moska ziemaa, tad jau vairak laika !
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: FIAT klubs
Vo vo ... pa ielām jau tomēr ir redzami viņi, tagad tik atliek te virtuāli lai salasās.
Tēma: FIAT klubs
Tad kas ar tiem Fiatiem? Klubs...? buus??? ja kaads nopietni taisaas veidot kautko, varu arii piepaliidzeet..mazliet, cik nu laisk atljauj!
pasham ir, jau 9meneshus..hehe...un ir ok!