambējusies, un ūdens sakrājies milzu slānī. kaut kur aculiecinieki vēstīja par ūdens gāšanos uz galvas kopā ar jumtu...
nū tur...
vispārīgs princips - liet iekšā pa augstāko vietu, atvērt apsildes iekārtas krānus, un iedarbināt, lai ūdens sūknis padzenā šķidrumu.
Bet, ja vajag kaut ko specifisku šim modelim - meklē krievu vai britu forumos. Vai vācu, ja valodas zināšanas atļauj.
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Palaidniex rakstīja:
Bams rakstīja:
IkdienasViesis rakstīja: Tas nu gan ir jaunums ! Neesmu to jauno ielu laistāmo škodu vēl manījis. Parasti jau Bams iepazīstina ar jauno tehniku, šoreiz neko par to jauno ielu laistāmo tramvaju nav arī stāstījis. Interesanti, vai tas kāds specpasūtījums ,vai arī kāda no jaunajām škodiņām jau norakstīta un pārbūvēta ?
Tas taču fotošopa zīmējums!
Neviens jaunos tramvajus pārbūvēt negrasās! Vēl jo vairāk, nākotnē visa spectehnika būs uz automašīnu, tādu kā MB Unimog bāzes. Jau tagad viens tāds specmobīlis ir. Tas laista, tīra sniegu, savāc lapas un smiltis, pļauj zāli un citus darbus. Aizstāj kaudzi dažādu speciālo tramvaju, kuru uzturēšana ir neizdevīga un ķēpīga.
ar ko pļauj zāli Brīvības gatves sliežu posmā? ar specdžimbuli vai multifunkcionālo netramvaju?
ātri brauc
Tēma: Trakie tramvaji! :D
kas tie par jaunvārdiem 'woseja', utt?
Pirmkārt, pamēģini aizbraukt uz kādu autoservisu.
Tēma: Latvijas Gada auto 2014
tāds konkurss ir vajadzīgs tikpat kā zaķim stopsignāls. Ražotāju / dīleru pīārs, un žurnaļugu iespēja pavizināties.
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Ir jau skaisti. Alikante, un tā. Tik tie spāņi tur drusku pāršāvuši pār strīpu ar savu transporta infrastruktūru. Nav, kas lieto.
Vai pie mums nedraud tas pats? Iedzīvotāju skaits samzinās, bet Rīgas kungi pērk jaunus dzelžus. Kas maksās?
Tēma: 2.3l motors rij eļļu
REXX rakstīja: Tāda vienkāršā metodīte, kura palīdz saprast, kur tā eļļa paliek- izskrūvē sveces, un palūko, vai vītnes daļa eļļaina, vai elektrodi apauguši ar uzdegumu.
nu un kā pēc tā Tu nosaki, vai bojāti vārstu blībgumijas, vai izdilis licinderis/ sadiluši eļļas gredzenu purculim?