Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 149 >

Tēma: Jauns vai vecs auto?

nu nez vai te īpaši apgrozās tādi, kam ir pieredze ar tādu... Esmu vizināts, kad biju UK. Aizmugures sēdeklī ir ērti. VVZ kā tagad, mož ar VS sēriju var piereģistrēt ar stūri otrā pusē. Angļi, kas ar tādiem brauc, maksā vājprāta summas par apkopēm vien.

Tēma: Sodi no fotoradariem

Nu pieņemsim, ka tas Bušs vai kā viņu tur, zaga sev nepiederošu granti. Un visos Līvānos neviens neko neredzēja līdz nozaga visu dzelzsceļu. Nu te spilgti parādās mūsu safistā smadzene - ja valdīšana kaut ko dara šķībi, mēs spējam tikai pa kaktiem un internetiem pukstēt, nevis celties un iet un prasīt, kāpēc tas tā ir. Tā ir tipiska no autoritāriem režīmiem iznirušo sabiedrību problēma. Paaudzēm jāmainās. Tā nu tas ir. Uzzināju interesantu faktu par Ķīnas nacionālajiem parkiem, kas atdoti koncesijā ar slepeniem līgumiem uz 99 vai cik gadiem privātām, ar valdīšanu saistītām firmām, bet neviens visā Ķīnā neko nečīkst. Sajūtiet līdzību piem. ar Vitronic? Vitronic tomēr ir jau pozitīva pieredze, ka sabiedrības spiediens liek amatpersonām jau pierauties - vismaz kaut cik. Cerams mani bērni jau dzīvos civilizētākā sabiedrībā, un Latvija neaizies uz Krievijas vai Itālijas modi.

Bet Inženierim novēlu atrast darbu specialitātē, lai mazāk www ēteru piesārņo ar savu vaidēšanu.

Tēma: Sodi no fotoradariem

Inženier, neviens jau neapgalvo, ka viss Latvijā ir 100% labs, bet vecīt, ko tad Tu gribi? Daļu uzņēmumu tiešām sagrāva tā kā Līvānu stiklinieku - konkurenti. Bet tikai tāpēc, ka bijām par dumiem un nesapratām, kas notiek! Un tikai! No šodienas viedokļa skatoties ir viegli drist, ka valdība vainīga. Slovēnija piemēram daudzus uzņēmumus saglabāja valsts rokās, un kādu brīdi dzīvoja it kā lepni. Toties tagad viņiembriest lielāki sū kā mums. Nav ko cepties, kaut gan ir skaidrs, ka vislielākie cietēji ir tādi kā tu, kam pēkšņi vairs nav ne partijas ne brigadiera kas pateiks, no kura stūra līdz kurai pusdienai jārok...

Tēma: Jauns vai vecs auto?

4menesibufalo.wordpress.lv/2012/10/05/par-automobili/

Par veciem vai jauniem auto. Priekš 4 mēnešiem dzīvojot ASV tika iepirkts šitāds brīnums. Kāpēc šitāds? Jo jaunāku vajadzētu pārdot, ko uz fikso grūti/ riskanti izveikt, jo izīrējams auto uz 4 mēneši maksātu 4 tūkstoši, bet šitais tikai vienu. (Plus apdirsināšana, bet te nu apsēdieties, tā maksā 170$. Mēnesī. Un vēl tā ārprāta birokrātija lai tādu dabūtu. Un tagad nezkāpěc apdirsinātājs grib 183$.)

Tātad, jūsu priekšā 1993. gada Chevrolet Cavalier. 4 cil, 2.5 L, 5 pak automāts. No ekstrām tikai kondicionieris (strādājoss), pārějais viss ar roku darbināms. Logi, pat pakaļduris tikai ar aclēgu no ārpuses, t.i. nav pogas, bet jāgriež aclēga.

Benzīns 87. patērē ap 8 līdz 10 litri.

Konkrētais eksemplārs bija labākais no autosiem par 1000$ ko 2 ned. laikā varēja ieraudzīt. Ar skati, un kam viss darbojnas, un neko nevajag piepirkt (ok, nomainīju pakaļas amortiņus pa 25$ pāris)

Bet nu protams, šis nau mans sapņu auto

Tēma: Sodi no fotoradariem

i_edgars rakstīja:

smaidiigais rakstīja: kaut kā neesmu redzējis nekur ārzemēs pilsētu centros smago auto transportu pērkam maizi. Nu, Indijā un Krievijā tikai.

Eiropā ir cilvēcīgas stāvvietas smagajiem, bet šeit nav arī tādu!

pilsētiņu centros?

Tēma: iAuto portāla jaunumi

nekas nesanāk:

you have an error in your SQL syntax; check the manual

that corresponds to your MySQL server version for the

right syntax to use near 'citats'>sarashkins rakstīja:

GB12 rakstīja:

Tēma: Sodi no fotoradariem

kaut kā neesmu redzējis nekur ārzemēs pilsētu centros smago auto transportu pērkam maizi. Nu, Indijā un Krievijā tikai.

Tēma: Ārprāta topiks

gribu oponēt vienotības kritiķiem

jums nav ienācis prātā, ka ir milzu divas lielas atšķirības, vai ir viena oligarha partija, kura strādā uz vieniem vārtiem, vai partija, kurā diemžēl ir arī tipi ar ne visai tīriem nodomiem, un kurai turklāt ir jāstrādā pret visiem iepriekšējo ielikteņiem un milzu ierēdņu armiju? Un jāizstrebj visa putra?

Vitronic lietā mēs te nezinam, kādas ziepes paredz slaveni slepenaias līgums, varbūt ir N reizes izdevīgāk tās kastes atpirkt nekā tiesāties un maksāt līgumsodus.

Tēma: Pārdodu dzīvokli Lielvārdē

nu vismaz muldēšanas pec varēji tak sacerēt iAuto cienīgāku sludekli, tipa, 1965. gada izlaiduma, 3 īpašnieki, pilna servisa vēsture, apkopes veiktas tikai DZIKS, guļamistabas noskrējiens apm. 10000 dzimumakti, nedaudz rūsa uz apkures caurulēm, bet dzesēšana caur loga šķirbām strādā nevainojami, nu tā kaut kā

Tēma: Pārdodu dzīvokli Lielvārdē

nu pārdod ar, vai man žēl!

Tēma: Sodi no fotoradariem

Par FR vispār nav jēgas diskutēt.

Pie normāli sakārtotām ceļa zīmēm un horiz. apzīmējumiem, normālam vidusmēra pislonim, normāli braucot, ir pie vienas vietas, vai tur ir FR vai nav, vai viņš ir slēpts, neslēpts, ar vai bez apkalpojošā personāla.

Tas, cik briesmīgi aktīva ķeza ir izveidojusies tikai vel vienu reizi apliecina to, ka sabiedrība, kā autobraucēju, tā policistu, tā politiķu sabiedrība, ir slima. Slima ar 50 padomijas ačgārnībā dzīvotajos gados iepotētām slimībām, slima ar paštaisnības sērgu, slima ar egoisma un izrādīšanās ligu.

Tēma: Sodi no fotoradariem

Crankshaft rakstīja: dekster- izlasi.

www.naktineica.lv/...

Un šis, ir tas, ko teicu, ka pie mums ideja realizēta izcili sū-īgi un no FR var iegūt vairāk labuma, ja tos izmanto pareizi

-----------------------------

Vispār jau rakstiņš ir patruls, tāpat, kā lielākā daļa komentāru. bet daži komentāri ir ļoti loģiski un pareizi Tatiesi, NAV jāizvieto FR pirms "melnajiem punktiem" u.c. potenciāli bīstamām vietām, FR jau nav ātruma ierobežotāja zīme. Tieši otrādi, autovadītājiem ir jāapzinās, ka FR var stāvēt JEBKURĀ vietā, jebkuros krūmos, tātad atļautais ātrums irjāievēro VISUR, ne tikai posmos, kur atrodas FR Vispār jau vēl ir kategorija, kuri vēlas +15 km/h toleranci, kas ir galīgs

stulbums. Tad jau drīzāk varētu būt procentu princips, kā

daudzās valstīs - +10% līdz 50 km/h, +8% līdz 100 km/h,

+5 % virs 100 km/h. Un viss, problēmu nav, normālam vadītājam nav arī jablenž spidometrā nemitīgi. Ja viņš to nemitīgi dara - tas ir draņķīgs vadītājs!

atbalstīts

Tēma: Spalvainas krūtis

Spalvainas silikona krūtis būtu riktīgi labas jums, drisējiem

Tēma: Sodi no fotoradariem

skuju

tā arī nevari pateikt, kas tās par standarta pudelēm

Vācijā esmu redzējis alu vismaz sešās dažādās pudelēs, tad kura ir tā standarta?

Ko tad nu?

Bļauris un tukšpauris tu draudziņ esi. Tas arī viss.

Tēma: Sodi no fotoradariem

edgar, lūdzu bez pārgudrībām, ar ko tā standarta pudele atšķiras no tām nestandarta kurās mūsējie lej alu?

tagadīt esu ASV. Te pudeles pieņem apakaļ, ja uz tām ir uzrakstīc ka tās ir depozītsistēmā. Bet, ja nopirksi tikai piem. Aldi tirgoto taru, tad arī uz Aldi jānes atpakaļ. Un stikla taru tas aperāc uzreiz saplēš, un plastmasas sasmalcina...

Bet par FR šeit nezinu, bet mentu gan ka biezs, un video kameras ar katrā stūrī sakarinātas.

Tēma: Sodi no fotoradariem

Spītīgais Edgar!

Lūdzu beidz gvelzt muļķības. Jā, iespējams, pudeles augstums, tilpums, un kakliņa diametrs vienots, bet pat tādam spītniekam kā Tev ir jāsaprot, ka, ja ražotājs vēlreiz izmanto pudeles, tad Piebalgas alu taču nelies ar Velkepopovices Āzīti apzīmētā pudelē?

PN - ja Tev ir Vācijā iecienītās pudeles ar porcelāna aiztaisāmo korķi, tad nopirkšu no Tevis par Vācijas 'pfand' apmēru - 0.15 eurocentiem.

Tēma: Sodi no fotoradariem

nē nu tas iedgars toč nav pilns rublis...

kas tie par standartiem, nezinu, bet Latvijā tirgotā alus pudeles tiešam var nodot atpakaļ, tiesa, ne visu... Protams, pie mums tā depozīta sistēma klibo.

Un par to suportu vispār sviestains teksts. Lūdzu paskaidro, no kurienes tev tik dziļi slepenas zināšanas, ka mineto suportu Vācijā tikai, redzi, vienu gabalu pārdevuši?

Tēma: Sodi no fotoradariem

tāneko lielās par to, par ko būtu jakaunas - par nespēju saorganizēt savu darbu (dzīvi) tā, lai nebūtu jāsteidzas ar savu steigu ja ne nopietni apdraudot, tad nopietni traucējot citus!

Žēl ka tādi tāneko tā arī neko nesaprot. Līdz atduras pret stabu...

Tēma: Sodi no fotoradariem

Hail Ādolf!

Tēma: megalohatrons

nu tu ar t'ads nekāds. Sēne, nāc apakaļ... Atvainojies būtu, nu labi, ja to nevari, vismaz pateicis, ka dziļāk nebāzīsi tos pirkstus, vai pat ārā vilksi, ja būs labs garastāvoklis...

Tēma: Trakie tramvaji! :D

drīkstat 3 x minēt, vai jaunie, megadārgie un pareizie tramvaji, kaut 10 x pārbūvēti, vēl kāds brauks pa sliedēm pēc 113 gadiem?

PS - man pašam prieks par to, ka Rīgā ir šādi tramvaji, BET ir viens BET - vai nebij prātīgāk par to naudiņu ko iegrūž tajos, un vēl e-talona apkalpošanā (par to vispār tiem darboņiem sēdēt jāiet!), to naudiņu ieguldot vienkārši līniju pārkārtošanai atbilstoši šodiendenas situācijai, sakarīgu, ne magadārgu Park&Ride izveidei (jo pa lielam jau vajag tikai placi un pieturu!) un tikai tiešām novecojušu sastāvu nomaiņai - vai tas nebūtu prātīgāk?

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Budapešta arī pilla ar kantainajiem Ikarusiem, pēc to līdzenuma pakāpes var spriest ka kantainie kļepīti vēl (salīdzinoši) nesen. Ikaruss bija viens no lielākajiem pasaules ražotājiem, pamanījās par ASV kaut ko notirgot, bet tagad ir nobrucināts...

Tēma: Jauns vai vecs auto?

vai nu kalpaki neorğinālie, vai nu nepareizi uzlikti

Tēma: jauns auto- iespējams remontēts

sausais atlikums jūsu pļāpai - visi ir negodīgi, tad jau es ar'!

Abet nu tierši tāpat kā [par ātruma pārsniegšanu un fotoradariem.

jeb - tik pat vesela situācija kā visa sabiedrība.

Atšķirība tik tā, ka apdirsinātāji (reizēm) mēģina sevi par bezmaz svētajiem iztaisīt...

Tēma: jauns auto- iespējams remontēts

nu ko tu vaimanā kā nelaime

esmu pārdevis 3 mašīnas man nekad nav bijis jāmelo par to kas tai ir vai nav noticis

sadauzīto vienu apdirsinātājs paņēma, teica ka norakstīs un metīs ārā, bet pēc gada kāds man prasīja vai tai nav slepenais slēdzis

Citu faktu man nava. Ko vēl tu gribi?

< 1 ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 149 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti