GB12, vainīgs, 115.2.punkta pirmo vārdu neredzēju ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Lēnie pārkāpj noteikumus
VWfans, sen neesi pārlasījis CSN ;) 115. Ārpus apdzīvotām vietām transportlīdzekļu braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt: 115.1. motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 t, un autobusiem - 90 km/h; 115.2. automobiļiem un autobusiem, velkot piekabi, un kravas automobiļiem, kuru pilna masa pārsniedz 7,5 t, - 80 km/h. Škoda taču nav autobuss?
Tēma: Elektriskais auto
Izrādās, manam kaimiņam ir darba e-up. Vidēji varot nobraukt 70km, tāpēc ne uz visiem laukiem var aizbraukt, kondicionieris vai apsilde vēl vairāk samazina nobraucamo attālumu. Ja tikai uz darbu un mājām, turklāt ne par savu naudu, tad vēl ok, bet ģimenes vajadzībām pilnīgi nelietojama rotaļlieta.
Tēma: Kuras puses kustība?
Labās puses kustības aizsākumiem bija kaut kāds sakars ar vēsturisko kuģu kustību, kad samainīties ar kreisajiem sāniem bija pieklājīgs žests, bet ar labajiem izaicinājums uzbrukumam. Kaut kas tāds nāk atmiņā.
Nekur nav jāiet, utilizācijas kantoris pats nosūta info uz CSDD.
Tēma: e-csdd
Man arī kolēģim mašīna stāv pieslieta pie sētas jau n-gadus, izbrauc pāris reizes gadā uz TA, uz kādām bērēm un tamlīdzīgi, kopā kādus 800km. Pārdot nav jēgas, jo neviens nemaksās par reālo mašīnas stāvokli. Smējāmies, ka viņam ļoti neekonomiska mašīna, jo ar vienu bāku gadu nevar nobraukt.
Un ko tas tev dos, ja uzzināsi? Saldāks miegs būs?
Tēma: Pardod Volkswagen Golf 5
Es ne par to, ka nav iespējams, es par to, ka pašslavinošajam kantorim viss tāpat kā citur.
Vēstniecībās ar auto brauc ne tikai vēstnieks ar šoferi uz pieņemšanu, bet arī citi vēstniecības darbinieki un arī to ģimenes locekļi, tāpēc mašīna no mašīnas atšķiras. Kā jau nomiks teica, apkopes, visdrīzāk, būs veiktas laikus un normālā servisā, bet mocīta tāpat tā var būt. Odometra rādījums uz atpakaļu gan jau, ka nebūs tīts, bet uz priekšu gan varētu būt,ja vēstniecība ir kāda no postpadomju republikām :D
Žēl, kā pagājušonedēļ neatvēru šo tēmu, fanu būtu ar litriem pārsitis
Pirms gadiem 10 mani gandrīz nostūma no ceļa pretim braucošās kolonnas pavadītājs, biju aizpļāpājies un pavisam aizmirsu, ka man būtu jāstājas malā. Kopš tās reizes šo noteikumu punktu atceros pat nakts vidū
Izlasīju visu vēlreiz, tā arī neatradu informāciju, ka autors noziņotu par eļļas līmeni brīdī, kad sāk degt eļļas spiediena lampiņa. Tikai, ka pie maiņas tiek lietota visdārgākā vai vislabākā. Starp maiņām eļļa jāpielej?
Tēma: Līzings
Ja dīleris varētu piesiet klientu pie kāda sava benzīntanka, logu šķidruma tirgotāja, riepu pumpētāja utt., tad teorētiski kaut ko līdzīgu varētu gaidīt arī no auto tirgotājiem.
Tēma: Iesakiet jaunu autiņu
Ja jau tāda amplitūda uz modeļu izvēli, iesaku izmēģināt Subaru! Pilnpiedziņa un gandrīz visi modeļi iekļaujas budžetā. Kas ir braucis ar pilnpiedziņu, bezpiedziņu vairs negrib redzēt :D
Aizklāt nevajag, reizēm noder. Te jau nebija runas, ka stiklam neko neredz cauri, vienkārši nedarbojas daļa no stikla apsildes, kas nozīmē, ka ziemā (vai vēsos rītos, kad stikls mēdz aprasot) daļa no stikla nedaudz ilgāk būs ar ierobežotu caurredzamību. Un kā tad brauc tie, kam salona spoguļa nav vispār?
Kāpēc tā jāuztraucas, ja nestrādā aizmugurējā loga apsilde? Nav jau priekšējais, kam nonstopā cauri jāskatās.
Tēma: Braukšana dzērumā
Vēlreiz pārlasīju sākotnējo postu, varbūt arī nav man zināmais gadījums, jo pacients tagad jau bija ar tiesībām un braukšanu bez tiesībām tagad nevarēja piešūt. Pirms tam viņš bija pāris reizes pieķerts braucot bez tiesībām gan skaidrā, gan reibumā. Bija arī izcietis sodu aizliegumu cik tur gadus iegūt vadītāja apliecību un mazāk kā pirms gada tikai oficāli nokārtoja tiesības.
smaidiigais rakstīja:
un tiesības braukt pa koplietošanas ceļiem? Arī palika?
Pēc tiesas pāris dienu laikā dabūja atpakaļ tiesības un braukā tālāk. Dzērumā gan laikam vēl nav braucis. Vēl!...
Tēma: Braukšana dzērumā
Man zināmajā gadījumā, "klientu" paņēma pašvaldības policija, kas izsauca CP. Iepriekš uz policiju bija zvanījuši iedzīvotāji un ziņojuši par dzērājšoferi. "Klients" atteicās pūst trubā un arī asinis nodot.
It kā liekas, ka rezultātā būtu jābūt max sodam, bet advokāts atrada, kur nav ievērota procedūra un "klients" tiesā gandrīz vai atvainošanos saņēma...
Konkrēti, kas no policijas puses netika ievērots, labāk publiski nestāstīšu, lai citi alkāni līdzīgās situācijās tik lēti netiek cauri. Piebildīšu, ka advokāts izmaksāja tik, cik bija iespējamais sods, tik vien, ka saule nav caur rūtīm jāvērtē.