ibio rakstīja:
Uggga rakstīja:
krishus rakstīja:
Gnoms rakstīja: dīlerserviss un atjaunotas detaļas?
vai nu tur ir galīgi nojūgušies, vai kāds darbonis/darboņu grupa uz savu roku kreisās(zagtās, ne pa tēmu nomainītās un tml) detaļas tirgo...
Ļooti daudzi ražotāji izmanto šādu sistēmu, kad vecais mezgls tiek sūtīts atpakaļ uz rūpnīcu, kur tiek izmantotas atsevišķas tā daļas jauna ražošanai.
Es tavā vietā ņemtu audi centrā, jo to tomēr neatjauno kaimiņu Toļiks, bet rūpnīca
Tieši tā, piemēram wess.lv/...
es gribētu redzēt atjaunotos bremžu klučus
New Brake Pads are required approximately every 30,000 miles
The quality of brake pads can vary considerably
Optifit brake pads, under test conditions can last the expected 50,000 miles - longer than most non-genuine brake pads
www.fcross.co.uk/...
krishus rakstīja:
Gnoms rakstīja: dīlerserviss un atjaunotas detaļas?
vai nu tur ir galīgi nojūgušies, vai kāds darbonis/darboņu grupa uz savu roku kreisās(zagtās, ne pa tēmu nomainītās un tml) detaļas tirgo...
Ļooti daudzi ražotāji izmanto šādu sistēmu, kad vecais mezgls tiek sūtīts atpakaļ uz rūpnīcu, kur tiek izmantotas atsevišķas tā daļas jauna ražošanai.
Es tavā vietā ņemtu audi centrā, jo to tomēr neatjauno kaimiņu Toļiks, bet rūpnīca
Tieši tā, piemēram wess.lv/...
Ingaaaaa rakstīja:
Kindzulis rakstīja: paarzini amatpersonas
www6.vid.gov.lv/...
viņam mēnesī sanāk rupji rēķinot alga 968.81ls
kas tu neesi aldziņa
iešu ka es ar uz valsts iestādi, īpaši uz pensiju nodaļu :8
Rupli rēķinot, ar prēmijām sanāk ~1274Ls, cik saprotu, tad pirms nodokļiem, tb uz rokas vidēji ap 890Ls - normāla alga, lai varētu maksāt līzi par Merivu, bet neko šikot tāpat nevar atļauties.
Hirsch rakstīja: Sarkangalvīti neiesaku lasīt, jo tā grāmata arī esot ar kaut kādām psiholoģiskām novirzēm, tie paši psihologi to izlobījuši
par vilku un 3 sivēntiņiem arī nevajadzētu lasīt - pedofīla rokasgrāmata esot 
Gnoms rakstīja:
Yonas rakstīja: Kā jau vakar teicu - jelgavā var redzēt dažādas intersantas lietas.
Tā lūk pag. sestdien pie mēbeļu bodes, kas bijušajā kinčikā, redzu zilu subāru (vai micuku), iekšā divas apvītušas blondīnes, bet uz auto sāniem rakstīts Elmārs Biele.
Kāpēc Elmārs tā maskējas
Kautrīgs vai no dekstera slēpjas?
Yonas, ko tik naivs? Par šķūnīti un malku taču zini?
Vardūt tieši blondīnes maskējās un domāja, ka tas uzlabos braukšanas prasmes?
Ir taču topiks par grāmatām....
Ideots rakstīja: tautai gribās tejātri......
Šovakar gonka būs?
gonzalless rakstīja:
3.Attistisies hibridauto (`tiirus` elektromobiljus, H-mobiljus ilgi veel neredzesim del daargaas razhoshanas un nepietiekamaas infrastruktuuras.)
Dārga ražošana? Varbūt, bet viss ir relatīvs.
Nepietiekama infrastruktūra? Kādreiz jau benzīntanku nebija, bet būs pieprasījums, būs arī piedāvājums.
Yukki rakstīja:
Bet Ugga variants der, paldies!
Ņem par labu
Intereses pēc, pa cik šiem tagad iet konteiners?
Kindzulis rakstīja: paarzini amatpersonas
www6.vid.gov.lv/...
Laaaabs
šito Merivas topikā vajag ielikt 


deksters rakstīja:
Sviestc rakstīja: Labrītt Lutauši!!
Kas ir no jauna
Nogriezu matus šodien.
Kur?
Kaspersky rakstīja: Vajadzēja visus trīs tajā golfā sasēdināt un nodedzināt.
Tajā nē, tas kādam piederēja, bet vismaz aiz olām piesiet mašīnai aizmugurē un pa pļavu izvizināt gan vajadzēja.
Ideots rakstīja:
Uggga rakstīja: Es apvainojos un aizgāju pats iepazīties ar ēdienkarti.
tev ir attiecības ar papīru
Mums ir lietišķas attiecības, lai arī nedaudz perversas - viņa paver un parāda, a es skatos un izvēlos 
Es apvainojos un aizgāju pats iepazīties ar ēdienkarti.
Kaspersky rakstīja: Nabaga cuns
Cunim jau vairs nekas, līdzjūtības saimniekiem 
Kaspersky rakstīja:
bizenajs rakstīja: taa, riits saakas suudiigi
Nogriezi oļus nepareizajam kaķim?
Vai kaķis izrādījās veiklāks? 
лабриит шаи бурвиигаа риитаа
Labi, ka vēl viss labi beidzās.
Uz savām kāzām ņēmu no Jugi. Aizbraucu piektdienas vakarā pakaļ, a šefs tāds ņe v sebja, izrādās, tie kas pirms manis mašīnu (Ch LHS) ņēmuši, piesējuši kāzu loriņus pie plastmasas, kas haubes augšpusē, a tā aizlidojusi ar visiem loriņiem un ātrumā nevar dabūt citu vietā. Tā es dabūju mašīnu bez drošības naudas
tikai nācās iztrūkumu ar puķēm nomaskēt.
smonG rakstīja:
IkdienasViesis rakstīja:.... kādas soda sankcijas draud par rollera reģistracijas termiņu neievērošanu ? Vai CSDD iespējamas arī cita veida problemas ?
nau taču nekādas soda sankcijas....
Tā laikam bija, tās 5 dienas var braukāt ar nereģistrētu.
Ja šķūnītī stāv, tad jau naf problem, tikai kā lai oficiāli aizbrauc uz csdd?
Kindzulis rakstīja:
Uggga rakstīja: Vēl par AA runājot, kamēr nebiju pamēģinājis, likās baigais arhaisms, bet patiesībā ļoti ērti. Vienīgi, ja jāpērk veikalā parastās, jāņem kāds duracelis, jo lētās (15-30s) baterijas tur kādus 2 vai 3 kadrus
Beigās tā pieradu pie rezerves batarejām, ja nākošam aparātam ar akumulatoru, nopirku rezerves akumulatoru, ko staipīt līdz.
rezerves akjis ar laadeetaaju+autolaadungs =12 vai 13 Ls... i to tika iepirkts aizmaarshiibas deelj... jo pazuda orgjinaalais
2Gb kartei ar 2iem akjiem pilniibaa pietiek... ~600kadri..
Man autolādunga naf, tikai aķis 7 Ls un orģinālajam lādātājam var slēgt klāt uzreiz abus aķus - viens aparātā, otrs tāpatās.
WALA rakstīja:
P.S. protams arii citiem zinoshiem cilveekiem nau liegts izteikties.
Jāuzinstalē mazais dibunā bubinātājs un tad var rīkoties tālāk.
T-G/A-kas ar Tevi noticis?