Artilērijas vai Rūjienas iela viens pīpis - pastāstīsi, kas pa problēmu, pateiks uz kurieni labāk lai brauc. Liekas, ka Rūjienas ielā bija lieākas iespējas
Pirmais, pamēģinie iekš www.diskupasaule.lv/...
Kad biju pie šiem uz vietas veikala, cenas tīri sakarīgas izskatījās.
nu gan laiki pienākuši, Rīgā bedres beigušās 
Pirmais rakstīja: eu krūmu biznesmeņi, ibiorio
es joprojām gaidu piedāvājumu
Vēl nedabūji? Es dabūju, ka nekā naf 
Nortel rakstīja: Jautājums par auto mazgāšanas vietām.
Vai ir kāds kantoris, kurš piedāvā kautko līdzīgu abonementam uz mazgāšanu?
Teiksim, abonements uz trīs mazgāšanas reizēm nedēļā jebkurā dienā pulksten 18.00. Kad var piebraukt konkrētajā laikā un nomazgāt nestāvot rindā.
Gandrīz visas moikas (vismaz daudz maz civilizetās) piedāvā pierakstu uz konkrētu laiku.
Ja gribi arī maksāt 1x mēnesī, tad zinu, ka Autopirts (pie Olimpijas Ķīpsalā) tādu prieku jurers piedāvā.
Pirmais rakstīja: biznesmeņi izmisīgi meklē 6.5j 16' 4x100 et45 lietos diskus pa visu ķīnu
vēl joprojām nav nekāda piedāvājuma....
aga, pieteikuma saņemšanai un apstiprinājuma atsūtīšanai pagāja stunda, nu jau vēl 3 ir klāt, bet piedāvajuma kā nav tā nav...
Laikam tiek veikts starptautisks iepirkuma konkurss....
Tagad verās, tikai dikti lēni
Kaut ko uz 17" 5x100 var piedāvāt?
Varbūt kāds bez Mitsu grib piedalīties pamēroties meistarībā un vienkārši labi pavadīt brīvdienu?
Paceļam topiku
Tiešām šeit nav neviena Mitsu īpašnieka, kam interesē pasākums?
Atvainojos, kaut kas ar linku
www.mitsubishiclub.lv/... 
Izrādās pie vainas ģenerators
Kaut kas ap 100Ls
Ozz rakstīja:
Uggga rakstīja:
Pirmdienis rakstīja:
a kas tieši jārmontē?
Jo ir lietas, ko labāk lai taisa tikai pie dīlera un ir lietas, kuras var arī citur savākt.
Runājot, ka šiem esot kaut kādi gļuki ar zobsiksnu. Ta mainīta pirms kādiem 5k. Es liktu uz kādu rulli, bet nu hyvizin.
Paši dzinaat uz servi mainiit
Brauca viņš pats, vakar arī mazliet braukājās.
P.S. Da es par to mašinu zinu tik, cik esmu ar viņu bišķi vizināts un vēl mazliet, cik šis man pastāstījis dzirdētās baumas 
Jauna diena ar jaunām ziņām - džeks bija aizdzinis mašīnu uz Atlas motors (neprasiet kapēc, bet paņēma), saka, ka problemas varētu būt ar zobsiksnu. Šie pakasījuši pakausi un saka, ka šitam zobsiksnas nemaz nav, bet ir ķēde, arī pēc kataloga izrādas ir ķēde. Tā kā h viņu zin, kas šamam tur mainīts
Tad nu gaidam rezultātus.
Pirmdienis rakstīja:
Rulli un siksnu ilgi mocīt navajag, var sanākt mēsli.... bet tam nav jābrauc uz Domenikss, uz Tallinas ielas ir labs serviss, kur šo to saprot no vācu auto, precīzu nosaukumu jāmeklē iekš www.mbclub.lv
2. Bet citādi slēdzas un braucas normāli tā kārba ? Ja jā, tad Izklausās pēc tiešām zināmas kaites. Bija paziņam uz E klases, 5 Ls kaut kāda blīve vai kas tamlīdzīgs un darbs. Var jau būt, ka karbas attaisīšana/noņemšana maksā 1K LVL
1. Tieši tāpēc vajag kādu servisu, kas kaut ko saprot no šiem. Nemāku tajā mbclub neko par Tallinas ielu atrast
2. Citādi braucas normāli. Cik sapratu, Dominiks to karbu netaisot, bet tikai mainot, tāpēc arī tāds cipars. gan jau citur var lētāk tikt cauri.
Šobrīd tas motors vairāk uztrauc..
Pirmdienis rakstīja:
a kas tieši jārmontē?
Jo ir lietas, ko labāk lai taisa tikai pie dīlera un ir lietas, kuras var arī citur savākt.
Ja būtu konkrēti zināms, būtu vieglāk. Parādījusies kaut kāda skaņa no motora, tā kā kaut kas strīķētu, bet nemācēšu uzrakstīt, kā tā skaņa izklausās 

Runājot, ka šiem esot kaut kādi gļuki ar zobsiksnu. Ta mainīta pirms kādiem 5k. Es liktu uz kādu rulli, bet nu hyvizin.
Vēl viena problēma, bet ar ko var sadzīvot - 1. robā var ielikt tikai caur otro. Dominika teikuši, ka zin par tādu gļuku, tas prieks maksājot 1,5k Ls
Neesmu gan ne TUF, ne Domenikā nevienu mašinu remontējis, bet pēc nostāstiem dzirdēts, ka TUF pat dārgāks kā Domeniks 
TDIOTS rakstīja:
Uggga rakstīja: Kā golps jūtās?
liidz Ceeseem tika , daljshe njeznaju
Vairs nezvana un vēstules neraksta? 
Ja nebaidies, iedod VIN numuru 
Pēc likumiem uz ES valstīm laikam gan nevajag, līzinga līgumā gan pārsvarā vēl ir punkts, ka vajag.
Drošibas pēc labāk paņemt - nemaksā takš tā pilnvara neko.
TDI rakstīja:
Pirmais rakstīja:
TDI rakstīja: shitais :www.autonet.lv/...
piemeeram , esot jaunais modelis
kas te notiek
jā, tas ir JAUNAIS modelis, jo 99 gadā viņi mainījās....
bet 1.9 TDI renaultam nu gan nekad nav bijis....
un patreizeejais modelis tad ira kas ???
Tā jau ir nākotne 
Ludviks rakstīja:
Marchiks_ rakstīja: Norauj roceni un dod ručkā. Ja labi spolējās, tad ok.
Nekas nesanāk velk aizmugurējos ratus līdzi.
Bet kautko sakarīgāku varētu uzrakstīt?
No Marchika puses sakarīgus tekstus nesagaidīt kā LV ziemā sniegu 
Marchiks_ rakstīja: Rekus stīls tirgo tādas lietiņas:
www.bmwpower.lv/...
Pašā apakšā ir tā pseidokasete.
Tā pseido kasete ir gadījumiem, kad ir kasešu atskaņotājs, bet gribās klausīties mp3 utt.
Steels gan ceņņiku ierubījis, jo caur ebay pat ar visu shipingu easy sanāk zem 10$ palīst search.ebay.com/... 